Canicom 1200 Expert
Canicom 1200 ExpertCanicom 1200 ExpertCanicom 1200 Expert
Nehodnotené

Canicom 1200 Expert

Univerzálny elektronický výcvikový obojok pre všetky plemená a druhy výcviku. Dosah až 1200 metrov. Obojok možete prikúpením ďalších obojkov rozšíriť až pre výcvik 4 psov. Funkcie impulz, vibrácie a booster. 

Výber varianty produktu
 • Počet psov


Ďalšie varianty:
359 € 297 € bez DPH
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Canicom 1200 Expert

Num´Axes Canicom 1200 Expert je moderný elektronický výcvikový obojok pre základný ale profesionálny výcvik psov. Vhodný pre malé, stredné aj veľké plemena psov. Obojok disponuje funkciami vibrácie, dlhý a krátky impulz, ktorý si možete nastaviť až v 18 úrovniach a tiež funkcia booster pre pohotový výcvik. Výcvikový obojok Canicom 1200 Expert vás určite zaujme svojim designom, ľahkou vysielačkou, ktorá sa dobre drží v ruke a na ktorej máte tlačidlá rozdelené pre každého psa a funkciu.  V prípade, že počítate v budúcnosti s použitím pre dvoch a viac psov, odporúčame dokúpiť ďalší prijímač

 

Dosah obojka

Num Axes Canicom 1200 Expert vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1200 metrov. Dosah 1200 metrov je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Canicom Expert 1200 je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie 

Num Axes Canicom 1200 Expert má možnosť využiť ako korekciu vibrácie a kontinuálny a momentálny elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 18-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vašeho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačítka na vysielači. Ovládač je vybavený veľmi užitočným tlačítkom pre rýchle vyslanie intenzívnejšieho impulzu, tzv. BOOSTER. Jeho úroveň je možné vopred naprogramovať na vhodnú veľkosť, vyššiu než je bežne používaná pri výcviku. Toto "pohotovostné" tlačidlo je potom možno použiť v núdzovej situácii, kedy je napr. treba rýchlo a dôrazne zastaviť psa a bežne používaná úroveň by bola nedostatočná.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielač je napájaný 2x AA LR06 batériou, jej stav vám ukazuje na LCD displeji. Prijímač je nabíjací a stav nabitia vám ukazuje LED indikátor na prijímači. 

 

Vodotesnosť 

Num Axes Canicom 1200 Expert je dodávaný s plne vodotesným prijímačom, avšak nie ponoriteľným. Vysielačke nevadí bežný dážď, sneh alebo blato, ale nesmie dojsť k jeho ponoreniu do vody. Je tak ideálnou voľbou ako pre základné použitie, tak pre výcvik psov, ktorí majú radi vodu.

 

Počet psov 

Num Axes Canicom 1200 Expert je možné používať pre ovládanie viacerých psov súčasne, bez straty funkcií. Prikúpením ďalšieho obojku ich môžete jednoducho rozšíriť pre výcvik 4 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidiel prepínať medzi jednotlivými psami. 

 

Displej 

Num Axes Canicom 1200 Expert má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako vo dne, tak aj v noci. Na displeji máte vidieť všetko - typ korekcie, intenzitu impulzov a indikáciu stavu nabitia/vybitia batérie. 

 

Dĺžka obojka

Num Axes Canicom 1200 Expert má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 68 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 6,2 cm, výšku 13,2 cm, hĺbku 3,1 cm a jej váha je 130 gramov vrátane batérie. Prijímač má šírku 7,6 cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho váha je 60 gramov. 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • plne vodotesný  prijímač
 • veľká výdrž batérií
 • 18 úrovní impulzu a funkcia booster
 • odolný prijímač aj vysielačka
 • jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačítko zvlášť
 • dosah 1200 metrov
 • nabíjací prijímač
 • vyššia cena

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dosah 1200 m
Vodotesnosť vodotesný
Počet psov 1 - 4 psy
Funkcie impulz + vibrácie
Sila impulzu 18
Sila vibrácie 1
Protištekací mód nie
Displej LCD podsvietený
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Napájanie nabíjecie + na batérie
Batérie vo vysielači 2 x AA LR06
Výdrž prijímača 3 - 5 dní
Výdrž vysielača 1 - 3 mesiace
Rozmer prijímača (š/v/h) 7,6 x 3,5 x 3,5 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 6,2 x 13,2 x 3,1 cm
Hmotnosť prijímača 60 g
Hmotnosť vysielača 130 g
Frekvencia 869,525 MHz

Obsah balenia

 • Prijímač
 • Vysielač 
 • Krátke elektródy 
 • Dlhé elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • Batérie
 • Adaptér
 • Pútko na krk
 • Testovacia výbojka
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.