KORONAVIRUS ☢️ Aj v tomto ťažkom období pre vás a vašich miláčikov fungujeme na 100% 😊 Objednávky expedujeme v bežnom režime!

Petkit náhradní míčky do škrabadla
Petkit náhradní míčky do škrabadla
Zľava
2 €
Nehodnotené

Petkit náhradní míčky do škrabadla

Akcia

Pretože PetKit sa neuspokoja len s krásou, ukryje do každého šperku praktickú funkciu. V prípade Meow Planet sa jedná o loptičky v dvoch farbách z netoxického, zdravotne nezávadného materiálu, odolného proti hryzenie.


Ďalšie varianty:
Pôvodne 10 € 8 € 6 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 06. 04. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Petkit náhradní míčky do škrabadla

Pretože PetKit sa neuspokoja len s krásou, ukryje do každého šperku praktickú funkciu. V prípade Meow Planet sa jedná o loptičky v dvoch farbách z netoxického, zdravotne nezávadného materiálu, odolného proti hryzenie. Náhradné loptičky do PetKit 3v1 škrabadlo, hračka a pelíšek pro kočky.

 

 

Dizajn loptičiek vychádza z povrchu mesiaca a "krátery" na povrchu robia hru nepredvídateľnou a zaujímavou. Oproti hladkému okrúhlemu povrchu ponúka "mačací planéta" možnosť náhodného pohybu, kedy sa loptička naraz pozastaví, vydá iným smerom a mačka s nimi vďaka niekoľkým otvorom ľahšie manipuluje. Štruktúra na povrchu opäť strieda hladké a drsné prevedenie a doťahuje tak hru do precíznych detailov. Loptičky môžete využiť aj samostatne. Doprajte vašej mačke hviezdnu zábavu!

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • 3 ks originálnych loptičiek Meow Planet (2x zelená, 1x oranžová)
  • Možno použiť aj samostatne bez škrabadlá PetkitDoplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.