Patpet TC01

Elektronický výcvikový obojok Patpet TC01 vám umožní cvičiť až 9 psov na vzdialenosť 300 m. Vďaka funkciám zvuk a 99 úrovní pre impulz a vibráciu je obojok vhodný pre všetky psy s váhou 5-90  kg. Dobíjací prijímač aj nabíjačka majú vodeodolnú ochranu do mierneho dažďa. Bezpečnostný zámok zaistí tlačidlá proti nechcenému prepínaniu.

Výber varianty produktu
 • Počet psov


Ďalšie varianty:
Bazar - Patpet TC01 Bazar - Patpet TC01 Skladom 2 ks 86 € Patpet TC01 Patpet TC01 Skladom 5 ks 90 €
90 € 74 € bez DPH
Skladom 5 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 22. 10. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Patpet TC01

Elektronický výcvikový obojok Patpet TC01 vám umožní cvičiť až 9 psov na vzdialenosť 300 m. Vďaka funkciám zvuk a 99 úrovní pre impulz a vibráciu je obojok vhodný pre všetky psy s váhou 5-90  kg. Dobíjací prijímač aj nabíjačka majú vodeodolnú ochranu do mierneho dažďa.Bezpečnostný zámok zaistí tlačidlá proti nechcenému prepínaniu.

 

Hlavné funkcie:

 • Dosah pre výcvik až 300 m
 • Vysielačka stačí pre výcvik až 9 psov zároveň
 • Funkcie: zvuk, vibrácie, impulz
 • 99 úrovní impulzu
 • 99 úrovní vibrácie
 • Vodeodolná ochrana
 • Nabíjací prijímač a vysielačka
 • Pre všetky psy od 5-90 kg
 • Tlačidlo pre každú funkciu zvlášť
 • Podsvietený LCD displej
 • Bezpečnostný zámok proti prepnutiu tlačidiel

 

 

 

Výcvikový obojok PatPet TC01: univerzálny model pohodlia vášho výcviku

Nový elektronický obojok PatPet TC01 pre výcvik psa je navrhnutý pre široké možnosti použitia. Vďaka nadštandardnej škále impulzov a vibrácií v 99 úrovniach umožní nastaviť zodpovedajúcu silu pre každú povahu a veľkosť psa. Pre pohodlné ovládanie má robustná vysielačka veľké tlačidlá priradené pre každú funkciu zvlásť. Praktický bezpečnostný zámok tlačidiel zabráni, aby sa vám náhodne prepla sila korekcie, napríklad keď máte vysielačku vo vrecku.

 

PatPet TC01 vám umožní cvičiť na blízko veľký počet psov

Obojok disponuje základným dosahom 300 m pre výcvik psov na blízko. Dosah je vždy odvodený od laboratórnych podmienok, a preto je v praxi potrebné používať s jeho znížením. Skrátenie dosahu závisí na polohe a type prostredia výcviku. Hustý porast a členitý terén skrátia dosah výrazne, zatiaľ čo v domácom prostredí môžete trénovať až na maximum.

Model výcvikového obojku je chránený vodeodolnou výbavou do mierneho dažďa. Zariadenie ale nevystavujte prudkému ani dlhodobému lejaku ani ponoreniu.

Pokiaľ si ale dokúpite ešte ďalšie prijímače na obojok psa, môžete funkcie jedinej vysielačky používať až pre 9 psov zároveň. S elektronickým obojkom PatPet TC01 tak môžete v nenáročnom prostredí trénovať napríklad aj skupinu pracovných psov. 

 

 

 

Typ korekcie

Model obojku Patpet TC01 ponúka 3 typy varovných signálov: zvuk, vibrácia a impulz. Ako vibrácie tak aj impulz je možné nastaviť na škále 99 úrovní intenzity, a preto obojok predstavuje veľmi univerzálny model vyhovujúci každému typu psa.

 

Dosah obojka

Obojok je dosahom 300 m vhodný pre výcvik v domácom prostredí a málo členitom teréne. Vzdialenosť je vždy meraná v laboratórnych podmienkach a v praxi preto dosah o niečo klesá, zvlášť vplyvom prostredia. Dosah vám bude vyhovovať v bežných podmienkach, napr. na záhrade. 

 

Batéria a nabíjanie

2 ks Li-ion batérií sú súčasťou balenia. Ich nabitie potrvá vďaka funkcii rýchlodobíjania iba 2 hodiny

 

 

Vodotesnosť

Prijímač obojku TC01 je vybavený iba vodotesnými vlastnosťami, ktoré chránia obojok pred miernym dažďom. Zariadenie ale nie je určené do prudkého alebo vytrvalého dažďa a nevydrží ponorenie.

 

Počet psov

Pri dokúpení jedného prijímača je možné s výcvikovým obojkom Patpet TC01 trénovať až 9 psov zároveň, pomocou jednej vysielačky.

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný podsvietený LCD displej s indikáciou úrovne impulzu, vibrácie, zvoleného psa a stavu batérie.

 

 

Dĺžka obojka

Remienok je z nylonu s možnosťou nastavenia pre objem krku 20 - 65 cm.

 

 

 

 

Máte pred sebou elektronický obojok z kategórie pre základný výcvik psov. Aj napriek menšiemu dosahu a slabej ochrane do vody sa jedná o veľmi univerzálne, široko využiteľné zariadenie. Pokiaľ sa vyhnete extrémnym podmienkam a zalesneným terénom, môžete elektronický obojok Patpet TC01 použiť aj pri tréningu skupiny pracovných psov. Model vám totiž umožňuje po dokúpení ďalších prijímačov cvičiť až 9 psov zároveň. Rozšírenie výcviku výborne dopĺňa široká škála 99 úrovní pre nastavenie sily impulzu a vibrácií. S takou ponukou je možné vyhovieť každému typu psa a trénovať ich viac zároveň potom nie je prekážkou. Bezpečnostný zámok chráni pred nechceným prepnutím korekcií na vysielačke, pokiaľ ju umiestnite napríklad do vrecka alebo sústredíte pozornosť inam.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Funkcie zvuk, vibrácia, impulz
 • Nastaviteľné vibrácie aj impulz v 99 úrovniach
 • Vysielačku je možné využiť až pre 9 prijímačov zároveň
 • Podsvietený LCD displej
 • Zámok tlačidiel proti prepínaniu funkcií
 • Rýchle nabíjanie
 • Pre každú funkciu je zvlášť tlačidlo
 • Nabíjacia vysielačka aj prijímač
 • Slabá ochrana do vody
 • Kratší dosah pre výcvik

V čom obojok pomôže

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dĺžka obojku 15 až 55 cm
Druh korekcie zvuk + vibrácie + impulz
Nastavenie impulzov 16 úrovní
Počet psov až pre 2 psov
Vodotesnosť vodotesný (ponoriteľný)
Nastavenie zvuku 1 úroveň
Nastavenie vibrácií ano
Výdrž vysielača 1 až 3 mesiace
Výdrž prijímača 7-15 dní
Displej LCD podsvietený
Napájanie Nabíjací
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,9 cm x 3,8 cm x 3,5 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 10 cm x 4 cm x 2 cm
Hmotnosť prijímača 54 g
Hmotnosť vysielača 72 g

Obsah balenia

 • 1x ovládač
 • 1x prijímač
 • 1x USB nabíjací kábel
 • 1x čierny obojok
 • 1x šnúrka na zavesenie
 • 1x návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.