BAZÁR - Dogtra iQ No Bark

Bazárové a rozbalené protištekacie obojky Dogtra iQ NO BARK. Pokiaľ je dostupných viac variant, je možné vybrať z rolovacieho zoznamu. Fotky sú ilustračné a zodpovedajú približnému stavu. Detailný popis jednotlivých stavov nájdete nižšie.

Výber varianty produktu
 • Stav produktu


Ďalšie varianty:
78 € 64 € bez DPH
Skladom 3 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 25. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

BAZÁR - Dogtra iQ No Bark

Informácie k stavu produktu

1) Rozbalený

Produkt je len rozbalený, prípadne bol poškodený obal a preto bol prebalený do neoriginálneho obalu. Produkt nebol nikdy použitý.

2) Zánovný*

Produkt bol používaný ako predvádzací, na predajni, alebo bol zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, má maximálne niekoľko ľahkých odretí.

3) Ľahko použitý*

Produkt bol používaný 5 - 15 dní, sú na ňom už viditeľné škrabance od pazúrov.

4) Ťažko použitý*

Produkt bol používaný 15 až 40 dní, sú na ňom veľmi zrejmé škrabance, alebo otlačky zubov. Môže prejsť servisom, repasom.

* Predávame len 100% funkčné produkty, ktoré je možné využívať rovnako ako nové. Napríklad vodotesnosť a iné vlastnosti sú vždy zachované. Záručná doba pri kategórii 1 a 2 je rovnaká, ako pri nových produktoch. Záručná doba pri kategórii 3 a 4 je 6 mesiacov. Produkty je možné do 30tich dní vymeniť alebo vrátiť. Vždy obsahujú kompletné príslušenstvo, ak nie je uvedené inak.

Protištekací obojok Dogtra iQ No Bark sa radí medzi elitu v sortimente protištekacích obojkov. Disponuje vibračným upozornením a 10-timi úrovňami impulzu, ktoré sú nastaviteľné užívateľom. Impulz je možné úplne vypnúť a používať len vibrácie. Ako jediný na trhu má namiesto kovových elektród kontaktný bod z vodivého plastu. Je teda vhodný aj pre psov s citlivejšou kožou. Protištekací obojok Dogtra iQ No Bark je vhodný od najmenších plemien po strednej. Je vodotesný a môže byť používaný aj vonku. Dogtra iQ No Bark je dodávaný v dvoch farbách - čierna a ružová.

 

Detekcia štekania

Dogtra iQ No Bark má dvojitú detekciu štekania. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku a vibrácií na elektródach. Na rozdiel od ostatných obojkov dokáže inteligentné technológie rozoznať  od bežnej činnosti psa a tým zabraňuje falošnému spusteniu činnosti obojku.

 

Typ korekcie 

Dogtra iQ No Bark využíva ako korekciu vibrácie a elektrostatický impulz v 10-tich úrovniach. Nadmerné štekanie najskôr spustí vibračné varovanie, ak pes na vibračné upozornenie nereaguje, je spustený elektrostatický impulz, ktorý sa stupňuje.

 


Nastavenie obojku

U Dogtra iQ No Bark nastavujete iba úroveň impulzu - začínáte od najnižšej, kým nenájdete hodnotu, ktorá je psovi už dostatočne nepríjemná, aby ho od štekania impulz odradil. Obojok sám rozpozná kedy psík šteká, akú dobu a podľa toho sa aktivuje. Pokiaľ pes prestane štekať, obojok sa vyresetuje do základného nastavenia.

 

Batéria a nabíjenie a nabíjení

Obojok Dogtra iQ No Bark je napájaný klasickými gombíkovými batériami CR2032.

 

 

Vodotesnosť

Dogtra iQ No Bark je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metra. Vďaka tomu je vhodný ako aj pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môže ho používať za dažďa aj snehu a psík sa s ním môže ponoriť do vody.

 

Plemeno 

Dogtra iQ No Bark má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny pre malé, ale aj stredné plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetkých psov s váhou od 3 do 20 kg.

 

Dĺžka obojku

Dogtra iQ No Bark má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 10 až do 55 cm.

 


Váha a rozmery

Dogtra iQ No Bark má veľmi malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý má šírku 6,5 cm, výšku 3cm, hĺbku 2,3 cm a jeho váha je iba 40 gramov.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • miniatúrne rozmery a váha obojku
 • inteligentná dvojitá detekcia štekaním
 • plne vodotesný
 • 10 úrovní impulzov
 • vibračné upozornenie
 • indikácia stavu batérie
 • vhodný aj proti vytiu
 • nie je nabíjacia

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Druh korekcie impulz + vibrácie

Obsah balenia

 • protištekacie zariadenie
 • nastaviteľný obojok
 • 2x batéria CR2032
 • testovacia výbojka
 • Anglický návod
 • Český návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.