PetSafe 100m Little Dog

Výcvikový obojok Petsafe s dosahom funkcií na 100 m využíva na korekciu zvuk a impulz v 16tich úrovniach. Obojok má vo výbave prehľadné ovládanie tlačidlami, funkciu booster a vodotesné vlastnosti pre ponorenie do 1,5 m. Vysielačka má displej a zariadenie funguje na batérie. Obojok je vhodný pre malé plemená psov od 1 do 15 kg.

169 € 139 € bez DPH
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

PetSafe 100m Little Dog

Petsafe Little Dog je spoľahlivý spôsob, ako ovládať svojho psa bez vodítka. Tento výcvikový obojok vám pomôže naučiť vášho psa novým povelom a zvládnuť zlé správanie na dosah 100 m. Obojok Petsafe je vhodný pre najmenšie plemená psov od 1 do 15 kg. Petsafe Little Dog disponuje funkciou zvuku a impulzu, ktorý je nastaviteľný v 16 úrovniach. Obojok je vybavený aj užitočnou funkciou pre rýchle vysielanie intenzívnejšieho impulzu, booster. Úroveň intenzity korekcie je pri 2 Booster funkcii o dve úrovne vyššia, než je bežne používaná takzvaná výcviková úroveň. Toto "pohotovostné" tlačidlo potom možno použiť v núdzovej situácii, kedy je napr. treba rýchlo a dôrazne zastaviť psa a bežne používaná úroveň by bola nedostatočná. Prikúpením prijímača je možné výcvik rozšíriť až pre 2 psy. Prijímač je vybavený vodotesnými vlastnosťami pre krátkodobé ponorenie až do 1,5 m. Malý digitálny displej zobrazuje nastavenú intenzitu korekcií a stav batérie na ovládači.

 

 

 

Dosah obojku

S obojkom Petsafe Little Dog zaistíte výcvik vášho psa na vzdialenosť maximálne 100 m. Hodí sa preto k menej náročnému výcviku v domácom prostredí alebo na záhrade, kde nie je veľmi členitý terén.

 

Typ korekce 

Petsafe Little Dog má vo výbave 2 druhy korekcie: zvuk a elektrostatický impulz, ktorý môžete nastaviť na škále 16 úrovní. Obojok je vybavený aj užitočnou funkciou pre rýchle vysielanie intenzívnejšieho impulzu, booster.

 

Baterie a nabíjení

Prijímač obojku aj vysielačka fungujú na 2 ks 3-Volt Lithium CR2032 batérie.

 

 

Vodotěsnost

PetSafe Little Dog je dodávaný s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1,5 metra, maximálne však po dobu 30 minút s označným IPX7. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov v zlých podmienkach (les, bahno, okolie vody) a pes môže prebehnúť vodou. Vysielačka u PetSafe 100 je odolná iba proti dažďu a snehu.

 

Počet psů

PetSafe Little Dog Tréner umožňuje cvičiť iba jedného psa.

 

 

Displej

Malý displej zobrazuje úroveň korekcie, stav batérie a výber psa, takže sa jednoducho zorientujete pre prípad výcviku 2 psov.

 

 

Délka obojku

PetSafe Little Dog má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná do 56 cm.

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,3 cm, výšku 11,5 cm, hloubku 2,5 cm. Přijímač má šířku 2 cm, výšku 2,5 cm, hloubku 2,67 cm.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Korekcia zvuk a impulz
 • Nastaviteľná úroveň impulzu v 16tich úrovniach
 • Funkce Booster
 • LED kontrolky stavu batérie
 • Digitálny displej
 • Vysielačku možno zavesiť na krk
 • Jednoduché ovládanie
 • Možnosť výcviku iba 1 psa
 • Nie je určený pre väčšie psy

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pre nejmenšie psy
Malé psy

Technické parametre

Dosah 100 m
Sila impulzu 16 úrovní
Dĺžka obojku 56 cm
Napájanie na batérie
Funkcie impulz + zvuk + booster
Počet psov 1 pes
Dĺžka obojku 20 až 65 cm
Druh korekcie zvuk + impulz
Nastavenie impulzov 16 úrovní
Počet psov 1 pes
Vodotesnosť vodotesný (nevadí krátkodobé ponorenie)
Napájanie prijímača Baterie
Napájanie vysielača batéria
Bateria v prijímači CR2032
Bateria vo vysielači CR2032
Displej áno

Obsah balenia

 • Vysílač
 • Přijímač
 • Šňůrka na vysílač
 • Testovací výbojka
 • 4x Baterie CR2032
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.