Patpet 310

Elektronický výcvikový obojok Patpet 310 s korekciami zvuk, vibrácie a 16 úrovní impulzu vám umožní cvičiť 1 - 2 psy zároveň, na vzdialenosť do 300 m. Zariadenie je vodeodolné a jednoducho sa ovláda vďaka tlačidlám pre každú funkciu zvlášť. Moderná technológia plávajúcich kódov, zamedzí rušeniu signálu elektronikou z okolia.

 

Výber varianty produktu
 • Počet psov

122 € 101 € bez DPH
Skladom 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 05. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Patpet 310

Elektronický výcvikový obojok Patpet 310 s korekciami zvuk, vibrácie, 16 úrovní impulzu vám umožní cvičiť 1 - 2 psy zároveň na vzdialenosť do 300 m. Zariadenie je vodotesné do dažďa a jednoducho sa ovláda vďaka tlačidlám pre každú funkciu zvlášť. Moderné technológie plávajúcich kódov, zamedzia rušeniu signálu elektronikou z okolia.

 

 

S vodotesnou certifikáciou ponúka výcvikový obojok Patpet 620 možnosť výcviku psa pri plávaní aj potápaní. Vhodný je pre každého psa s váhou až do 90 kg a obojok prispôsobíte psiemu krku s obvodom 20 až 55 cm. Kvalitnejším nastavením oproti modelu 610 disponuje tiež remienok so spoľahlivým uchytením k prijímaču. Nabíjanie lithiových batérií na ovládači a aj prijímači potrvá asi 2 hodiny a vydrží cca 8 týždňov

(Farba obojku v balení sa môže líšiť)

 

 Hlavné funkcie:

 • 3 druhy korekcií: zvuk, nastaviteľné vibrácie (8 úrovní) a impulz (16 úrovní
 • Dosah pre výcvik max 300 m
 • Možnosť rozšírenia funkcií pre 2 psov
 • Ergonomický tvar vysielačky i prijímača
 • Impulz je možné nastaviť v 16tich úrovniach
 • Tlačidlá pre každú funkciu zvlášť
 • Vodotesná výbava do dažďa
 • Ochrana proti rušeniu signálu
 • podsvietený displej
 • Tlačidlá s protišmykovou úpravou

 

Výcvikový obojok Patpet 310 má základné funkcie s vysokou podporou

Výcvikový obojok Patpet 310 je novým modelom značky Patpet s dosahom funkciou 300 m a možnosťou trénovať 2 psov pomocou jedinej vysielačky. Základné dosah max 300 m je ideálny pre výcvik v domácom prostredí alebo v mieste bez členitého terénu. Zďaleka však nejde v celkovom súčte len o základné parametre pre výcvikový obojok. Model ponúka ochranu do dažďa, protišmyková tlačidlá pre každú funkciu zvlášť a vhodné pre základný výcvik pas. Modernú technológiu plávajúcich kódov navyše špecifikuje signál obojku tak, aby ho neprerušilo iné elektronické zariadenia v blízkosti.

Pohodlný úchop a jednoduché zaobchádzanie vystihujú vysielačku PatPet 310

Ergonomický tvar vysielača zabezpečí, že skvele padne do dlane a vy ho tak bez problémov celý skryjete v ruke. Pohodlné zaobchádzanie umožňujú výrazná a farebne odlíšená tlačidlá, ktoré pri úchope vysielača spadajú presne pod vaše prsty. Povrch pogumovaných tlačidiel je štruktúrovaný kvôli protišmykovej úprave a pohodlnému prepínanie. Tlačidlá sú oddelené zvlášť pre výber psa, korekcia zvuk, vibrácie a impulz. Z boku vysielača potom ľahko nahmatáte tlačidla "+" a "-" pre regulovanie sily impulzu. Na podsvietenom displeji sa objaví pes, stav batérie a zvolená úroveň korekciou. Obojok sa vyznačuje jednoduchosťou zaobchádzanie a s funkciou rýchlonabíjania ho postačí pripojiť k zdroju na púhe 2 h. Prevádzka zaisťujú 2 Li-ion batérie, priloženej v balení.

Elektronický obojok Patpet 310 ponúkne nastaviteľné korekcie a ochranu do vody!

