Canicom 300

Univerzálny elektronický výcvikový obojok pre všetky plemená a druhy výcviku. Dosah až 300 m. Určené pre výcvik 1 psa. Funkcia momentálny impulz, kontinuálny impulz, zvuk a booster. 

184 € 151 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 19. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Canicom 300

Num Axes Canicom 300 je moderný elektronický výcvikový obojok. Tento šikovný elektronický obojok je pre menej náročný výcvik do vzdialenosti 300 metrov. Vďaka tomu, že si môžete obojok nastaviť v 12tich úrovniach, je tak vhodný pre malé, stredné aj veľké plemena psov. Disponuje funkciami zvuk, kontinuálny impulz, momentálny impulz a booster. Ovládač je vybavený veľmi užitočným tlačítkom pre rýchle vyslanie intenzívnejšieho impulzu, tzv. BOOSTER. Jeho úroveň je možné vopred naprogramovať na vhodnú veľkosť, vyššiu než je bežne používaná pri výcviku. Toto "pohotovostné" tlačítko je potom možno použiť v núdzovej situácii, kedy je napr. treba rýchlo a dôrazne zastaviť psa a bežne používaná úroveň by bola nedostatočná.Odporúčame, pokiaľ nepočítate do budúcna s výcvikom viacerých psov súčasne. 

 

Dosah obojku

Num Axes Canicom 300 vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 300 metrov. Dosah 300 metrov je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Canicom 300 je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie 

Num Axes Canicom 300 má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, tak kontinuálny a momentálny elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 12-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vašeho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačítka na vysielači. 

 

Baterie a nabíjení

Vysielač aj prijímač je napájaný 3V batériou, stav batérie vo vysielači Vám ukazuje na LCD displayi.

 

Vodotesnosť 

Num Axes Canicom 300 je dodávaný s plne vodotesným prijímačom, avšak nie ponoriteľným. Vysielače nevadí bežný dážď, sneh alebo blato, ale nesmie dojsť k jeho ponoreniu do vody.  Je tak ideálnou voľbou ako pre základné použitie, tak pre výcvik psov, ktorí majú radi vodu.

 

Počet psov 

Num Axes Canicom 300 nie je možné použiť pre ovládanie viacerých psov súčasne (túto možnosť má napr. typ Num´Axes Canicom 5.5202).

 

Displej 

Num Axes Canicom 300 má kvalitný podsviecený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať vo dne aj v noci. Na displeji máte všetkých ukazateľov - typ korekcie,  intenzitu impulzu a indikáciu stavu nabitia/vybitia batérie. 

 

Dĺžka obojku

Num Axes Canicom 300 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,5 cm, výšku 10,8 cm, hĺbku 2,4 cm a jej váha je 85 gramov vrátane batérie. Prijímač má šírku 6,8cm, výšku 3,8cm, hĺbku 4,3 cm a jeho váha je 75 gramov. 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • plne vodotesný prijímač
 • veľká výdrž batérií
 • 12 úrovní impulzu a funkcia booster
 • odolný prijímač aj vysielačka
 • jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačítko zvlášť
 • chýba vibrácia
 • dosah len 300m

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Batérie v prijímači 3V CR2
Batérie vo vysielači 3V CR2
Výdrž vysielača 1 - 3 mesiace
Výdrž prijímača 1 - 2 mesiace
Displej LCD podsvietený
Vodotesnosť vodotesný
Funkcie impulz + zvuk
Napájanie na batérie
Frekvencia 869 MHz
Hmotnosť vysielača 85 g
Hmotnosť prijímača 75 g
Rozmer vysielača (š/v/h) 5,5 x 10,8 x 2,4 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,8 x 3,8 x 4,3 cm
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Protištekací mód nie
Sila zvuku 1
Sila impulzu 12
Dosah 300 m
Počet psov 1 pes
Bateria v prijímači CR23V
Bateria vo vysielači CR23V

Obsah balenia

 • Prijímač
 • Vysielač 
 • Krátke elektródy 
 • Dlhé elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • Batérie
 • Pútko na krk
 • Testovacia výbojka
 • Anglický návod
 • Slovenský návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.