Garmin Delta XC Bundle

Akcia

Elektronický výcvikový obojok Garmin Delta XC Bundle prišiel na trh z celkom novým štandardom vo výcviku psov s využitím osvedčenej technológie Tri- Tronics ®. Delta XC Bundle vám umožní výcvik až 3 psov a na výber máte z 3 druhov korekcie - zvuk, vibrácie a impulz, ktorý je nastaviteľný až v 18 úrovniach.

Výber varianty produktu
 • Počet psov

Pôvodne 247 € 238 € 197 € bez DPH
3 týždne
Kedy tovar dostanem?
v piatok 30. 12. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Garmin Delta XC Bundle

Elektronický výcvikový obojok Garmin Delta XC Bundle prišiel na trh z celkom novým štandardom vo výcviku psov s využitím osvedčenej technológie Tri- Tronics ®. Delta XC Bundle vám umožní výcvik až 3 psov a na výber máte z 3 druhov korekcie - zvuk, vibrácie a impulz, ktorý je nastaviteľný až v 18 úrovniach.  Zariadenie je ergonomicky navrhnuté tak, aby ste jeho obsluhu zvládli jednou rukou. 3 "akčné" tlačidlá slúžia na výber spôsobu korekcie - tón, vibrácia alebo elektronické impulzy (18 stupňov), bočné tlačidlá a ľahko čitateľný LCD displej umožňujú rýchle prepínanie medzi výcvikovými funkciami a psami vo výcviku. Vymeniteľné kontaktné snímače (elektrody) zaručia, že výcvik bude efektívny pre akékoľvek plemeno psa.
Vďaka novej technológii Delta XC umožňuje výcvik až 3 psov naraz a pre každého si môžete nastaviť výcvikový režim, intenzitu impulzov. Zariadenie je použiteľné na všetky typy srsti a pre všetky plemená psov.

U výcvikových režimov máte na výber zo 4:

Elektronický impulz kontinuálny
Určite ste sa stretli s tým, že váš pes nadobudl určitý stav mysle, kedy nereaguje takmer na žiadny povel. Stáva sa to často na poľovačke alebo pri temperamentných plemenách psov, kedy je naozaj potrebné použiť aj hrubú silu, aby sa pes dostal z "amoku" a začal vnímať vaše povely. Práve na to je určený kontinuálny impulz - pes je vystavený elektronickému impulzu počas celej doby stlačenia tlačidla maximálne po dobu 8 sekúnd.
Elektronický impulz okamžitý
Okamžitý krátky elektronický impulz má psa vyrušiť, upozorniť, potrestať v prípade neželanej činnosti. Je to pre psa nepríjemný, v žiadnom prípade však nie neznesiteľný, zážitok, ktorý si spojí s vykonávanou činnosťou a po krátkom čase zistí, že ak sa bude správať tak, ako mu prikážete, žiadny impulz nedostane a výcvik je úspešný.
Vibrácie - Ak chcete svojho psa len upozorniť, aby prestal s nejakou činnosťou, je možné zvoliť výcvikový režim formou vibrácie. Psa vyruší a okamžite odpúta jeho pozornosť od neželanej činnosti.
Tón/zvuk - Upozornenie zvukom na nevhodné chovanie psa funguje podobne ako vibračný režim. 

 

 

Dosah obojku

Garmin Delta XC Bundle vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 800 metrov. Dosah 800 metrov je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Ideálnou voľbou pre použití ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dojsť ku zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie 

Garmin Delta XC Bundle má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 18 stupňoch. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vašeho psíka. Sílu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolečka na vysielači.

  

Batérie a nabíjanie

Napájanie je zabezpečené rýchlo-nabíjacou lithium-ionovou batériou. Výdrž akumulátoru (pohotovostný režim): 60 hodin v závislosti na použití.

 

 

Vodotesnosť 

Delta Garmin je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekániu vodou. Poskytuje vodotesnosť IPX7, tzn. že váš výcvik môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nebudú žiadnou prekážkou. 

 

Počet psov 

Garmin Delta XC Bundle je možné používať pre ovládanie viacerých psov súčasne, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ju môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 3 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

Delta Upland XC má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,3 cm, výšku 13,7 cm a hĺbku 2,8 cm. A jej hmotnosť je 106g. Pijímač má šírku 5,8 cm, výšku 4,3 cm a hĺbku 3,8 cm. Jeho hmotnosť je 71g.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • dosah až 800 metrů
 • možnosť výcviku až 3 psov súčasne
 • jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačítko zvlášť
 • vodotesný
 • zvukové upozornenie, vibrácia a impulz
 • vyššia cena

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dosah 800 m
Hmotnosť vysielača 106 g
Výdrž vysielača 1 - 3 dni
Výdrž prijímača 1 - 3 dni
Displej LCD nepodsvietený
Vodotesnosť vodotesný
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Napájanie nabíjacie
Hmotnosť prijímača 65 g
Sila impulzu 18
Rozmer vysielača (š/v/h) 5,2 x 13,6 x 2,7 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 3,7 x 5,9 x 3,9 cm
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Protištekací mód nie
Sila zvuku 1
Sila vibrácie 1
Počet psov 1 - 3 psy

Obsah balenia

 • Vysielačka
 • Prijímač
 • Čierny obojok
 • Nabíjačka
 • Šnúrka na krk
 • USB kábel
 • AC adaptér USB
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.