Pawbo Catch hračka pre mačky
Pawbo Catch hračka pre mačkyPawbo Catch hračka pre mačkyPawbo Catch hračka pre mačky Ukáž video

Zľava
31 €
Nehodnotené

Pawbo Catch hračka pre mačky

Akcia Najpredávanejší

PAWBO catch je nová interaktívna hračka od spoločnosti  Acer, ktorá vám umožní hrať sa so svojim chlpatým miláčikom, pokiaľ sa počas vašej neprítomnosti nudí. Je ovládateľná diaľkovým ovládačom, alebo cez aplikáciu.


Ďalšie varianty:
Pôvodne 116 € 85 € 70 € bez DPH
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Pawbo Catch hračka pre mačky

PAWBO catch je nová interaktívna hračka od spoločnosti  Acer, ktorá vám umožní hrať sa so svojim chlpatým miláčikom, pokiaľ sa počas vašej neprítomnosti nudí. Je ovládateľná diaľkovým ovládačom, alebo cez aplikáciu. Tá funguje v prípade, že vlastníte aj kameru PAWBO. jednoducho sa pripojte k aplikácii PAWBO  a  môžete sa so zvieratkom hrať prostredníctvom vami ovládanej hračky Pawbo catch, ktorá pripomína lietajúceho vtáčika, mačka sa ho snaží chytiť a tak sa zabaví aj na niekoľko hodín.

 

 

Zažite revolúciu vo vzťahu s vašim domácim miláčikom. Už nemusíte v práci či na cestách celý čas rozmýšľať, či sa doma váš pes alebo mačka nudí. Teraz si to môžete jednoducho skontrolovať prostredníctvom kamery PAWBO a mobilnej aplikácie, ktorú máte stále so sebou.  

Pawbo catch je najlepšia v kombinácii s kamerou PAWBO. Svojho miláčika vidíte a môžete sa s ním hrať, nech ste kdekoľvek na svete prostredníctvom mobilnej aplikácie. Kamera má zabudované reproduktory, takže sa svojmu zvieratku môžete aj prihovoriť, alebo ho odmeniť chutnou dobrotou. Kamera je taktiež dostupná aj v našom e-shope.

Zariadenie funguje na 4x AA batérie.

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • Možnosť prepojenia s kamerou a aplikáciou PAWBO

  •  Prepracovaný design

  •  Kvalitný materiál

  •  Jednoduché ovládanie

  •  7 stupňov ovládania

  • vyššia cena

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Obsah balenia

  • Hračka
  • Nabíjačka
  • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.