Dogtrace d-control 902 mini pro dva psy

Elektronický výcvikový obojok sada pre 2 psy Dogtrace D-Control 902 Mini ponúka signály zvuk, krátky a dlhý impulz v 30 úrovniach a funkciu Booster. So zariadením môžete cvičiť až 2 psy na vzdialenosť 900 m. Plne ponoriteľný prijímač aj vysielač, spustenie na magnet, LCD displej a zvlášť tlačidlo pre každú korekciu zvýši pohodlie pri výcviku.

 

 


Ďalšie varianty:
Dogtrace d-control 900 mini Dogtrace d-control 900 mini Skladom 2 ks 222 € Dogtrace d-control 902 mini pro dva psy Dogtrace d-control 902 mini pro dva psy týždeň 283 €
283 € 233 € bez DPH
týždeň
Kedy tovar dostanem?
v utorok 19. 07. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Dogtrace d-control 902 mini pro dva psy

Súprava výcvikových obojkov pre 2 psy D-Control 902 je vhodná vďaka slabším impulzom, malým rozmerom a nízkej váhe prijímača vhodný aj pre malé plemená psov. Psa môžete cvičiť na vzdialenosť 900 m, čo je dostatočný, ako pre základný tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Výcvikový obojok môžete využiť ako v meste, tak aj v lese. Na obojku je možné nastaviť impulz v 30tich úrovniach, zvukový signály a funkciu booster, ktorá ponúka skokové navýšenie impulzu bez zdĺhavého prenastavovania. Prijímač obojku je dodávaný s plne ponoriteľným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode. Ľahká a kompaktná vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami pre ovládanie jednotlivých funkcií. Pohotovú manipuláciu umožní tiež zapnutie či vypnutie zariadenia pomocou magnetu, kedy stačí vysielačku priložiť k prijímaču v príslušnom kontaktnom mieste a obojok sa automaticky zapne/vypne. Výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

 

 

Typ korekcie

D-Control 902 ponúka 2 typy varovných signálov - korekcií: zvuk a impulz. Impulz môžete ešte nastaviť na škále 30 stupňov. Podľa veľkosti prijímača je obojok vhodný pre stredné a veľké plemená. Model navyše disponuje funkciou Booster, čo je skokové navýšenie impulzu o 0 - 5 stupňov podľa vášho nastavenia.

 

Dosah obojku

D-Control 902 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 900 metrov. Dosah 900 metrov je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok využíva v prijímači aj vysielači pre napájanie lítiové batérie CR2 3V. Výdrž obojku sa pohybuje rádovo okolo 6 až 12 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií. Vysielač je napájaný na 2x 1,5V AA batérie av prevádzke vydrží 6-12 mesiacov. Stav batérie indikuje svetelná kontrolka.

 

Vodotesnosť

Obojok je dodávaný s plne ponoriteľným prijímačom aj vysielačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody.

 

Počet psov

Sada Dogtrace D-Control 902 obsahuje 2 prijímače a je určená pre 2 psy.

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami na ovládanie jednotlivých funkcií.

 

Dĺžka obojku

D-Control 902 má pevný a kvalitný obojok z tkanej textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 15 až do 72 cm.

 

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,3 cm, výšku 11,9 cm, hĺbku 2,8 cm a jej váha je 88 gramov (bez batérie). Prijímač má šírku 4 cm, výšku 6,1 cm, hĺbku 3,1 cm a jeho váha je 44 gramov (bez batérie).

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Vhodný pre výcvik malých psov
 • Výcvik pre 2 psov
 • Nastaviteľná funkcia Booster
 • Dosah až 900 m
 • Ponoriteľný prijímač aj vysielač
 • Zvuk a impulz v 30tich úrovniach nastavenie sily
 • Tlačidlo pre každú funkciu zvlášť
 • Veľmi ľahký prijímač
 • Magnetický spínač pre rýchle naštartovanie
 • 2 dĺžky elektród v balení
 • Dlhá výdrž batérie

V čom obojok pomôže

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Batérie v prijímači CR2 3V
Batérie vo vysielači 2x AA 1,5
Dosah 900 m
Sila impulzu 30
Dĺžka obojku 15 - 72
Rozmer prijímača (š/v/h) 5,3 x 11,9 x 2,8
Rozmer vysielača (š/v/h) 4 x 6,1 x 3,1
Hmotnosť prijímača 44
Hmotnosť vysielača 88
Napájanie na batérie
Funkcie impulz + zvuk + booster
Displej LCD podsvietený
Výdrž prijímača 3 - 6 mesiacov
Výdrž vysielača 6 - 12 mesiacov
Vodotesnosť vodotesný (ponoriteľný)

Obsah balenia

 • 2x přijímač
 • Diaľkový ovládač s klipom na opasok
 • Testovací výbojka
 • Baterie CR2 3V
 • Baterie AA
 • Elektrody 12, 17 mm
 • Šnúrka pre zavesenie na krk
 • Plastový kufřík 
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.