SportDog SD-825E

Najpredávanejší

SportDog SD-825E je profesionálný elektronický výcvikový obojok s dosahom až 700 metrov a plne ponoriteľným prijímačom aj vysielačom do 7,5 m. Jedná sa o vynikajúce zariadenie so stredným dosahom, množstvom nastaviteľných programov a novodobým designom za výbornú cenu. Disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz, ktorý je nastaviteľný v 7 úrovniach. 

Výber varianty produktu
 • Počet psov


Ďalšie varianty:
251 € 208 € bez DPH
Skladom 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 24. 09. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

SportDog SD-825E

Elektronický výcvikový obojok SportDog SD-825E je vynikajúce zariadenie, ktoré v sebe spojuje vysoký dosah, množstvo nastaviteľných tréningových programov a novodobý design za výbornú cenu. SportDog SD-825E jeneuveritelne všestranný výcvikový obojok, ktorý je ideálnou voľbou ako pre základný výcvik, tak aj pre profesionálný výcvik loveckých, či pracovných psov. Ako aj vysielač, tak aj prijímač sú nepremokavé a ponoriteľné až do 7,5 metrov. Pridaním ďalšieho prijímača ide SportDog SD-825E jednoducho rozšíriť pre ovládánie až 3 psov súčasne. Komfortný "pogumovaný kabát" vysielača a ergonomické prevedenie, robí radosť tento prístroj ovládať. Nejúžasnejšou časťou SportDogu SD-825E je univerzálnosť vysielača, ktorý Vám ponúká obrovské množstvo výcvikových režimov, ktoré môžete kedykoľvek behom výcviku meniť. Jednoducho si prednastavíte na vysielači režimy, ktoré chcete používať a v priebehu výcviku si medzi nimi môžete ľubovolne prepínať. Zmena režimu na vysielači je rychlá a veľmi jednoduchá. U SportDogu SD-825E môžete nastaviť silu impulzov v 8 úrovniach, kombinovať zvukové upozornenia s impulzami alebo vibrície s impulzy, meniť dĺžku trvania a silu impulzu (krátký silný impulz, krátký slabý impulz, dlhý silný impulz, dlhý slabý impulz) a a všetko ide ľubovolne kombinovať a nastaviť pre tlačítka podĺa Vašich potrieb.

 

 

Dosah obojka

SportDog SD-825E Vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 700 metrov. Dosah 700 metrov je dostatečný ako pro základný, tak aj profesionálný výcvik väčšiny psov.  SportDog SD-825E je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dojsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie 

SportDog SD-825E má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a el. impulz. Môžete nastaviť až 8 úrovní dlhého impulzu a 8 úrovní krátkého impulzu. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre Vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Programovanie

SportDog SD-825E má na výber z 8-mych rôznych režimov, ktoré Vám umožnia vybrať ideálnu voľbu priamo pre Vás. Môžete si nastaviť silu impulzu v 8 úrovniach, tón, vibrácie, krátký alebo dlhý impulz, kombinácia impulzu s oneskoreným impulzom, možnosť ovládania viacerých psov súčasne a je možné aj programovať dané tlačítka na vysielači. Jednoducho si tak môžete vytvorit niekoľko režimov a tie používať v závislosti na tom aký plánujete práve výcvik. Môžete teda používať jeden režim ako vzdelávací a druhý režim napr. keď ste na lovu so psom. Zmena režimu na vysielači je rychlá a veľmi jednoduchá.

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač aj vysielačka sú u SportDog SD-825E osadené dobíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom (vysielačka 200mAh a prijímač 160mAh), ktorý sa nabije behom 2 hodín. Majú LED indikáciu o stavu nabitie/vybitie a na jedno nabitie vydrží v prevádzke 40 až 60 hodín. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálnej sieťovej nabíjačky.

 

Vodotesnosť 

SportDog SD-825E disponuje technológiou DryTek, vďaka tomu je vysielačka aj prijímač plne vodotesný a ponoriteĺný až do 7,5 metrov. SportDog SD-825E je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode, alebo extrémných podmienkach (les, blato). 

 

Počet psov 

SportDog SD-825E je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 3 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou bočného tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

SportDog SD-825E má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4,7cm, výšku 8,8cm a hĺbku 2,5cm a jej váha je 110 gramov. Prijímač má šírku 6,2cm, výšku 2,6cm a hĺbku 2,5cm a jeho váha je 49 gramov. 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • ponoriteľný až do 7,5 metrov
 • možnosť ovládania až 3 psov súčasne
 • nabitie behom 2 hodín a výdrž až 60 hodín
 • 7 úrovní impulzu (dlhý a krátký)
 • dosah až 700 metrov
 • ukazateľ vybitej batérie na prijímači aj vysielači
 • prodĺžená záruka 3 roky
 • malý a dobre tvarovaný prijímač
 • horšie ovládánie viacerých psov
 • vyššia cena

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dosah 700 m
Vodotesnosť vodotesný
Počet psov 1 - 3 psy
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk + booster
Sila impulzu 8
Sila vibrácie 1
Sila zvuku 1
Protištekací mód nie
Displej LCD podsvietený
Dĺžka obojku 20 - 70 cm
Napájanie nabíjacie
Batérie v prijímači 160 mAh
Batérie vo vysielači 200 mAh
Výdrž prijímača 1 - 3 dni
Výdrž vysielača 1 - 3 dni
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,2 x 2,6 x 2,5 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,7 x 8,8 x 2,5 cm
Hmotnosť prijímača 49 g
Hmotnosť vysielača 110 g

Obsah balenia

 • Prijímač 
 • Vysielač 
 • Krátké elektrody
 • Dlhé elektrody
 • Nastaviteľný čierný obojok
 • Akumulátor v prijímači
 • Akumulátor ve vysielači
 • Dualná nabíjačka 
 • Putko na krk 
 • Testovacia výbojka
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.