Patpet F200C
Patpet F200CPatpet F200CPatpet F200C
Nehodnotené

Patpet F200C

Patpet F200C je bezpečný a spolehlivý bezdrátový ohradník, který Vám zajistí dlouholetý provoz a bezpečí Vašich domácích mazlíčků ve vymezeném prostoru. Disponuje funkcí impulsu a zvuku v 5 režimech, které se automaticky aktivují, kdykoli pes překročí hranice plotu. Na základě kruhové oblasti signálu je dosah až 300 metrů. Ohradník lze použít uvnitř i venku, je dobíjecí a přijímač je voděodolný. 

 

 

 

 

Výber varianty produktu
  • Počet psov

122 € 100 € bez DPH
Skladom 9 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 01. 02. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Patpet F200C

Neviditelný ohradník disponuje funkcí zvuku a impulsu, které jsou nastavitelné v 6 režimech. Zónu můžete nastavit jednoduše stisknutím tlačítka mínus a plus ve vzdálenosti od 30 do 300 m. Základna bezdrátového ohradníku je dodávána s LED obrazovkou, která uživatelům umožňuje upravovat uzavřenou vzdálenost. Ohradník má pět režimů nastavení, které si můžete vybrat podle svých potřeb. Pokud jde o obojek, je fluorescenční, snadno se nastavuje a je dobíjecí. Vyznačuje se zvukovým a statickým šokem, který se automaticky aktivuje, kdykoli pes překročí hranice plotu. Ohradník je možné použít pro neomezený počet psů. 

 

 

Nastavení zón

Ohradník Patpet F200C má korekční a výstražnou zónu. Zóny jsou nastavitelné podle přednastavených vzdáleností

 

 

Typ korekce 

Výcvikový obojek Patpet F300 má 6 úrovní impulzu, zvuku a vibrace. Síla impulzu je vhodná pro střední a velká plemena psů. Ohradník disponuje funkcí zvuku a impulzu. 

 

 

Dosah obojku

Patpet F300 vám pomůže trénovat vašeho psa bez použití vodítka do vzdálenosti až 300 metrů. 

 

 

Baterie a nabíjení

Jak vysílačka, tak i přijímač jsou Patpet F300 osazeny dobíjecím a vyměnitelným Lithium-Ion akumulátorem o kapacitě 400 mAh, který se nabije během 2-3 hodin. Na jedno nabití vydrží vysílačka v provozu až několik dní. Obojek i vysílačku si můžete kdykoliv nabít pomocí duální síťové nabíječky.

 

Vodotěsnost 

Patpet F300 disponuje voděodolným přijímačem s ochranou pouze do slabého deště. Nesmí dojít k jeho ponoření. Základna není voděodolná, doporučujeme její umístění do suchého prostředí. Může být také umístěna venku, ale tak, aby na ni nepršelo.

 

Počet psů 

Patpet F300 je možné použít pro ovládání více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik 3 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítek přepínat mezi jednotlivými psy.

 

Délka obojku

Ohradník Patpet F300 má velmi pevný a kvalitní černo-šedivý plastový obojek. Pejskovi nedělá jeho nošení problém, dobře drží na krku a je možné ho nastavit až do délky 72 cm.

 


Váha a rozměry

Základna má šířku 8 cm, výšku 12 cm a hloubku 2,5 cm, váha pouze 127 gPřijímač má šířku 4 cm, výšku 7 cm a hloubku 3 cm a jeho váha je 53 gramů (včetně baterie).

V čom vám ohradník pomôže?

  • V efektívnom odstránení nežiaduceho utekania psa zo záhrady či pozemku. Vďaka tomu nebudete musieť psa priväzovať či zatvárať do koterca alebo búdy. Pes bude mať tak väčšiu slobodu a môže sa pohybovať úplne voľne iba vo vami vytýčenej oblasti.
  • V spoľahlivom odnaučení zlozvykov ako je rozpletanie plotov, preskakovanie plotu a zábran na pozemku.
  • V prerušení nežiaduceho správania (podhrabávanie pod plotom, hrabanie hliny, ničenie záhonov a okrasné záhrady)
  • Ohradník vám zabezpečí vzájomnú slobodu. Bez starostí sa tak vzdialite od pozemku a váš pes nebude trpieť zatvorený
  • Vymedzíte si jednu alebo aj viac ľubovoľných zón na pozemku podľa vašich konkrétnych potrieb.

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Sila impulzu 6
Funkcie zvuk, vibrácie
Počet psov 1 až 3 psy
Vodotesnosť vodeodolný

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.