Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

BAZAR - Petrainer PET850

Bazarové a rozbalené protištěkacie obojky Petrainer PET850. Ak je dostupných viac variant, možno ich vybrať z rolovacieho zoznamu. Fotky sú ilustratívne a zodpovedajú približne stavu. Detailný popis jednotlivých stavov nájdete nižšie.

Viac informácií ›

Nie je dostupné
31.95 € 26.40 € bez DPH
Kód produktu: P7169
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(1)
Obojek proti štěkání Petrainer PET850
BAZAR - Petrainer…
31.95 €

Popis produktu

Informácie k stavu tovaru

1) Rozbalené

Zariadenie je len rozbalené, prípadne bol poškodený obal a bolo preto prebalené do neoriginálneho obalu. Tovar nebol nikdy použitý.

2) Zánovné*

Tovar bol používaný ako predvádziaci, na predajni, alebo bol zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, maximálne niekoľko ľahkých odrenín.

3) Ľahko použité*

Zariadenie bolo používané 5 - 15 dní, sú na ňom už viditeľné škrabance od pazúrov.

4) Ťažko použité *

Zariadenie bolo používané 15 až 40 dní, sú na ňom veľmi viditeľné škrabance, alebo odtlačky zubov. Môže prejsť servisom, repasom.

* Predávame len 100% funkčný tovar, ktoré možno užívať rovnako ako nové. Napríklad vodotesnosť a iné vlastnosti sú vždy zachované. Záručná doba u kategórie 1 a 2 je rovnaká, ako u nového tovaru, u kategórie 3 a 4 je záručná doba 6 mesiacov. Tovar je možné do 30tich dní vymeniť alebo vrátiť. Vždy obsahujú kompletné príslušenstvo, ak nie je uvedené inak.

Varovanie: Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom značky Petrainer v Českej a Slovenskej republike. Dôrazne varujeme pred nákupom podozrivý lacných produktov značky Petrainer od iných predajcov! Vo väčšine prípadov sa jedná o kópie alebo produkty, ktoré nie sú určené pre CZ a SK trh - tzv. Šedý dovoz. Len u nás a v našej sieti autorizovaných predajcov vám garantujeme 100% pravosť, 2 roky záruky a CZ / SK návod. Viac v tomto článku.

 

 

Petrainer PET850 je vypilovaný protištěkací obojok pre malé i veľké psy. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré je plno vodotesné, nabíjacie a vhodné pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. PET850 zamedzuje štekanie pomocou vibrácií alebo šokových korekciou, ktoré sú ovládané mikroprocesorom, rozlišujúce psie štekanie od okolitých zvukov. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekanie daného psa, preto nie je nijako ovplyvňovaný štekaním iných psov a je tak vhodný aj do domácností s viacerými psami.Tento obojok nemá žiadne varovanie, takže je vhodný pre situácie, kedy chcete aby korekcia prišla ihneď po prvom zaštekani. Ak psík zašteká, ihneď príde korekcia v podobe vibrácií alebo impulzu. Pokiaľ bude štekať ďalej, sila a dĺžka impulzu sa zvyšuje. Schéma obsahuje 7 stupňov korekcie. Pokiaľ pes prestane štekať na 30 sekúnd, schéma sa opakuje od začiatku.Pre bezpečie psa je obojok nastavený tak, aby po dosiahnutí 7. stupňa minútu na štekanie nereagoval. PET850 má nastaviteľnú citlivosť na psie štekanie v 7 úrovniach - jednoducho si ho tak nastavíte, aby reagoval na štekanie vášho psa. U obojka PET850 máte možnosť nastaviť silu elektrostatických impulzov v 7 úrovniach, prípadne len použiť šetrnejšie vibrácie.

 

 

 

                   Detekcia štekania

Petrainer PET850 využíva pre detekciu štekanie vibrácie hlasiviek. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikroprocesora v obojku. Ak teda psík začne štekať alebo vyť, obojok zaznamená vibrácie hlasiviek a aktivuje sa. Vďaka detekcii pomocou vibrácií hlasiviek je vhodný pre použitie v domácnostiach s viacerými psami.

