Dogtra ARC Handsfree Plus
Ukáž video
Nehodnotené

Dogtra ARC Handsfree Plus

Dogtra ARC Handsfree Plus je elektronický výcvikový obojok s extra prispôsobeným prijímačom pre pohodlie psa ponúka funkcie vibracie a impulz v neuveriteľných 127 úrovní pre nastavenie intenzity. Nastavenie impulzu je veľmi plynulé a vhodné pre väčšinu psov. Zariadenie je nabíjacie, ponoriteľné a maximálnu vzdialenosť pre výcvik je 800 m. Nová Dogtra ARC je vylepšená o Handsfree zariadenie, ktoré vám uľahčí výcvik až pre 2 psy.

Výber varianty produktu
 • Počet psov

485 € 400 € bez DPH
Skladom 6 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 08. 07. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Dogtra ARC Handsfree Plus

Dogtra ARC Handsfree Plus je elektronický výcvikový obojok s extra prispôsobeným prijímačom pre pohodlie psa ponúka funkcie vibracie a impulz v neuveriteľných 127 úrovní pre nastavenie intenzity, ktoré môžete sledovať na LED obrazovke. Nastavenie impulzu je veľmi plynulé a vhodné pre väčšinu psov. Zariadenie je nabíjacie, ponoriteľné a maximálna vzdialenosť pre výcvik je 800 m. Výcvikový obojok Dogtra ARC 800 sa radí medzi najspoľahlivejšie elektronické obojky so skvelou výbavou pre bežný aj profesionálny výcvik. Vďaka robustnej vysielačke a ergonomickému prijímaču, ktorý pohodlne sedí psovi na krku je produkt vhodný aj na výcvik loveckých alebo pracovných psov. Ako obojok, tak aj vysielačka sú nabíjacie a pýši sa veľmi dobrou výdržou akumulátora - pri bežnom používaní až niekoľko dní.

 

Ovládanie Handsfree

Nechce sa Vám vyťahovať vysielačku z vrecka? Dogtra prichádza s novinkou handsfree zariadenia, ktoré je pripevnené k prstom, zápästiu alebo dlani a uľahčí Vám ovládanie pri výcviku psa. Ovládanie handsfree zariadenia je veľmi jednoduché, pomocou jediného tlačidla ovládate zvolenú funkciu, ktorú zacíti psík na prijímači. Handsfree musí byť od vysielača max.5 metrov, pokiaľ budete mať zakrytú anténu vysielača je možné že sa signál medzi zariadením zníži. Handsfree sú s priamáčom spojené tak, aby vyššie výcvik nerušilo žiadne iné zariadenie. Handsfree prijímač bol testovaný aj v tých najnáročnejších podmienkach, vydrží -20 až +60 stupňov. Batéria v handsfree zariadení by mala vydržať 7-10 rokov.

 

 

Dosah obojku

Dogtra ARC Handsfree vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 800 metrov. Je tak ideálnou voľbou pre výcvik v horšom teréne, pre základnú poslušnosť, ale aj pre pracovné psy.

 

Typ korekce 

Dogtra ARC Handsfree využíva ako korekciu vibráciu a el. impulz (krátky alebo dlhý), ktorý je možné nastaviť v 127 úrovniach. Upozornenie pre psa tak môže byť skutočne mimoriadne jemné. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Baterie a nabíjení

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú u Dogtry ARC Handsfree sú osadené vymeniteľným a rýchlonabíjacím Li-Pol akumulátorom. Výdrž vysielačky aj samotného obojku sa v prevádzke pohybuje okolo 3 až 7 dní. Obojok aj vysielačku nabijete v priebehu 2 hodín.

 

Vodotěsnost 

Dogtra ARC Handsfree je dodávaná s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno). Vysielačka pri Dogtry ARC handsfree je iba vodeodolná (nevadí jej krátkodobý dážď alebo sneh).

 

Počet psů 

S elektronickým výcvikovým obojkom Dogtra Handsfree Plus dohliadnete až na 2 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť ďalší prijímač. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 


Délka obojku

Dogtra ARC Handsfree má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

 


Váha a rozměry

Vysielačka má šírku 4,5 cm, výšku 11,1 cm, hĺbku 3,2 cm a jej váha je 110 gramov. Prijímač má šírku 8,9 cm, výšku 2,9 cm, hĺbku 4,2 cm a jeho váha je 65 gramov.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Dosah až 800 metrov
 • Dobre tvarovaná vysielačka aj prijímač
 • Jednoduché ovládanie a veľká výdrž akumulátora
 • Vibrácie a možnosť nastavenia 127 úrovní impulzu
 • Vodotesný a ponoriteľný prijímač do 1 metra
 • Rýchlonabíjanie počas 2 hodín
 • Možnosť výcviku až 2 psov
 • Ovládanie pomocou handsfree
 • LCD obrazovka

V čom obojok pomôže
Obsah balenia

 • Vysielač
 • Přijímač
 • Diaľkové ovládanie
 • Nabíjačka
 • Testovacia výbojka
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.