Obojok a prijímač Garmin TT 15X
Nehodnotené

Obojok a prijímač Garmin TT 15X

Novinka Novinka

Extra obojok a prijímač Garmin TT 15X pre GPS sledovacie zariadenie Garmin Alpha 100.

548 € 453 € bez DPH
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Obojok a prijímač Garmin TT 15X

GPS Garmin TT15 X je extra obojok pre GPS sledovacie zariadenie Garmin Alpha 100. Vďaka citlivému príjmu GPS a GLONASS môžete sledovať vášho psa až na vzdialenosť 14,5 km. Je odolný a vodotesnosťou do 1 ATM pre všetky vaše náročné lovy. Navyše s neuveriteľnou výdržou batérie až do 80 hodín v režime spánku pomocou funkcie SLEEP MODE, ktorý môžete zapnúť na diaľku a vy sa môžete sústrediť iba na lov. Preto oceníte dlhšiu dobu prevádzky bez nutnosti častého nabíjania. TT15 X má 18 stupňov elektrického impulzu, zvuku a vibrácie pre výcvik s použitím kompatibilného sledovacieho a výcvikového zariadenia. LED kontrolky s viditeľnosťou až na vzdialenosť 100m aj v úplnej tme.

 

Obojek TT 15X používa integrovanú GPS pre lokalizáciu polohy (psa) v teréne a VHF technológia sa postará o spojenie (prenos) s ovládačom. Používanie rádiového VHF zariadenia je v Európe všeobecne regulované predpismi.

 

 

V čom obojok pomôže
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.