Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Reedog

Elektronické ohradníky Reedog

V našej ponuke nájdete najširší sortiment elektronických ohradníkov z celého sveta. Z vlastných skúseností odporúčame predovšetkým značku Petsafe. Zákazníkmi veľmi obľúbený je tiež elektronický ohradník Pet at School. Neviditeľné ploty pre psov ide filtrovať v troch kategóriách: Podľa veľkosti plemena, podľa značky a podľa obvodu pozemku. Viac parametrov môžete filtrovať kliknutím na odkaz „zobraziť filter“ pod kategóriami.

 

Čo sú elektronické ohradníky?

Elektronické ohradníky ide použiť pre malé, stredné aj veľké plemená. Neviditeľné ploty pracujú na základe vysielania výstražných signálov a upozorňujú psa, že sa priblížil do zóny, ktorá by mu mala zostať zapovedaná, nech už z bezpečnosti jeho alebo kvôli okoliu. Pokiaľ pes výstražný signál neupočúvne, prichádza napomenutie v podobe elektrostatického impulzu. Ten ide nastaviť a zvoliť tak, aby ho pes zaregistroval, ale súčasne pre neho bol bezpečný. Elektronické ohradníky sú bezpečnou pomôckou pri výcviku a výchove psov.

 

Kedy kúpiť elektronický ohradník?

Uteká váš pes pravidelne zo záhrady? Už niekoľkokrát ho tesne minulo auto, keď prebiehal cestu a vy ste si s hrôzou uvedomili, že stačilo tak málo? Je váš psí miláčik nenapraviteľný a opúšťa jasne vymedzený priestor záhrady bez dovolenia? Je najvyšší čas kúpiť mu elektronický ohradník. Neviditeľné ploty sú vítanou pomôckou, ktorá vám pomôže zaistiť bezpečie vašeho psa aj jeho okolia. Elektronický ohradník funguje spoľahlivo a šetrne naučí psa zostávať za hranicami plotu.

 

Ako vybrať elektronický ohradník?

Neviditeľné ploty pre psov sú obľúbenou a bezpečnou pomôckou, ktorá je používaná profesionálnymi kynológmi aj bežnými chovateľmi po celom svete. Výber elektronického ohradníku je treba podriadiť veľkosťou a citlivosťou psa, konkrétnym parametrom miesta aj požiadavkám na funkcie. Jednotlivé elektronické ohradníky sa môžu líšiť technickými parametrami, obsahom balenia alebo príslušenstvom. K najobľúbenejším neviditeľným plotom z našej ponuky patrí Petsafe alebo Pet at School. Veškeré elektronické ohradníky z nášho e-shopu pochádzajú od kvalitných výrobcov a sú nami preverené.

 

Pomôžeme vám s výberom

Ak sa pri výbere vhodného elektronického ohradníku strácate, sme pripravení vám poradiť. Kontaktovat nás môžete hneď niekoľkými spôsobmi: na infolinke +420 721 471 118, emailu info@elektricke-obojky.sk alebo pomocou online chatu v pravom dolnom rohu.

 

Vyskúšajte elektronický ohradník

Výber správneho elektronického ohradníku je dôležitý. Každý pes je odlišný a vyhovuje mu niečo iného. Preto sme pre vás pripravili jedinečnú ponuku! Nielenže vám s výberom elektronického ohradníku pomôžeme, ale máte celý 1 mesiac na vyskúšanie! Pokiaľ nebude psíkovi alebo vám obojok vyhovovať, môžete ho vymeniť!

 

Zobraziť celý popis

Najpredávanejšie produkty

Reedog DF-213 ohradník a výcvikový obojek

Reedog DF-213 ohradník a výcvikový obojek

Nový model Reedog DF-213 2v1 je zařízení, které kombinuje profesionální výcvikový obojek a ohradník…
Skladom > 10 ks v stredu 24. 7. u vás
Zľava -20%
237.19 €
189.75 €

V ponuke je 1 produktov - filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

Zobrazujeme 1-1 z 1 produktov

| 1|
Zľava -20%
Reedog DF-213 ohradník a výcvikový obojek
Varianty (2)
pre 1 psa pre 2 psov

Reedog DF-213 ohradník a výcvikový obojek

Skladom, v stredu 24. 7. u vás
237.19 €
189.75 €

Porovnať