Petrainer PET899

Obojok proti ťahaniu s vibráciou a elektrostatickým impulzom. Vhodný pre malé a stredné psy. Základná verzia: bez vysielačky; typ prijímača: 998D batériový

Výber varianty produktu
 • Vysielačka naviac

 • Typ prijímača

40 € 33 € bez DPH
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Petrainer PET899

Varovanie: Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom značky Petrainer v Českej a Slovenskej republike. Dôrazne varujeme pred nákupom podozrivo lacných produktov značky Petrainer od iných predajcov! Vo väčšine prípadov sa jedná o kópie alebo produkty, ktoré nie sú určené pre CZ a SK trh - tzv. šedý dovoz. Len u nás a v našej sieti autorizovaných predajcov vám garantujeme 100% pravosť, 2 roky záruky a CZ/SK návod. 

 

 

Popis produktu

Elektronický obojok proti ťahaniu je efektívnym nástrojom, ako odnaučiť psa ťahať na vodítku. Zaradenia navlečiete psovi na krk a medzi vodítko a obojok pripnete jednotku, ktorá reaguje na ťahanie. Ak pes prekročí určitú hranicu, jednotka vyšle signál do obojka a ten buď zavibruje, alebo vyšle impulz podľa zvoleného módu. Zariadenie je vhodné pre psov do 16kg.

 

Dosah obojku

Petrainer PET899 vám pomôže odnaučiť vašeho psa na vodítku ťahať. Je efektívnym nástrojom proti ťahaniu malých a stredných plemien.

 

Typ korekcie 

Petrainer PET899 má možnosť využiť ako korekciu vibrácie a elektrostatický impulz. Prikúpením vysielačky môžete tento obojok rozšíriť na výcvikový obojok a úroveň korekcie môžete jednoducho meniť od 1-99 sily impulzov. 

 

Batérie a nabíjanie

Protiťahacie zariadenie Petrainer PET899 je osadené batériou CR2032, ktorá vydrží v prevádzke niekoľko mesiacov. Prijímač je na 2 mikrotužkové batérie AAA a ich výdrž sa pohybuje okolo 1-2 mesiacov. Predovšetkým záleží na kvalite batérií - odporúčame používať batérie Energizer.

 

Vodotesnosť 

Petrainer PET899 je dodávaný s prijímačom, ktorý nemá ochranu proti vode. Nevadí mu vlhkosť, ale nemôže byť používaný za prudkého dažďa. Je tak ideálnou voľbou skôr pre základné použitie, nie však ale pre výcvik psov vo vode a za dažďa.

 

Počet psov 

Petrainer PET899 nejde používať pre viac psov. Iba v prípade rozšírenia obojku na verziu výcvikového obojku a prikúpením ďalšieho prijímača.

 

Dĺžka obojku

Petrainer PET899 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 60 cm. 

 


Váha a rozmery

Prijímač má šírku 6,5 cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho váha je 66 gramov (vrátane batérií). 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Spoľahlivá kontrola psa na vodítku
 • Efektívny spôsob ako sa dôsledne vyhnúť nežiadúcemu ťahaniu
 • 2 režimy sily, aby vyhovovali pre rôznych psov
 • Vibrácie alebo elektronický impulz
 • Možno dokúpiť diaľkový ovládač pre výcvik na vzdialenosť až 300 metrov (kompatibilný s vysielačkou 998D, viď záložka príslušenstvo)
 • nie je vhodný pre veľké psy

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa
 • pri odnaučení ťahania na vodítku, utiekaní za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • jednoduchému odstráneniu nežiadúceho ťahania na vodítku.

 

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Napájanie Batériový
Druh korekcie impulz + vibrácie
Vodotesnosť vodeodolný
Nastavenie vibrácií nie
Nastavenie zvuku nemá
Nastavenie impulzov ne
Dĺžka obojku 20 - 60cm
Rozmer prijímača š. 6,5 x v. 3,5 x 3,5 cm

Obsah balenia

 • Prijímač 
 • Protiťahacie zariadenie
 • Elektrody
 • Obojok
 • Testovacia výbojka 
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra. Cena dopravy je od 3 do 5 EUR a pri nákupe nad 70 EUR (Zásielkovňa) alebo nad 100 EUR (ostatné) je doprava zdarma. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.