Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Novinka Zľava 15% s kódom BAZ15

BAZAR - Obojok proti štekanie PetSafe

Protistěkací obojok PetSafe je navrhnutý s 15 úrovňami statickej stimulácie, ktoré pomáhajú odrádzať od štekania a kňučania. Petsafe je vodotesný a ponoriteľný do 1m. Jedná sa o zariadenie s veľkou výdržou batérií a je vhodný pre všetky plemená psov s váhou od 3,6 kg. Obojok detekuje štekanie spoľahlivou kombináciou vibrácií hlasiviek a mikrofónu a automaticky nabehne najúčinnejšie nastavenie, ktoré pomôže vášmu psovi prestať štekať.

 

Viac informácií ›

Skladom 1 ks
65 € 54 € bez DPH
ks
Kód produktu: P50829
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
BAZAR - Obojok proti štekanie PetSafe
BAZAR - Obojok…
65 €

Popis produktu

1) Rozbaleno

Zařízení je pouze rozbaleno, popřípadě byl poškozen obal a bylo proto přebaleno do neoriginálního obalu. Zboží nebylo nikdy použito.

2) Zánovní

Zboží bylo používáno jako předváděcí, na prodejně, nebo bylo zákazníkovi vyměněno během několika dnů. Nemusí mít originální obal, maximálně několik lehkých oděrek.

3) Lehce použité

Zařízení bylo používáno 5 - 15 dní, jsou na něm již viditelné škrábance od drápů.

4) Těžce použité

Zařízení bylo používáno 15 až 40 dnů, jsou na něm velmi patrné škrábance, nebo otisky zubů. Může projít servisem, repasem.

 

Protistěkací obojok PetSafe je navrhnutý s 15 úrovňami statickej stimulácie, ktoré pomáhajú odrádzať od štekania a kňučania. Detekuje štekanie spoľahlivou kombináciou vibrácií hlasiviek a mikrofónu a predchádza tak nechcenému spusteniu zvuku z okolia. Hladina stimulácie obojku sa pri každej detekcii štekania automaticky zvyšuje, kým sa štekanie nezastaví. Statická stimulácia je pre psov nepríjemná, ale bezpečná. Zabudovaný bezpečnostný prvok automaticky vypne obojok na 3 minúty, ak váš pes šteká viac ako 15 krát v priebehu 80 sekúnd. Obojok sa prispôsobuje temperamentu vášho psa. Stimulácia sa automaticky znižuje v prípade menej častého štekania. Obojok proti štekanie PetSafe je vynikajúcou voľbou pre citlivejšie psy s hmotnosťou najmenej 3,6 kg. Obojok funguje s vymeniteľnou batériou RFA18-11 av prevádzke vydrží 3-6 mesiacov.

Hlavní funkce:

  • Na vnitřní nebo vnější použití
  • Pro psy od 3,6 kg a více
  • 15 nastavitelných úrovní statické stimulace
  • Detekce zvuku a vibrací hlasivek
  • Automatické bezpečnostní vypnutí
  • Ponořitelný do hloubky 1,5m během 30minut

 

Detekce štěkání

Štekanie alebo vytie psa rozpozná obojok pomocou zabudovaného mikrofónu alebo vibračných hlasiviek. Zvukové a vibračné senzory zaisťujú aktiváciu obojku iba vtedy, keď pes skutočne šteká.

 

Typ korekce 

Obojok Petsafe disponuje 15 úrovňami statickej stimulácie. Zabudovaný bezpečnostný prvok automaticky vypne obojok na 3 minúty, ak váš pes šteká viac ako 15 krát v priebehu 80 sekúnd. Obojok sa prispôsobuje temperamentu vášho psa. Stimulácia sa automaticky znižuje v prípade menej častého štekania.


Nastavení obojku

Intenzita elektrostatického impulzu je k dispozícii v 15 nastaviteľných úrovniach. Z 15 stupňov sily impulzu ľahko vyberiete tú optimálnu pre vášho psíka.

 

Baterie a nabíjení

Obojok Petsafe  využíva na napájanie vymeniteľnou batériou RFA18-11. Baterka vydrží približne 3-6 mesiacov. Na začiatku užívania obojku baterka priemerne vydrží okolo 30-45 dní podľa početnosti používania obojku pri tréningu psa. Do obojku odporúčame kupovať kvalitné alkalické batérie Energizer.

 

Vodotěsnost 

Petsafe protištekací obojok je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 1 metra s označením IPX7. Vďaka tomu je vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Psík teda môže bezpečne skákať s obojkom do bazéna, alebo sa s ním kúpať bez toho, aby ste sa museli obávať o následnú funkčnosť zariadenia.

 

Plemeno 

Obojok Petsafe má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetky psy s váhou od 3,6 kg. U naozaj malých psov, môžu byť posledné úrovne impulzu veľmi silné.

 

Délka obojku

Obojok Petsafe má veľmi pevný a kvalitný nylonový obojok. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná do 68 cm.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Bazár Protištekacie obojky

Zobraziť celý popis

Parametre

Detekcia zvuk + vibrace hlasivek
veľkosť Malé psy, Stredné psy

Súbory

Súvisiace produkty

Zľava 15% s kódom BAZ15
Obojek proti vytí PetSafe Little Dog Deluxe (PBC19-12443)
Varianty (1)
Rozbaleno

BAZAR - PetSafe Big dog deluxe

Skladom
127 €

Porovnať

Zľava 15% s kódom BAZ15
BAZAR - Patpet B490
Varianty (4)
Hodně použité Lehce použité Zánovní Rozbaleno

BAZAR - Patpet B490

10 dní
49 €

Porovnať

Zľava 15% s kódom BAZ15
BAZAR - BarkWise + diaľkový ovládač
Varianty (3)
Hodně použité Zánovní Rozbaleno

BAZAR - BarkWise + diaľkový ovládač

Skladom
155 €

Porovnať

Zľava 15% s kódom BAZ15
Odpuzovač psů a koček GoodLife OnGuard
Varianty (2)
Lehce použité Rozbaleno

BAZAR - Odpudzovač psov a mačiek Goodlife OnGuard

2 měsíce
98 €

Porovnať

Zľava 15% s kódom BAZ15
Obojek proti štěkání Petrainer PET850
Varianty (1)
Zánovní

BAZAR - Petrainer PET850

Skladom
33 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Novinka
Zľava 15% s kódom BAZ15
BAZAR - Obojok proti štekanie PetSafe
Varianty (1)
Rozbaleno

BAZAR - Obojok proti štekanie PetSafe

Skladom
65 €

Porovnať