Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC + Finger Kick
Martin System Beagle Master 4x4 SSCMartin System Beagle Master 4x4 SSCMartin System Beagle Master 4x4 SSC
Nehodnotené

Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC + Finger Kick

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok modernej koncepcie, ktorý sa radí medzi špičku výcvikových obojkov. Ako jeden z mála disponuje tento obojok dosahom až 4000 metrov. Martin System Beagle Master 4x4 SSC má veľmi pevnú a ergonomicky tvarovanú vysielačku aj prijímač, kompaktné spracovanie vám zaistí celkom pohotový výcvik vášho psa. Martin System Beagle Master 4x4 SSC disponuje funkciami zvuk a krátky a dlhý impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 18 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať až zo 7 nastavení zvuku a impulzu. Zapínanie pomocou magnetu a možnosť výcviku až 4 psov súčasne prikúpením ďalšieho obojka.

Výber varianty produktu
 • Počet psov


Ďalšie varianty:
653 € 540 € bez DPH
4 týždne
Kedy tovar dostanem?
v stredu 30. 10. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Martin System Micro Beagle Master 4x4 SSC + Finger Kick

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok modernej koncepcie, ktorý sa radí medzi špičku výcvikových obojkov. Ako jeden z mála disponuje tento obojok dosahom až 4000 metrov. Martin System Beagle Master 4x4 SSC má veľmi pevnú a ergonomicky tvarovanú vysielačku aj prijímač. Kompaktné spracovanie vám zaistí maximálne pohotový výcvik vášho psa. Martin System Beagle Master 4x4 SSC disponuje funkciami zvuk a krátky a dlhý impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 18 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať až zo 7 nastavení zvuku a impulzu. Toto nastavenie je možné zmeniť pomocou USB kľúča Emily. Vďaka progresívnej technológii SSC máte zaistenú rovnako silnú stimuláciu za najrôznejších vonkajších podmienok. Zapínanie pomocou magnetu a možnosť výcviku až 4 psov súčasne prikúpením ďalšieho obojku. Obojok Micro TT SSC je vhodný aj pre tie najmenšie plemená. Vďaka priloženému Finger Kicku môžete ovládať obojok naprosto jednoduchým spôsobom, ktorý vám nebráni v pohybe rúk a je veľmi užitočný pri pohotovom vyslaní korekcie. 

 

Dosah obojka

Martin System Beagle Master 4x4 SSC vám pomože trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 4000 metrov. Dosah 4000 metrov je vhodný pre profesionálny výcvik loveckých psov. Martin System Beagle Master 4x4 SSC je tak ideálnou voľbou pre použitie ako aj v meste, tak hlavne v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie

Martin System Beagle Master 4x4 SSC má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz. Silu impulzu si môžete nastaviť v 18tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka je u Martin System Beagle Master 4x4 SSC osadená 3V batériou typu CR2. V pohotovostnom režime vydrží vysielačka až 2 roky. Prijímač je nabíjací, pri stálom používaní vydrží 3-7 dní. Indikácia stavu vybitej batérie (červené LED svetlo).

 

Vodotesnosť

Martin System Beagle Master 4x4 SSC je dodávaný len s vodotesným prijímačom. Prijímaču nevadí bežný dážď, sneh alebo blato a môže dojsť k jeho krátkodobému ponoreniu do vody. Vysielačka je odolná len proti miernemu dažďu. 

 

Počet psov

Martin System Beagle Master 4x4 SSC je možné používať pre ovládanie viacerých psov súčasne, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 4 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Displej 

Martin System Beagle Master 4x4 SSC má kvalitný LCD displej. Na displeji máte všetky ikonky - typ korekcie, počet psov, silu impulzu.

 

Dĺžka obojka

Martin System Beagle Master 4x4 SSC má veľmi pevný a kvalitný obojok z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 55 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,5 cm, výšku 10 cm, hĺbku 2,7 cm a jej váha je 90 gramov. Prijímač má šírku 5,5 cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 2,2 cm a jeho váha je 32 gramov.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • možnosť upozornenia len zvukom
 • vibrácie + impulz + zvuk
 • 7 možností nastavenia zvuku a impulzu
 • impulz v 18 úrovniach
 • LCD displej
 • kvalitný a prepracovaný materiál
 • dosah neuveřriteĺné 4km
 • veľká výdrž batérie
 • možnosť výcviku až 4 psov (po dokúpení ďalších prijímačov)
 • ovládanie pomocou Finger Kicku
 • žiadne

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Dosah 4000 m
Vodotesnosť vodotesný
Počet psov 1 - 3 psy
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Sila impulzu 18
Sila vibrácie 1
Sila zvuku 1
Protištekací mód nie
Displej LCD nepodsvietený
Dĺžka obojku 20 - 55 cm
Napájanie nabíjecie + na batérie
Batérie v prijímači 200 mAh
Batérie vo vysielači 3V CR2
Výdrž prijímača 3 - 7 dní
Výdrž vysielača 1 - 2 roky
Rozmer prijímača (š/v/h) 5,5 x 3,5 x 2,2 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 5,5 x 10 x 2,7 cm
Hmotnosť prijímača 34 g
Hmotnosť vysielača 90 g
Frekvencia 869,5 MHz

Obsah balenia

 • Vysielačka
 • Prijímač Micro Trainer
 • Kontaktné body 11 mm
 • Polyuretanový remienok šírky 19 mm
 • Lithiová baterie 3V CR2, 1 ks
 • Nabíjací modul
 • Finger Kick
 • Sieťová adaptér pre nabíjací modul
 • Neonová skúšobná výbojka
 • Zaisťovací remienok na ruku pre ovládač
 • Krížový skurtkovač (pre otváranie batériového priestoru ovládača)
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.