Kamera pre psov a mačky Eyenimal Pet Vision Live
Kamera pre psov a mačky Eyenimal Pet Vision LiveKamera pre psov a mačky Eyenimal Pet Vision LiveKamera pre psov a mačky Eyenimal Pet Vision Live
Nehodnotené

Kamera pre psov a mačky Eyenimal Pet Vision Live

Túto kameru sme bohužiaľ stiahli z predaje, vyberte si u nás z iných kamier pre psov a mačky. Digitálna IP kamera, s kterou budete mať svojho maznáčika stále na očiach. Ľahko ju ovládáte z aplikácie vo svojom mobile, tablete či PC, nech ste kdekoľvek. Kamerou je možné otáčet vertikálne aj horizontálne. Prenáša zvuk obojstranne, nielen že počujete čo sa v byte deje, ale môžete tiež zaslať patričný povel. 

118 € 97 € bez DPH
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Kamera pre psov a mačky Eyenimal Pet Vision Live

Základné vlastnosti a špecifikácia:

  • Rychlá a snadná bezdrátová inštalácia
  • Nastaviteľný objektív: 355° horizontálne otáčanie a 90° vertikálne otáčanie
  • Detekcia pohybu: okamžité upozornenie pomocou Vašej aplikacie
  • 2 audio hlasové funkcie pre počúvanie a rozprávanie s Vašim maznáčikom, abyste s ním boli v spojení
  • Infračervené nočné videnie až na vzdialenosť 10 metrov
  • Možnosť záznamu po dobu až 5 minút
  • Možnosť pripojenia až 4 zariadení ku kamere
  • Rozlišenie 640 x 480 pixlov (300k pixlov)
  • Napájanie: externý napájací adaptér 5V DC/2ADoplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.