Dogtrace d-control 442 pro dva psy
Dogtrace d-control 442 pro dva psyDogtrace d-control 442 pro dva psy
Nehodnotené

Dogtrace d-control 442 pro dva psy

Elektronický výcvikový obojok sada pre 2 psov DOGtrace d-control 442 ponúka signály zvuk, 5 režimov vibrácií a 8 režimov osvetlenie na vzdialenosť 250 m, čo je kratšia vzdialenosť vhodná pre výcvik v štandardných podmienkach. Plne vodotesný prijímač, spustenie na magnet, LCD displej a tlačidlo pre každú funkciu zvlášť.


Ďalšie varianty:
Dogtrace d-control 440 Dogtrace d-control 440 Skladom 1 ks 134 € Dogtrace d-control 442 pro dva psy Dogtrace d-control 442 pro dva psy Skladom 1 ks 214 €
214 € 177 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 01. 02. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Dogtrace d-control 442 pro dva psy

Elektronický výcvikový obojok sada pre 2 psov DOGtrace d-control 442 je vhodný pre všetky plemená psov, funkcia vibrácie bola navrhnutá pre výcvik psov citlivých na stimulačné impulz alebo pre výcvik psov s poruchami sluchu. Psa môžete cvičiť na vzdialenosť 250m, čo je kratšia vzdialenosť vhodná pre tréning k domácim podmienkam. Obojok ponúka funkciu zvuku, 5 režimov vibrácií a 8 režimov osvetlenia, pre jednoduchú lokalizáciu psa v tme. Prijímač obojku je vodeodolný, pes môže prebehnúť kaluži, nevadí zapršení alebo sneh, nie je ale určený pre ponorenie alebo pre výcvik psíka vo vode. Ľahká a kompaktná vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami pre ovládanie jednotlivých funkcií. Pohotovú manipuláciu umožní tiež zapnutie či vypnutie zariadenia pomocou magnetu, kedy stačí vysielačku priložiť k prijímaču v príslušnom kontaktnom mieste a obojok sa automaticky zapne / vypne. Výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

 

Typ korekce

Model D-Control 442 ponúka voliteľné nastavenie zvuk, 5 režimov vibrácií a 8 režimov svetla. Obojok je vhodný predovšetkým pre citlivé i temperamentné psy, čomu zodpovedá výbava korekciou zvuk a vibrácie.

 

Dosah obojku

Obojok je svojím dosahom vhodný pre výcvik v domácom prostredí. Maximálna vzdialenosť pre výcvik je 250 m. Bude vám vyhovovať v bežných podmienkach napr. Na záhrade, kde nie je príliš náročný terén.

 

Baterie a nabíjení

Prijímač funguje na CR2 3V batérie. Ich životnosť sa pohybuje v rozmedzí 6 - 12 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií. Stav batérie indikuje svetelná kontrolka.

 

Vodotěsnost

Prijímač obojku je vybavený vodotesnými vlastnosti. Váš pes môže prebehnúť kaluží, nevadí zapršení alebo sneh, so zariadením sa však nesmie potápať alebo plávať.

 

Počet psů

Sada je určená pre 2 psov.

 

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami pre ovládanie jednotlivých funkcií.

 

Délka obojku

DOGtrace d-control 442 má pevný a kvalitné obojok z tkané textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 18 až do 75 cm.

 

Váha a rozměry

Vysielačka má šírku 5,2 cm, výšku 11 cm, hĺbku 2,9 cm a jej váha je 64 gramov (bez batérie). Prijímač má šírku 4,3 cm, výšku 6,4 cm, hĺbku 3,4 cm a jeho váha je 55 gramov (bez batérie).

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Vhodný pre výcvik citlivých či hluchých psov
 • Sada pre výcvik 2 psov
 • Prijímač má vodotesnú výbavu
 • Zvuk a vibrácie v 5tich úrovniach nastavenie sily
 • Tlačidlo pre každú funkciu zvlášť
 • Veľmi ľahký prijímač
 • Magnetický spínač pre rýchle naštartovanie
 • 2 dĺžky elektród v balení
 • Dlhá výdrž batérie
 • Nižší dosah

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy
Pre tvrdohlavé psy

Technické parametre

Hmotnosť prijímača 55g
Hmotnosť vysielača 64 g
Rozmer prijímača š.4,3 x v.6,4 x h.3,4 cm
Rozmer vysielača š.5,2 x v.11 x h.2,9 cm
Dĺžka obojku 25 až 75 cm
Druh korekcie vibrácie + zvuk + svetlo
Počet psov 1-2 psy
Vodotesnosť vodotesný (ponoriteľný)
Napájanie prijímača baterie
Napájanie vysielača batéria
Bateria v prijímači CR2 3V
Bateria vo vysielači CR2 3V
Nastavenie vibrácií 5 úrovní
Výdrž vysielača 3 až 6 mesiacov
Výdrž prijímača 6 až 12 měsíců
Displej LCD podsvietený

Obsah balenia

 • 2x Prijímač s červeným a červeným obojkom
 • Diaľkový ovládač s klipom na opasok
 • 3x batérie CR2 3V
 • Plastové elektródy
 • Šnúrka pre zavesenie vysielača na krk

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.