 

Typ korekcie

Petrainer PET850 využíva ako korekciu vibrácie a elektrostatický impulz v 7-tich úrovniach. Obojok nemá žiadne varovanie, takže korekcia je okamžitá po prvom zaštekani. Ak psík zašteká, obojok začne ihneď vibrovať alebo vydá impulz. Pokiaľ šteká ďalej, sila a dĺžka impulzu sa zvyšuje.

 

Nastavenie obojku

Silu impulzu si môžete u obojku PET850 ručne nastaviť a to v 7-mi úrovniach. Automaticky sa potom zvyšuje doba impulzu. Pri prvom zaštekanie príde vibrácie a krátky impulz a ak psík neprestane, dĺžka impulzu sa zvyšuje. U tohto modelu máte aj možnosť nastavenia citlivosti na štekot, kedy sa obojok spustí.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok Petrainer PET850 využíva pre napájanie dobíjacie a vymeniteľný Li-Ion akumulátor s kapacitou 220mAh. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje rádovo okolo 5 až 14 dní. Predovšetkým záleží na tom ako často sa obojok spúšťa.

 

                   Vodotesnosť

Petrainer PET850 je vodeodolný s označením IPX6. Vďaka tomu je vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj snehu. Nie je vhodný na ponor.

 

Plemeno 

Petrainer PET850 má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetkých psov s váhou od 10 do 90kg. U naozaj malých psov, môžu byť poslednej úrovne impulzu velmi silné.

 

Dĺžka obojku

Petrainer PET850 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

 


Váha a rozmery

Petrainer PET850 má veľmi malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý má šírku 5,6cm, výšku 4,1cm, hĺbku 2,7cm a jeho váha je iba 52 gramov.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Bazár Protištekacie obojky

Zobraziť celý popis

Parametre

Rozpoznanie štekania vibrácie hlasiviek
Detekcia vibrácie
Veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy

Návody k stiahnutie

Súvisiace produkty

Obojek proti vytí PetSafe Little Dog Deluxe (PBC19-12443)
Varianty (1)
Rozbaleno

BAZAR - PetSafe Big dog deluxe

Skladom, v piatok 21. 6. u vás
125.11 €

Porovnať

BAZAR - Protištěkací budka GoodLife DogSilencer MAX
Varianty (2)
Lehce použité Zánovní

BAZAR - Protištěkací budka GoodLife DogSilencer MAX

Skladom, v piatok 21. 6. u vás
157.49 €

Porovnať

BAZAR - Protištěkací búdka Goodlife Bark Control Pre
Varianty (2)
Lehce použité Zánovní

BAZAR - Protištěkací búdka Goodlife Bark Control Pre

Skladom, v piatok 21. 6. u vás
108.91 €

Porovnať

BAZAR - Patpet B470
Varianty (1)
Hodně použité

BAZAR - Patpet B470

Skladom, v piatok 21. 6. u vás
56.24 €

Porovnať

Sprejový obojek proti štěkání Canicalm Spray
Varianty (1)
Rozbaleno

BAZÁR - Canicalm Spray

Skladom, v piatok 21. 6. u vás
64.34 €

Porovnať

Canicalm
Varianty (1)
Lehce použité

BAZAR - Canicalm

Skladom, v piatok 21. 6. u vás
56.24 €

Porovnať

BAZAR - BarkWise + diaľkový ovládač
Varianty (3)
Hodně použité Zánovní Rozbaleno

BAZAR - BarkWise + diaľkový ovládač

Skladom, v piatok 21. 6. u vás
153.45 €

Porovnať

BAZAR - Dogtrace d-mute
Varianty (1)
Hodně použité

BAZAR - Dogtrace d-mute

Skladom, v piatok 21. 6. u vás
60.29 €

Porovnať