SIM karta do sledovacího GPS obojku G400 a G500 s kreditem 10€
Nehodnotené

SIM karta do sledovacieho GPS Tracker obojku s kreditom 10€

SIM karta do sledovacieho GPS obojku TRACKER. Funguje na oba modely, G400 aj G500.

32 € 26 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v stredu 03. 11. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

SIM karta do sledovacieho GPS Tracker obojku s kreditom 10€

SIM karta do sledovacího GPS obojku TRACKER

Zajistí najlepší signál vašeho sledovacieho obojku pre prenos dát pre sledovanie vo vašej Tracker Hunter aplikácii. Je špeciálne upravená tak, aby vždy vyhľadávala operátora s najlepším signálom v danej lokalite, tým sa minimalizuje počet možných "hluchých" miest.

Jednodenné sledovanie kdekoľvek v EU vyjde na 0.1 - 0.3 € - pevný paušál bez ohľadu na operátora.
Vďaka tejto SIM karte, môžete svoj sledovací obojok v aplikácii Tracker Hunter ovládať na diaľku, môžete naň aj zavolať a počuť, čo sa deje u vašeho psa.

Najširšia ponuka príslušenstva

  • Len u nás nájdete najširšiu ponuku príslušenstva pre elektronické obojky, neviditeĺné ploty, protištekacie obojky, dvierka pre psov a mačky, fontány, smart pet a mnoho ďalšieho.Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.