Pawbo svietiace uši
Pawbo svietiace ušiPawbo svietiace uši
Nehodnotené

Pawbo svietiace uši

Pridaním svietiacich uší Pawbo Flash Dusk to Dawn vzniká jedinečná multifunkčná kamera s dávkovačom pamlskov, automatickým osvetlením interaktívnou hračkou v jednom. Postráži, odmení aj zabaví vašich miláčikov, nie len keď nie ste doma, ale vďaka svietiacim ušiam dokonca aj v tme!

 

51 € 42 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 19. 08. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Pawbo svietiace uši

Pridaním svietiacich uší Pawbo Flash Dusk to Dawn vzniká jedinečná multifunkčná kamera s dávkovačom pamlskov, automatickým osvetlením interaktívnou hračkou v jednom. Postráži, odmení aj zabaví vašich miláčikov, nie len, keď nie ste doma, ale vďaka svietiacim ušiam dokonca aj v tme!

Pawbo svietiace uši vám umožnia vidieť vášho maznáčika vo farbách, aj keď sa stmieva. Automatické LED osvetlenie sa aktivuje hladinou svetla v okolí a navyše automaticky zoslabne, akonáhle sa váš chlpatý kamarát ku kamere priblíži.

 

 

 

 

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.