Elektronický výcvikový obojek Aetertek AT-215
Elektronický výcvikový obojek Aetertek AT-215Elektronický výcvikový obojek Aetertek AT-215Elektronický výcvikový obojek Aetertek AT-215
Nehodnotené

BAZÁR - Aetertek AT-215

Bazár

Bazárové a rozbalené výcvikové obojky AT-215. Pokiaľ je dostupných viac variant, je možné vybrať z rolovacieho zoznamu. Fotky sú ilustračné a zodpovedajú približnému stavu. Detailný popis jednotlivých stavov nájdete nižšie.

Výber varianty produktu
 • Stav produktu


Ďalšie varianty:
126 € 104 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 19. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

BAZÁR - Aetertek AT-215

Informácie k stavu produktu

1) Rozbalený

Produkt je len rozbalený, prípadne bol poškodený obal a preto bol prebalený do neoriginálneho obalu. Produkt nebol nikdy použitý.

2) Zánovný*

Produkt bol používaný ako predvádzací, na predajni, alebo bol zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, má maximálne niekoľko ľahkých odretí.

3) Ľahko použitý*

Produkt bol používaný 5 - 15 dní, sú na ňom už viditeľné škrabance od pazúrov.

4) Ťažko použitý*

Produkt bol používaný 15 až 40 dní, sú na ňom veľmi zrejmé škrabance, alebo otlačky zubov. Môže prejsť servisom, repasom.

* Predávame len 100% funkčné produkty, ktoré je možné využívať rovnako ako nové. Napríklad vodotesnosť a iné vlastnosti sú vždy zachované. Záručná doba pri kategórii 1 a 2 je rovnaká, ako pri nových produktoch. Záručná doba pri kategórii 3 a 4 je 6 mesiacov. Produkty je možné do 30tich dní vymeniť alebo vrátiť. Vždy obsahujú kompletné príslušenstvo, ak nie je uvedené inak.

Elektronický výcvikový obojok Aetertek AT-215 je špeciálne navrhnutý pre výcvik dvoch psov naraz. Dosah obojku je 550 metrov, čo je dostačujúce pre bežné použitie na poli, v lese aj na cvičisku. Obojky sa pýšia dobrou výdržou akumulátora - pri bežnom používaní až niekoľko dní. Vysielačka je na klasickú 9V batériu, ktorá vydrží až niekoľko mesiacov. AT-215 má veľmi pohotové ovládanie, ktoré je navrhnuté priamo pre 2 psov - tlačidlá sú rozdelené pre každého psa a pre každú funkciu zvlášť - je teda zabezpečená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potreba. Obojok Aetertek AT-215 disponuje funkciami vibrácie a el. statický impulz. Vzhľadom k možnosti nastavenia sily elektrostatických impulzov len v 2 úrovniach, je obojok vhodný len pre malé a stredné psy s hmotnosťou od 5 kg až do 40 kg. Prvá úroveň je pomerne slabá, radí sa medzi najnižšie. Druhá úroveň je stredne silná, vhodná aj pre tvrdšie povahy psov. Obojok je vodeodolný (dážď, sneh, bahno) a je osadený li-ion batériou, nie je teda nutné meniť batérie. Jednoducho pripojíte obojok k priloženej nabíjačke a necháte ho dobiť. Prikúpením ďalšieho prijímača možno výcvikový obojok Aetertek AT-215 rozšíriť pre výcvik 2 psov naraz (na vysielačke môžete jednoducho ovládať každého psa zvlášť).

 

Dosah obojku

Aetertek AT-215 vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 550 metrov. Dosah 550 metrov je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Aetertek AT-215 je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie 

Aetertek AT-215 má možnosť využiť ako korekciu vibráciu a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 2 úrovniach. Vzhľadom k možnosti nastavenia sily elektrostatických impulzov len v 2 úrovniach, je obojok vhodný skôr pre malé a stredné psy.

 

Batéria a nabíjanie

Vysielačka AT-215 je na 9V batériu, ktorá vydrží v prevádzke niekoľko mesiacov. Prijímač je osadený dobíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 450mAh, ktorý sa nabije počas 2 hodín a jeho výdrž sa pohybuje okolo 1 až 3 dní. Obojok si môžete kedykoľvek nabiť pomocou sieťovej nabíjačky.

 

Vodotesnosť

Aetertek AT-215 je dodávaný iba s vodeodolným prijímačom. Ako vysielačke, tak aj prijímaču nevadí bežný dážď, sneh alebo bahno, ale nesmie dôjsť k ich ponoreniu do vody. Je tak ideálnou voľbou skôr pre základné použitie, nie ale pre výcvik psov, ktorí majú radi vodu.

 

Počet psov 

Aetertek AT-215 je možné použiť pre jedného psa, ale primárne je navrhnutý pre ovládanie dvoch psov naraz. Vysielačka je rozdelená na polovicu a na každej strane máte ovládanie pre daného psa. Pre každú funkciu je tlačidlo zvlášť, je teda zabezpečená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potrebná.

 

Dĺžka obojku

Aetertek AT-215 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5cm, výšku 11cm, hĺbku 2,5cm a jej váha je 95 gramov. Prijímač má šírku 7cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 3cm a jeho váha je 50 gramov.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • dosah až 550 metrov
 • špeciálne navrhnutý pre výcvik 2 psov
 • jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačidlo zvlášť
 • nabíjací prijímač s výdržou 1 až 3 dni
 • vodeodolný prijímač (nevadí dážď a sneh)
 • nemá zvukové upozornenie
 • len 2 úrovne el. impulzu
 • nie je ponoriteľný do vody

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Hmotnosť prijímača 50g
Napájanie vysielača 9V batéria
Výdrž prijímača 1 až 3 dny
Výdrž vysielača 1 až 3 mesiace
Nastavenie vibrácií 1 úroveň
Nastavenie zvuku nie
Bateria vo vysielači 9V batéria
Frekvencia 433,92 MHz
Bateria v prijímači 450mAh
Napájanie prijímača dobíjací akumulátor
Hmotnosť vysielača 95g
Vodotesnosť vodeodolný (dážď, sneh)
Počet psov až pre 2 psov
Nastavenie impulzov 2 úrovne
Druh korekcie impulz + vibrácie
Dĺžka obojku 20 až 65 cm
Rozmer vysielača š.5 x v.11 x h.2,5 cm
Rozmer prijímača š.7 x v.3,5 x h.3 cm
Displej nie

Obsah balenia

 • prijímač
 • prijímač
 • krátke elektródy
 • dlhé elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • Akumulátor v prijímači
 • Batérie do vysielača
 • Nabíjačka
 • Pútko na krk
 • Testovacia výbojka
 • Anglický návod
 • Český návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.