!!!  FUNGUJEME pre vás a vašich miláčikov na 100% ✅ OBJEDNÁVKY EXPEDUJEME každý deň a ✅ PRODEJNA OTEVŘENA od 7:00 do 17:00  !!!
GPS obojok a výcvikový modul pre SportDog TEK 1.0
GPS obojok a výcvikový modul pre SportDog TEK 1.0GPS obojok a výcvikový modul pre SportDog TEK 1.0GPS obojok a výcvikový modul pre SportDog TEK 1.0
Nehodnotené

GPS obojok a výcvikový modul pre SportDog TEK 1.0

Náhradný GPS prijímač a výcvikový modul pre elektronický obojok SportDog TEK 1.0


Ďalšie varianty:
457 € 378 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 02. 11. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

GPS obojok a výcvikový modul pre SportDog TEK 1.0

GPS obojok SportDog je overený bezpečný a efektívny pre zvieratá s váhou od 3,6kg alebo veľkosti obvodu krku od 34cm. Systém vám pomôže lokalizovať a trénovať psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 11 kilometrov. Vysielačka obdrží polohu prijímača pomocou zabudovanej GPS antény a prijíma miesto z GPS antény, ktorá je súčasťou elektronického obojku psa. V prípade, že chete psa privolať, či odlákať od určitej činnosti, pomocou vysielačky vyšlete signál a aktivuje modul elektronického obojku, ktorý vydá psovi neškodnú stimuláciu do vzdialenosti až 11 kilometrov. Pri správnom výcviku sa pes naučí spojiť signál s príkazom. Rovnako ako všetky SportDog ™ produkty, tento model je vybavený nastaviteľnou úrovňou stimulácie, takže si môžete prispôsobiť úroveň stimulácie na vášho psa a jeho temperament, čo eliminuje riziko nadmernej korekcie.

 

 

Dosah obojku

GPS obojek SportDog TEK 1.0 vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 11000 metrov. Dosah 1500 metrov je dostatočný pre základné, tak aj profesionálny výcvik psov. TEK 1.0 je ideálnou voľbou pre použitie v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu

 


Typ korekcie 

GPS obojek SportDog TEK 1.0 má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 99 úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru presne pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačítka na vysielači.

 

 

Vodotesnosť 

GPS obojok SportDog TEK 1.0  je celkom vodotesný a ponoriteľný do 7,5 m. Psík sa s ním môže kúpať, nevadí mu blato ani dážď.

 

 

Počet psov

Obojok TEK 1.0 je možné použiť pre ovládanie viacerých psov súčasne. Prikúpením ďalších obojkov môžeterozšíriť výcvik na 12 psov. 

 


Dĺžka obojku

SportDog TEK 1.0 má veľmi pevný a kvalitní obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Minimálny obvod krku 32 cm.

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • dosah až 11000 metrov
  • nabíjací prijímač
  • možnosť výcviku až 12 psov súčasne
  • obnovovacia frekvencia aktualizácie pohybu psa 3,5s
  • ponoriteľný do 7,5 m
  • vibráce, zvuk, impulz
  • vyššia cena

Najširšia ponuka príslušenstva

  • Len u nás nájdete najširšiu ponuku príslušenstva pre elektronické obojky, neviditeĺné ploty, protištekacie obojky, dvierka pre psov a mačky, fontány, smart pet a mnoho ďalšieho.

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Obsah balenia

  • Prijímač SportDog s modulom
  • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.