Protištěkací obojek Petrainer PET855
Protištěkací obojek Petrainer PET855Protištěkací obojek Petrainer PET855Protištěkací obojek Petrainer PET855 Ukáž video
Nehodnotené

BAZAR - Petrainer PET855

Najpredávanejší

Bazárové a rozbalené produkty. Pokiaľ je dostupných viacero variánt, je možné vybrať si z rolovacieho zoznamu. Fotografie sú ilustračné a stavu odpovedajú približne. Detailný popis jednotlivých stavov nájdete nižšie.

Petrainer PET855 je prepracovaný protištekací obojok pre malé aj veľké psy s možnosťou nastavenia citlivosti na psie štekanie a 7 úrovní impulzu. Ide o vynikajúce zariadenie, ktoré je nabíjacie, plne vodotesné a vhodné pre všetky psy s váhou od 10 do 90 kg. Obojok je aktivovaný jedine vibráciami hlasivek pri štekaní daného psa, preto nie je nijak ovplyvňovaný štekaním iných psov a je tak vhodný aj do domácnosti s viacerými psami.

 

Výber varianty produktu
 • Stav produktu


Ďalšie varianty:
Protištěkací obojek Petrainer PET855 BAZAR - Petrainer PET855 Skladom ks 32 € Protištěkací obojek Petrainer PET855 Petrainer PET855 Skladom > 10 ks 36 €
32 € 26 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 19. 11. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

BAZAR - Petrainer PET855

Informácie k stavu tovaru

1) Rozbalené

Zariadenie je iba rozbalené, prípadné bol poškodený obal a preto bolo prebalené do neoriginálneho obalu. Tovar nikdy nebol používaný.

2) Zánovné*

Tovar bol používaný ako predvádzací, na predajni, alebo bol zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, môže obsahovať malé škriabance.

3) Málo používané*

Zariadenie bolo používvané do 14 dní, sú na ňom viditeľné škriabance.

4) Veľmi používané*

Zariadenie bolo používané 15 až 40 dní, sú na ňom zjavné škriabance alebo odtlačky zubov. Môže prejsť servisom, repasom.

*Predávame výhradne 100% funkčný tovar, ktorý je možné používať rovnako ako ten nový. Vodotesnosť aj ostatné vlastnosti zostávajú zachované. Záručná doba u kategórie 1 a 2 je rovnaká ako u nového tovaru, u kategórie 3 a 4 je záručná doba 6 mesiacov. Tovar je možné vrátiť do 30 dní, prípadne ho v tomto časovom rozmedzí vymeniť za iný. Pokiaľ nie je uvedené inak, produkty vždy obsahujú kompletné príslušenstvo.

 

Varovanie: Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom značky Petrainer v Českej republike a na Slovensku. Dôrazne varujeme pred nákupom podozrivo lacných produktov značky Petrainer od iných predajcov! Vo väčšine prípadov sa jedná o kópie, alebo produkty, ktoré nie sú úrčené pre český a slovenský trh, tzv. šedý dovoz. Iba u nás a v našej sieti autorizovaných predajcov vám garantujeme 100% pravosť, 2 roky záruky a český/slovenský návod. 

 

 

Popis produktu

Petrainer PET855 je prepracovaný protištekací obojok pre malé aj veľké psy. Ide o vynikajúce zariadenie, ktoré je nabíjacie, plne vodotesné a vhodné pre všetky psy s váhou od 10 do 90 kg. PET855 zamedzuje štekaniu pomocou šokových korekcií, ktoré sú ovládané mikroprocesorom. Rozlišuje psí štekot od okolitých zvukov. Obojok je aktivovaný jedine vibráciami hlasivek pri štekaní daného psa, preto nie je nijak ovplyvňovaný štekaním iných psov a je tak vhodný aj do domácnosti s viacerými psami. Tento obojok nemá žiadne varovanie, takže je vhodný do situácie, kedy chcete, aby korekcia prišla ihneď po prvom zaštekaní. Pokiaľ psík zašteká, okamžite príde korekcia v podobe impulzu. Pokiaľ bude pes štekať aj naďalej, sila a dĺžka impulzu sa zvyšuje. Schéma obsahuje 7 stupňov korekcie. Pokiaľ pes prestane štekať na 30 sekúnd, schéma sa opakuje od začiatku. Pre bezpečnosť psíka je obojok nastavený tak, aby po dosiahnutí posledného stupňa minútu na štekanie nereagoval. PET855 má nastaviteľnú citlivosť na psie štekanie v 5 úrovniach - jednoducho ho nastavíte tak, aby reagoval na štekanie práve vášho psíka. U obojka PET851 máte možnosť nastaviť silu elektrostatických impulzov v 7 úrovniach.

 

 

Detekcia štekania

Petrainer PET855 využíva pre detekciu štekania vibrácie hlasiviek. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikroprocesora v obojku. Pokiaľ teda psík začne štekať alebo vyť, obojok zaznamená vibrácie hlasiviek a aktivuje sa. Vďaka detekcii pomocou vibrácií hlasiviek je vhodný pre použitie v domácnostiach s viacerými psami.

 

Typ korekcie 

Petrainer PET855 využíva ako korekciu elektrostatický impulz na 7 úrovniach. Obojok nemá žiadne varovanie, takže korekcia je okamžitá po prvom zaštekaní. Pokiaľ psík zašteká, obojok začne ihneď vydávať impulz. Pokiaľ šteká ďalej, sila a trvanie impulzu sa zvyšujú.


Nastavenie obojka

U Petrainer PET855 nemáte možnosť nastavenia sily impulzu. Tá sa automaticky zvyšuje v 7 úrovniach. U tohto modelu máte možnosť iba nastavenia citlivosti na štekot. 

 

Batéria a nabíjanie

Obojok Petrainer PET855 využíva pre napájanie dobíjací a vymeniteľný Li-Ion akumulátor s kapacitou 220 mAH (3,7V). Výdrž obojka v prevádzke sa pohybuje v rozmedzí od 5 do 14 dní. Predovšetkým pritom záleží na tom, ako často sa obojok spúšťa. 

 

Vodotesnosť 

Petrainer PET855 je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metra. Vďaka tomu je tak vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj snehu a psík sa s ním smie ponoriť do vody. 

 

Plemeno 

Petrainer PET855 má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetky psy s váhou od 10 do 90 kg. U skutočne malých psíkov už ale môžu byť posledné úrovne impulzu príliš silné. 

 

Dĺžka obojka

Petrainer PET855 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 do 65 cm. 

 


Váha a rozmery

Petrainer PET855 má malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný prijímač, ktorý má šírku 6 cm, výšku 3 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho hmotnosť je iba 41 gramov.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • malý, ľahký a dobre tvarovaný obojok
 • nastavenie citlivosti na štekot v 7 úrovniach
 • plne vodotesný a ponoriteľný obojok
 • 7 úrovní impulzov
 • detekcia štekania pomocou vibrácie hlasiviek
 • okamžitá korekcia pri zaštekaní
 • väčšia sila impulzu
 • nemá zvukové upozornenie

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Rozpoznanie štekania vibrácie hlasiviek
Druh korekcie impulz
Síla impulzu 7
Nastavenie citlivosti áno
Vodotesnosť vodotesný
Napájanie nabíjecí
Batéria 220 mAh
Výdrž v prevádzke 1 - 3 mesiace
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Rozmer (š/v/h) 5,6 x 3 x 3,5 cm
Hmotnosť 41 g

Obsah balenia

 • Protištekací obojok
 • Elektródy 
 • Nastaviteľný obojok
 • Nabíjačka
 • Akumulátor
 • Testovacia výbojka
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.