Vibrační obojek proti štěkání BarkWise
Vibrační obojek proti štěkání BarkWiseVibrační obojek proti štěkání BarkWiseVibrační obojek proti štěkání BarkWise Ukáž video
Nehodnotené

BAZÁR - Vibračný protištekací obojok BarkWise

Bazár

Bazarové a rozbalené vibračné obojky BarkWise. Pokiaľ je dostupných viac variant, je možné vybrať z rolovacieho zoznamu. Fotky sú ilustračné a zodpovedajú približnému stavu. Detailný popis jednotlivých stavov nájdete nižšie.

 

Výber varianty produktu
  • Stav produktu


Ďalšie varianty:
68 € 57 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 29. 09. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

BAZÁR - Vibračný protištekací obojok BarkWise

Informácie k stavu produktu

1) Rozbalený

Produkt je len rozbalený, prípadne bol poškodený obal a preto bol prebalený do neoriginálneho obalu. Produkt nebol nikdy použitý.

2) Zánovný*

Produkt bol používaný ako predvádzací, na predajni, alebo bol zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, má maximálne niekoľko ľahkých odretí.

3) Ľahko použitý*

Produkt bol používaný 5 - 15 dní, sú na ňom už viditeľné škrabance od pazúrov.

4) Ťažko použitý*

Produkt bol používaný 15 až 40 dní, sú na ňom veľmi zrejmé škrabance, alebo otlačky zubov. Môže prejsť servisom, repasom.

* Predávame len 100% funkčné produkty, ktoré je možné využívať rovnako ako nové. Napríklad vodotesnosť a iné vlastnosti sú vždy zachované. Záručná doba pri kategórii 1 a 2 je rovnaká, ako pri nových produktoch. Záručná doba pri kategórii 3 a 4 je 6 mesiacov. Produkty je možné do 30tich dní vymeniť alebo vrátiť. Vždy obsahujú kompletné príslušenstvo, ak nie je uvedené inak.

 

BarkWise je výrobkom americkej firmy GoodLife, špecializujúci sa na ultrazvukové zariadenia. Jedná sa o výrobok najvyššej triedy, a je teda medzi ultrazvukovými a vibračnými protištekacími obojkami najúčinnejší. Štekot je detekován vstavaným mikrofónom, BarkWise reaguje vysielaním vibrácií. Tato bezpečná a humánna kombinácia vytvára dráždivý pocit, ktorý naruší a zastaví štekot Vášho psa.

Štekot je detekovaný vstavaným mikrofónom, BarkWise reaguje vysielaním vibrácii. Táto bezpečná a humánna kombinácia vytvára dráždivý pocit, ktorý naruší a zastaví štekot psa.  

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy

Technické parametre

Druh korekcie vibrácie
Napájanie nabíjecí

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.