Tractive MOTION merač aktivity psa a mačky
Tractive MOTION merač aktivity psa a mačkyTractive MOTION merač aktivity psa a mačkyTractive MOTION merač aktivity psa a mačky Ukáž video
Zľava
60 €
Nehodnotené

Tractive MOTION merač aktivity psa a mačky

Akcia

Tractive MOTION zaznamenáva dennú aktivitu vášho domáceho maznáčika, ktorú potom následne zaradí do troch kategórií 'lenivý', 'aktívny', 'energický', a podľa toho vám povie, či je vaše zviera dostatočne aktívne alebo naopak. Informácie sa k vám a vašemu veterinárovi dostávajú vďaka niekoľkým senzorom. Chcete zvýšiť zdravie a kondíciu vášho psa? Potom si objednajte Tractive®MOTION.


Ďalšie varianty:
Pôvodne 139 € 79 € 66 € bez DPH
2 týždne
Kedy tovar dostanem?
v stredu 19. 02. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Tractive MOTION merač aktivity psa a mačky

Ak vás zaujíma zdravotná kondícia svojho domáceho maznáčika a miera jeho dennej aktivity, tak je tento prístroj práve pre vás! Tractive MOTION vám ponúka ale aj ďalších dôležitých ukazovateľov, ktorých ide sledovať v aplikácii zdarma pre iOS, Android a Windows Phone. Môžete si nastavovať aj denní ciele, ale pomôže vám aj s motiváciu k zdravému pohybu vašeho zvieraťa. Vďaka integrovanému displeju s vysokým rozlíšením, môžete jednoducho pozorovať nazbierané Pet Points a postup ku stanovenému dennému cieľu.

VEDELI STE?

50% psov a mačiek v Európe trpí nadváhou, ale 76% majiteľov si myslí, že ich maznáčik má normálnu váhu!

ZAČNITE STRÁŽIŤ KONDÍCIU SVOJHO ŠTVORNOHÉHO PRIATEĽA

Určite už viete, že každý pes vyžaduje iný prístup k tréningu v závislosti na celkovej telesnej konštitúcii a ďalších faktoroch. Niektorí potrebujú behať viac, iní menej apod. Tractive® MOTION vedie detailnú štatistiku aktivity vášho zvieratka. Tieto údaje sú automaticky a bezdrôtovo prevedené na váš chytrý telefón.

 

 • Pet Body
  Nastaviť denný cieľ na bázy PET bodov.
  Aktuálny vývoj je možné sledovať priamo v Tractive® MOTION aplikácii.

 • Denná aktivita
  Získať podrobné informácie o dobe, kedy váš chlpáč je lenivý, stredne aktívny alebo vysoko aktívny.

 • Mesačná aktivita
  Získajte poznatky o priemernej mesačnej činnosti vášho domáceho maznáčika a porovnajte ich mesačnú aktivitu.

 • Teplota & light
  Čoskoro pochopíte vzťahy medzi činnosťami vášho domáceho maznáčika a vonkajšími vplyvmi, ako sú teplota alebo denné svetlo.

 

ĽAHKÝ A AJ TAK ODOLNÝ

Ľahký a malý
Tractive® MOTION zariadenie váží jen 7 g a jeho rozmery sú 15 mm x 50 mm x 9 mm.

temperature Displej s vysokým rozlíšením
Vďaka integrovanému displeju s vysokým rozlíšením môžete snadno zistiť zhromaždené Pet body za deň a skontrolovať pokrok k dosiahnutí denného cieľa.

temperatureBezdrôtová synchronizácia
Tractive® MOTION synchronizuje bezdrôtovo data na váš chytrý telefón.

temperature100% vodotesné
Váš malíček miluje plávanie? Žiadny problém - Tractive® MOTION je 100% vodotesný.

 

LEN 7G A VÝDRŽ BATÉRIE VIAC NEŽ 1 TÝŽDEŇ!

Vodeodolný Tractive MOTION aktivity tracker váži len 7g a jeho rozmery sú 15mm x 50mm x 9mm. Môžete ho používať pre mačky, ale aj pre psíkov a iné zvieratá s hmotnosťou cez 2 kg. Zariadenie nemôže akokoľvek vašemu zvieratku ublížiť a je tak ľahké, že vaše štvornohý kamarát ani nebude vedieť, že ho má.

BEZPLATNÁ APLIKÁCIA PRE IOS, ANDROID & WINDOWS PHONE

Informácie sa vám zobrazujú pomocou jednoduchých grafov v bezplatnej aplikácii MOTION. Pokiaľ vlastníte viac MOTION zariadení, ide ich synchronizovať v aplikácii na vašom chytrom telefóne. Tractive MOTION prenáša data bezdrôtovo pomocou Bluetooth 4.0 do vašeho chytrého telefónu. Táto aplikácia vám tiež spraví reklamu úspechov vašich zdravých a aktívnych maznáčikov a ukazuje akú pozíciu majú k v celosvetovom meradle. Aplikáciu si môžete stiahnuť tu alebo priamo v GooglePlay
Po spustení sa telefón automaticky spáruje s Tractive MOTION. Spárovanie prebieha bezdrôtovo cez bluetooth. V niekoľkých jednoduchých krokoch v aplikácii tiež vytvoríte svojmu štvornohému priateľovi profil, ku ktorému sa budú radiť všetky data. Pokiaľ sa zaregistrujete na stránkach výrobcu, môžete na svojom účte zálohovať všetky data a využívať ďalších výhod.

Mimo senzoru na detekovanie pohybu má Tractive MOTION v sebe zabudovaný akcelometer, teplotný senzor a senzor intenzity okolného svetla k monitorovaniu aktivity zvieratka. 

TRACTIVE® MOTION ZBIERA DATA.

Tractive® MOTION nezbiera len informácie o pohybe vášho zvieraťa, ale tiež zbiera data na základe niekoľko rôznych senzorov.

movement

Motion detekčný senzor
Senzor detekcie pohybu sleduje pohyb vášho domáceho maznáčika.

temperature

Teplotné čidlo
Okolná teplota sa meria na detekciu prepojení medzi aktivitou maznáčikov a vonkajšími vplyvmi.

acceleration

Akcelerometr
Tractive® MOTION tiež rozpozná zrýchlenie vášho zvieraťa.

brightness

Senzor jasu
Slnečné paprsky a svetlo neovplyvňujú len ľudia. Zistite ako aktivita vášho domáceho maznáčika závisí na tomto faktore.

 

Technické parametre

 • Hmotnosť: 7 g
 • Veľkosť: 15 mm x 50 mm x 9 mm
 • Výdrž batérie: 1 týždeň
 • Display s vysokým rozlíšením
 • Bezdrôtová synchronizácia s chytrým zariadením cez bluetooth
 • Niekoľko senzorov
 • Odporúčané pre zvieratá s hmotnosťou viac než 2 kg
 • 100% vodotesný

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • sledovanie zdravotného stavu 
 • veľmi malá hmotnosť
 • výdrž batérie 1 týždeň
 • vodotesný
 • žiadne

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Obsah balenia

 • Tractive MOTION - Activity Tracker pre domáce zvieratá
 • Čierna silikónová pracka na obojok
 • USB nabíjačka
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.