Obojek a přijímač Garmin T5
Obojek a přijímač Garmin T5
Nehodnotené

Obojek a přijímač Garmin T5

Náhradní obojek a přijímač Garmin kompatibilní s obojky Garmin Astrom 320, Alpha 100 a Alpha 50. 

Výber varianty produktu
  • Varianta

363 € 300 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v stredu 19. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Obojek a přijímač Garmin T5

Náhradní obojek a přijímač Garmin kompatibilní s obojky Garmin Astrom 320, Alpha 100 a Alpha 50. Zcela nová generace sledovacích obojků T5 s vysoce-citlivým přijímačem signálu GPS a GLONAS pomocí signálu z dalších satelitů lokalizuje vašeho psa rychleji a zachytí polohu dokonce v hustém porostu nebo hlubokých roklích. .Spojení technologií GPS a VHF vám dá přehled o každém kroku vašeho psa při lovu, záchranářské činnosti či procházce díky dosahu až 14,5 km v závislosti na terénu.

  • Obojek T5 využívá rádiovou VHF technologii ke zjišťování polohy psů v prostředí.
  • Integrované LED diody pro lepší bezpečnost
  • Dosah až 14,5 km
  • Obnovovací frekvence každé 2,5 sekundy
  • Příjem signálu z GPS a GLONAS
  • Zařízení je plně vodotěsné
  • Výdrž baterie až 40 hodinDoplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.