So škálou impulzov v 16tich úrovniach môžete trénovať psov s váhou do 60 kg a nebude problém nájsť zodpovedajúce hladinu pre citlivejšie i temperamentný psov. Okrem toho môžete nastaviť aj vibrácie, a to na škále 1 - 8 úrovní. Vibračné alebo tónové signály môžete použiť ako signál pre pochválenie psa alebo upozornenie pred nadchádzajúcou korekciou impulzom. Pre pochvalu možné používať aj správne nastavený impulz. Tento výcvikový obojok vám umožní nastaviť vhodnú kombináciu pre vášho psa. Tlačidlá vydávajú tón, ktorý možno jednoducho prepnúť do tichého režimu.

Patpet 310 určite poteší aj vodotesnú výbavou, ktorá umožní zariadenie bez problému použiť aj v nepriaznivom počasí. A nielen to, s prijímačom na obojku sa psík môže ponoriť alebo si aj zaplávať. Maximálna hĺbka pre ponorenia je 2 m.

 

Typ korekcie

Model obojku Patpet 310 ponúka 3 typy varovných signálov - korekciou: zvuk, vibrácie a impulz. Vibrácie umožňujú nastavenie v 8mi stupňoch a 16 úrovní pre impulz.

 

Dosah obojku

Obojok je dosahom 300 m vhodný pre výcvik v domácom prostredí a málo členitom teréne. Vzdialenosť je vždy meraná v laboratórnych podmienkach a v praxi preto dosah o niečo klesá, obzvlášť vplyvom prostredia. Dosah vám bude vyhovovať v bežných podmienkach napr. Na záhrade.

 

Batéria a nabíjanie

2 ks Li-ion batérií sú súčasťou balenia. Ich nabitie potrvá vďaka funkcii rýchlonabíjanie len 2 hodiny.

 

Počet psov

Pri zakúpení jedného prijímača možno s výcvikovým obojkom Patpet 310 trénovať až 2 psov zároveň, pomocou jednej vysielačky.

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, vibrácií, zvoleného psa a stavu batérie.

 

Vodotesnosť

Prijímač obojku je vybavený vodotesnými vlastnosti stupňa IPX7. Váš pes môže prebehnúť kaluží, nevadí zapršení alebo sneh. Obojok zvládne krátkodobé ponorenie, ale nie je vhodný na plávanie.

 

Dĺžka obojka

Remienok je z nylonu s možnosťou nastavenia pre objem krku 23 - 56 cm.

 

 

 

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • 3 druhy korekciou zvuk, vibrácie impulz
 • Nastavenie impulzu v 16tich úrovniach
 • Nastavenie vibrácií v 8mi úrovniach
 • Možnosť výcviku 2 psov
 • Ergonomický vysielač
 • Oddelená prehľadná tlačidlá s protišmykovou úpravou
 • Podsvietený displej
 • 2 h funkcia rýchleho dobíjania

V čom obojok pomôže

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy
Pre tvrdohlavé psy

Technické parametre

Batérie v prijímači Li-ion nabíjecí
Hmotnosť prijímača 54 g
Displej LCD podsvietený
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Napájanie nabíjacie
Batérie vo vysielači Li-ion nabíjecí
Hmotnosť vysielača 72 g
Počet psov 1 - 2 psy
Rozmer vysielača (š/v/h) 10 cm x 4 cm x 2 cm
Dĺžka obojku 22 - 64 cm
Dosah 300 m
Sila impulzu 16 úrovní
Sila vibrácie 8 úrovní
Sila zvuku 1 stupeň
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,9 cm x 3,8 cm x 3,5 cm
Výdrž vysielača 1 až 3 mesiace
Napájanie Nabíjací
Displej LCD podsvietený
Výdrž prijímača 7-15 dní
Napájanie vysielača nabíjacia a vymeniteľná Li-Ion batéria
Nastavenie vibrácií ano
Nastavenie zvuku 1 úroveň
Napájanie prijímača nabíjecí a vyměnitelná Li-Ion baterie
Vodotesnosť Vodeodolný
Počet psov až pre 2 psov
Druh korekcie zvuk + vibrácie + impulz
Hmotnosť vysielača 73 g
Hmotnosť prijímača 54g
Nastavenie impulzov 16 úrovní

Obsah balenia

 • Vysílač
 • Přijímač
 • Nylonový obojok
 • Nabíječka 
 • Testovacie výbojka
 • 2x elektrody
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.