Postroj pro psy Kurgo Journey Air
Postroj pro psy Kurgo Journey AirPostroj pro psy Kurgo Journey AirPostroj pro psy Kurgo Journey Air
Nehodnotené

Postroj pro psy Kurgo Journey Air

Novinka Novinka

Postroj pro psy Kurgo Journey Air byl navržen pro aktivní psy všech velikostí, vhodný pro každodenní použití, táhnutí, na běhání, nebo na kempování se psem. Prodyšný postroj s hlubokým výstřihem do tvaru písmene V má atletický střih a pohodlnou rukojeť na zádech. Reflexní lem pro viditelnost, upevňovací body pro vodítko a odolný materiál. 

 

 

 

Výber varianty produktu
  • Farba

  • Veľkosť


30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Postroj pro psy Kurgo Journey Air

Postroj pro psy Kurgo Journey Air, byl navržen pro aktivní psy všech velikostí, vhodný pro každodenní použití, táhaní, na běhání, nebo na kempování se psem Mezi jeho hlavní vlastnosti patří – atletický střih či pohodlná rukojeť na zádech. Je to prodyšný postroj s hlubokým výstřihem do tvaru písmene V, který udržuje ramena volná a navíc obsahuje široký, vyztužený hrudní panel, který pomáhá snižovat napětí na krku. Tento postroj si uchoval lehkou hmotnost (od 226 do 430 g) i díky nerezovému celohliníkovému hardwaru, takže váš pes na něj může zapomenout a soustředit se na „důležitější věci“ jako je očuchávání, běhání a honění.

Velikostní tabulka

Veľkostná tabulka pre journey air harness

 

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.