Lietajúci tanier pre psov WhissBee
Lietajúci tanier pre psov WhissBee
Nehodnotené

Lietajúci tanier pre psov WhissBee

Lietajúci tanier pre psov WhissBee. Lietajúci tanier pre psov WhissBee urobí radosť každému psíkovi, ktorý rád aportuje.

8 € 7 € bez DPH
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Lietajúci tanier pre psov WhissBee

Lietajúci tanier pre psov WhissBee. Lietajúci tanier pre psov WhissBee urobí radosť každému psíkovi, ktorý rád aportuje. Tento tanier naviac za letu jemne píska, a tak nemusíte mať strach, že by ho váš maznáčik nenašiel. Poskytuje interaktívnu zábavu so psom. WhissBee je vyrobený z pevnejšieho a odolného plastu.
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra. Cena dopravy je od 3 do 5 EUR a pri nákupe nad 70 EUR (Zásielkovňa) alebo nad 100 EUR (ostatné) je doprava zdarma. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.