Patpet B470

Patpet B470 je účinný obojok proti štekaniu určený na odnaučenie nežiaduceho štekania a nežiaduceho správania psov pre všetky plemená psov od 10 do 90 kg. Obojok detekuje štekanie pomocou zvuku, má funkciu zvuku a spreja s tromi úrovňami citlivosti na štekanie. Zariadenie je dobíjateľné a vodotesné. 

76 € 63 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 12. 06. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Patpet B470

Patpet B470 je bezpečný obojok proti štekaniu so zvukovou a sprejovou funkciou, pomocou ktorej môžete svojmu psovi vysvetliť, kedy má prestať štekať. Keď pes prvýkrát zašteká, obojok ho upozorní krátkym zvukovým signálom. Ak sa do 30 sekúnd ozve ďalší štekot, obojok rozprašuje sprej a vôňu do psieho ňufáka, takže pes prestane štekať; po určitom čase používania a tréningu si pes na obojok zvykne a prestane štekať. Vďaka veľkosti obojku a sile korekcie je obojok vhodný pre všetky psy s hmotnosťou od 10 do 90 kg. Obojok sa aktivuje pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku, takže ak pes začne štekať alebo výť, mikrofón to zaznamená a obojok sa spustí, takže vďaka detekcii zvuku je ideálny aj na vytie. Obojok je možné nastaviť na nízku, strednú a vysokú citlivosť na štekanie, ako aj na vysokú, strednú a nízku silu spreja. Obojok je vodotesný a dobíja sa pomocou priloženého kábla USB. 

 

 

 

Detekce štěkání

Obojok využíva na detekciu štekania zvuk a má nastaviteľnú citlivosť na štekanie v troch úrovniach - nízka, stredná a vysoká. Ak nastavíte citlivosť na štekanie na vysokú hodnotu, obojok bude psa korigovať aj pri jemnom štekaní. Sami tak môžete určiť, aká hlasitosť štekania je už príliš vysoká. Vďaka detekcii zvuku je ideálny aj proti vytiu.

 

Typ korekce 

Patpet B470 ponúka funkciu zvuku a postreku, ktorá má nastaviteľný postrek v 3 úrovniach (malý, stredný a veľký). Pri prvom postriekaní obojok upozorní psa krátkym zvukovým signálom. Ak sa do 30 sekúnd ozve ďalší štekot, sprej sa opraví. Zvuk obojku nie je možné nastaviť ani vypnúť.

 

Baterie a nabíjení

Obojok Patpet B470 využíva na napájanie dobíjateľnú a vymeniteľnú Li-Ion batériu s kapacitou 150 mAh. Prevádzková životnosť obojku je približne 5 až 10 dní. Predovšetkým záleží na tom, ako často sa obojok spúšťa. Obojok sa nabíja pomocou kábla USB, ktorý je súčasťou balenia. 

 

 

Vodotěsnost 

Obojok proti štekaniu Patpet B470 je vodotesný, a preto je vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať v miernom daždi a snehu. Obojok nie je určený na plávanie.

   

 

 Plemeno 

Patpet B470 má ľahký prijímač, takže je ideálny pre všetky plemená psov. Tento obojok sa odporúča pre všetky psy s hmotnosťou od 10 do 90 kg. 

 

 

Délka obojku

Súčasťou je robustný nylonový obojok, ktorý je nastaviteľný a pohodlný. Vaše šteňa sa v ňom nebude cítiť nepríjemne. Obojok môžete ľahko nastaviť na obvod krku od 20 do 70 cm. 

 


Váha a rozměry

Patpet B470 má veľmi ľahký a ergonomicky tvarovaný prijímač. Meria 3,5 cm na šírku, 6,5 cm na výšku, 3 cm do hĺbky a váži 78 gramov.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Nastaviteľná citlivosť na štekot
 • Funkcia zvuku a spreja
 • 3 úrovne postreku spreja
 • Kontrola hladiny spreja
 • Nabíjacie zariadenie
 • Sprej nie je súčasťou balenia
 • Nie je vhodné v prípade prítomnosti viacerých psov
 • Obojok nemožno vymeniť za vlastný

V čom vám obojok pomôže?

 • Obmedzí nežiaduce štekanie, vytie a kňučanie psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • Odstránenie nevhodného správania psa - štekanie na ľudí, autá, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • Odstránenie štekania alebo vytie susedových psov
 • Pomôže vášmu psovi pochopiť nevhodnosť štekania a upokojiť sa inou činnosťou
 • Nemusíte sa vzdávať svojho psieho maznáčika alebo ho zbytočne zatvárať kvôli rušivému štekanie.
 • Odstráni príčinu susedských rozporov kvôli štekanie psa
 • Odnaučiť štekanie psíka s ohľadom na jeho veľkosť a vek

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 3,5 cm x 6,5 cm x 3 cm
Hmotnosť 78 g
Nastavenie citlivosti áno
Dĺžka obojku 20 - 70 cm
Druh korekcie zvuk + sprej
Vodotesnosť vodeodolný
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekania pomocou zvuku
Výdrž v prevádzke 5 - 10 dní
Výdrž prijímača 7 až 15 dní
Displej Nemá
Napájanie Nabíjací
Sprej 3 úrovně

Obsah balenia

 • Protištěkací obojek B470
 • Nylonový obojok
 • USB nabíjací kábel
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.