Super Pro Launcher pešek D. T. Systems 10" oranžová
Super Pro Launcher pešek D. T. Systems 10" bíláSuper Pro Launcher pešek D. T. Systems 10" žlutá
Nehodnotené

Super Pro Launcher pešek D. T. Systems 10"

Ručně šitý odolný pešek D.T. Systems pro výcvik loveckých psů je určen do vystřelovače D.T. Systems a po vystřelení simuluje zasaženou ptačí kořist. Kvalitní a odolné materiály předurčují loveckého peška D.T. Systems pro opakovaný a plně vytížený trénink do vody i různého terénu.

Výber varianty produktu
  • Farba

35 € 29 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Super Pro Launcher pešek D. T. Systems 10"

Ručně šitý odolný pešek D.T. Systems pro výcvik loveckých psů je určen do vystřelovače D.T. Systems a po vystřelení simuluje zasaženou ptačí kořist. Kvalitní a odolné materiály předurčují loveckého peška D.T. Systems pro opakovaný a plně vytížený trénink do různého terénu.

Kvalitní výroba ručního sešití, propracované materiály a odolná povrchová úprava předurčují loveckého peška D.T. Systems pro opakovaný a plně vytížený trénink v různém terénu. Výcvik lze provádět bez obav i ve vodě. Pešek je dodáván ve variantě z plátna a nylonu.

 

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.