Elektronický neviditelný plot pro psy Pet At School
Elektronický neviditelný plot pro psy Pet At SchoolElektronický neviditelný plot pro psy Pet At SchoolBAZAR - Pet at School Ukáž video
Nehodnotené

BAZAR - Pet at School

Bazár

Bazárové a rozbalené produkty Pet At School. Pokiaľ je dostupných viacero variánt, je možné vybrať si z rolovacieho zoznamu. Fotografie sú ilustračné a stavu odpovedajú približne. Detailný popis jednotlivých stavov nájdete nižšie.

Výber varianty produktu
 • Stav produktu


Ďalšie varianty:
Elektronický neviditelný plot pro psy Pet At School BAZAR - Pet at School Skladom ks 126 € Elektronický neviditeľný plot pre psov Pet At School Pet at School Skladom > 10 ks 153 €
126 € 105 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 25. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

BAZAR - Pet at School

Informácie o stave tovaru

1) Rozbalené

Zariadenie je iba rozbalené, prípadné bol poškodený obal a preto bolo prebalené do neoriginálneho obalu. Tovar nikdy nebol používaný.

2) Zánovné*

Tovar bol používaný ako predvádzací, na predajni, alebo bol zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, môže obsahovať malé škriabance.

3) Málo používané*

Zariadenie bolo používvané do 14 dní, sú na ňom viditeľné škriabance.

4) Veľmi používané*

Zariadenie bolo používané 15 až 40 dní, sú na ňom zjavné škriabance alebo odtlačky zubov. Môže prejsť servisom, repasom.

*Predávame výhradne 100% funkčný tovar, ktorý je možné používať rovnako ako ten nový. Vodotesnosť aj ostatné vlastnosti zostávajú zachované. Záručná doba u kategórie 1 a 2 je rovnaká ako u nového tovaru, u kategórie 3 a 4 je záručná doba 6 mesiacov. Tovar je možné vrátiť do 30 dní, prípadne ho v tomto časovom rozmedzí vymeniť za iný. Pokiaľ nie je uvedené inak, produkty vždy obsahujú kompletné príslušenstvo.

 

POPIS PRODUKTU:

Elektronický ohradník PET at SCHOOL® francúzskej firmy NUM´AXES® tvorí najspoľahlivejší a časom najoverenejší bezkontaktný ohradníkový systém v Európe. Tento neviditeľný plot je vyrábaný vďaka svojim kvalitám už 15 rokov a za tú dobu získal mnoho spokojných užívateľov. Pet at School je vhodný pre psy od 5 kg do 50 kg, vďaka 8 úrovniam nastavenia sily impulzu. Pred samotnou korekčnou zónou sa nachádza zóna varovná. V tej je pes upozornený zvukom, že sa blíži k zakázanému priestoru. Obe tieto oblasti sú nastaviteľné na základni, čo je medzi elektronickými ohradníkmi unikátne. Celková oblasť, ktorú môžete psovi zakázať je nastaviteľná od 30 cm do 4 m. Prijímač je napájaný 3V batériou, typ CR2, ktorá v neprestajnej prevádzke vydrží 3 až 6 mesiacov. Na prijímači, pod krytom batérie, sa nachádza tlačidlo pre zmenu úrovne impulzu. Základňa, vysielajúca signál do drôtu, je napájaná zo siete adaptérom. Nastavujete na nej veľkosť varovnej a konečnej zóny.

 


Nastavenie zón

PET at SCHOOL® má možnosť voľby nastavenia korekčnej a varovnej zóny zvlášť. Jedná sa o unikátnu možnosť, ktorú iné ohradníky neponúkajú. Môžete teda používať len minimálnu varovnú zónu, čo je vhodné predovšetkým, pokiaľ je pozemok malý, pes sa podhrabáva pod plotom, alebo trávi príliš mnoho času v upozorňovacej zóne a vybíja batérie (čo ale nie je obvyklé).

 

Typ korekcie 

Môžete nastaviť jednu z 8 úrovní impulzov. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou prepínača na prijímači.

 


drát v baleníDrôt v balení

Základné balenie PET at SCHOOL® obsahuje 100 metrov izolovaného drôtu s prierezom 0,5 mm, čo je plne dostačujúce pre väčšinu inštalácií. Pokiaľ drôt v balení nestačí, je možné ho ľahko napojiť až do vzdialenosti 800 m.

 

Batéria a nabíjanie

Prijímač PET at SCHOOL® je napájaný 3V batériou, typ CR2. Batéria je ľahko dostupná a vydrží v prevádzke pri bežnom používaní 3 až 6 mesiacov. Jej výmena je jednoduchá, skrýva sa pod snímateľným krytom, ktorý je prichytený na skrutkách. Základňa je napájaná zo siete. Je možné dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu alebo pri nedostupnosti sieťového zdroja.

 

Vodotesnosť

PET at SCHOOL® disponuje plne ponoriteľným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi aj vo veľmi vlhkom prostredí. Pes môže s prijímačom skočiť do bazéna a kúpať sa ľubovoľne dlho. Základňa je vodeodolná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

 

 

Počet psov

PET at SCHOOL® je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť.

 

Dĺžka obojka

PET at SCHOOL® má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 10 do 70 cm. 

 


Váha a rozmery

Základňa má šírku 13,1 cm, výšku 11,7 cm a hĺbku 4,1 cm. Prijímač má šírku 6,3 cm, výšku 4,2 cm a hĺbku 3,1 cm a jeho váha je 82 gramov.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • plne vodotesný prijímač
 • dlhá výdrž batérií
 • 8 úrovní korekcie
 • odolný prijímač
 • možnosť nastavenia výstražnej aj korekčnej zóny
 • možnosť vypnutia základne
 • vyššia cena

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dĺžka obojka 10 - 70 cm
Batérie v prijímači 3V CR2
Rozmery prijímača 6,3 x 4,2 x 3,1 cm
Obvod pozemku 800 m
Hmotnosť prijímača 82 g
Drôt v balení 100 m
Funkcie impulz, zvuk
Počet psov neobmedzene
Vodotesnosť vodotesný
Výdrž prijímače 3 - 6 mesiacov
Dĺžka obojku 10 až 70 cm
Napájanie prijímača klasická baterie
Bateria v prijímači CR2
Výdrž prijímača 3 až 6 měsíců

Obsah balenia

 • základňa
 • sieťový zdroj základne
 • prijímač a obojok
 • batéria CR2
 • 4 ks elektródy
 • cievka anténneho drôtu dĺžky 100 m
 • sada 20 ks praporkov
 • 3 ks spojky drôtu
 • neónová testovacia výbojka
 • originálny a český návod na použitie

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.