PetSafe 100m Little Dog

Výcvikový obojok Petsafe s dosahom funkcií na 100 m využíva na korekciu zvuk a impulz v 16tich úrovniach. Obojok má vo výbave prehľadné ovládanie tlačidlami, funkciu booster a vodotesné vlastnosti pre ponorenie do 1,5 m. Vysielačka má displej a zariadenie funguje na batérie. Obojok je vhodný pre malé plemená psov od 1 do 15 kg.

164 € 135 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 25. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

PetSafe 100m Little Dog

Nový výcvikový obojok pre malých psov s dosahom funkciou na 100 m využíva ku korekcii zvuk a impulz v 16 úrovniach. Obojok má vo výbave prehľadné ovládanie tlačidlami, funkciu boost a vodotesné vlastnosti pre ponorenie do 1,5 m. Obojok je určený pre výcvik jedného psa.

Elektronický obojok PetSafe zaistí všetky funkce na vzdialenosť 100 m aj v náročnom teréne, kde sa signál obvykle ľahko stráca.Nastaviteľná úroveň sily impulzu je ideálnou cestou, ako nájsť optimálnu úroveň, na ktorú bude váš psík reagovať. Tréner pre malé psy PetSafe ponúka týchto úrovní 16.

V náročných situáciách, kedy sa psík dá na bezhlavý útek za korisťou, cez cestu alebo napríklad za iným psom môžete využiť funkciu Booster. Jedná sa o skokové navýšenie impulzu (v tomto prípade o 2 úrovne), ktorý vám dovolí psa účinne zastaviť, bez toho aby ste v strese museli přenastavovat silu korekciou. V okamihu pudové reakcie sú totiž reflexy aj citlivosť psa stlmené, a preto váš pes nereaguje na na bežný povel a obvyklú úroveň korekciou.

 

 

Obojok PetSafe Tréner Little Dog je svojím prevedením a výbavou funkcií vhodný predovšetkým pre menšie psy, s váhou cca do 18 kg. Správne vedený výcvik vám pomôže doladiť niektoré povely alebo sa poistiť v rizikových situáciách.

Viac info o výcviku s obojkom nájdete potrebné tu: https://www.elektro-obojky.cz/admin/magazin/tema-9/clanek-911

 

Dosah obojku

S PetSafe 100 m Little Dog Tréner môžete pohodlne trénovať 1 psa na vzdialenosť až 100 m, a to aj v náročnom, členitom teréne

 

Typ korekce 

Výcvikový obojok využíva pre korekciu zvuk a impulz. Impulz je možné nastaviť v 16tich úrovniach.

 

Baterie a nabíjení

Prijímač obojku i vysielačka fungujú na 2 ks 3-Volt Lithium CR2032 batérie, batérie PetSafe - RFA-35-11.

 

Vodotěsnost

Prijímač je vybavený vodotesnými vlastnosťami pre krátkodobé ponorenie až do 1,5 m. Na opakované potápanie či výcvik vo vode ochrana nestačí.

 

Počet psů

PetSafe 100 m Little Dog Tréner umožňuje cvičiť iba jedného psa.

 

Displej

Digitálny displej zobrazuje nastavenú intenzitu korekciou a stav batérie na ovládači.

 

Délka obojku

Remienok obojku možno nastaviť pre objem krku až 56 cm.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Korekcia zvuk a impulz
 • Nastaviteľná úroveň impulzu v 16tich úrovniach
 • Funkce Booster
 • LED kontrolky stavu batérie
 • Ochrana proti vode
 • Digitálny displej
 • Vysielačku možno zavesiť na krk
 • Možnosť výcviku iba 1 psa
 • Nie je určený pre väčšie psy

V čom obojok pomôže

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pre nejmenšie psy
Malé psy

Technické parametre

Dosah 100 m
Sila impulzu 16 úrovní
Funkcie impulz + zvuk
Napájanie na batérie
Počet psov 1 pes
Dĺžka obojku 56 cm
Nastavenie impulzov 16 úrovní
Počet psov 1 pes
Vodotesnosť vodotesný (ponoriteľný)
Druh korekcie Zvuk, impulz
Napájanie vysielača batéria
Bateria v prijímači CR2032
Bateria vo vysielači CR2032
Displej áno
Napájanie Batériový
Dĺžka obojku 20 až 65 cm
Napájanie prijímača baterie

Obsah balenia

 • 1 x jednotka na obojek 
 • 1 x vysílačka se šňůrkou na zavěšení
 • 4 x 3- Volt Lithium CR2032 baterie
 • Nastavitelný řemínek 
 • Uživatelský manuál
 • Testovací lampa

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.