PetKit 3v1 škrabadlo, hračka a pelech pre mačky
PetKit 3v1 škrabadlo, hračka a pelech pre mačkyPetKit 3v1 škrabadlo, hračka a pelech pre mačkyPetKit 3v1 škrabadlo, hračka a pelech pre mačky Ukáž video
Nehodnotené

PetKit 3v1 škrabadlo, hračka a pelech pre mačky

Ako vyzerá moderné škrabadlo pre mačky? Je multifunkčné, ponúka mačke pohodlie a vám jednoduchú údržbu. Multifunkčné škrabadlo Petkit spája prirodzenú potrebu škrabania so zábavnou hrou. Je vysoko odolné, skladacie a samozrejme zdravotne nezávadné.

49 € 40 € bez DPH
Skladom 9 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 25. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

PetKit 3v1 škrabadlo, hračka a pelech pre mačky

Ako vyzerá moderné škrabadlo pre mačky? Je multifunkčné, ponúka mačke pohodlie a vám jednoduchú údržbu. Multifunkčné škrabadlo Petkit spája prirodzenú potrebu škrabania so zábavnou hrou. Je vysoko odolné, skladacie a samozrejme zdravotne nezávadné. Petkit, jednotka v starostlivosti o domáce zvieratá, prichádza s perfektným dizajnom odpočívadla, hračky a škrabadla v jednom prevedení, ktoré sa ideálne hodí pre mačku.

Hlavné výhody a vlastnosti:

 • Škrabadlo, odpočívadlo a hračka v jednom prevedení
 • Kruhové škrabadlo o priemere 33 cm je vynímateľné pre jednoduchú údržbu
 • Hustá štruktúra zvlneného kartónu poskytuje efektívne a ekologické škrabadlo
 • ABS je netoxický a zdravotne nezávadný plast
 • Ochrana povrchu pre uchovanie krásneho vzhľadu
 • Priehľadný tunel po obvode slúži pre hru s originálnymi loptičkami Meow Planet
 • Meow Planet simuluje povrch mesiaca a ponúka nepredvídateľnú hru
 • Poskytuje mačke potrebné vyžitie prirodzených inštinktov a predchádza tak poškodeniu vášho nábytku
 • Loptičky je možné vybrať pre samostatnú zábavu

 

Škrabanie hrou!

S najnovším škrabadlom vaša mačka bude mať nekonečnú zábavu! Riešenie ponúka mačke priestranné kruhové škrabadlo, ktoré je zároveň ihriskom pre hru umiestnenú po obvode kruhového škrabadla. Čo tam váš malý lovec objaví? V priehľadnom tuneli s otvormi sa naháňajú dve loptičky, známe ako Meow Planet. Vaše mačka ich môže naháňať, loviť a zabávať sa s nimi. Pazúry si tak obrúsi uprostred škrabadla priamo pri hre! Škrabadlo je možné samostatne vybrať, čo značne urýchli čistenie.

 

 

Keď sa škrabadlo dokáže zmeniť na pohodlný pelech

A čo ešte husto zvlnené škrabadlo pripomína? Krásne hrejivý a príjemný pelech, na ktorom si mačke po energickej hre rada na nejakú chvíľu odpočinie. 

Aktívny zápal do hry umožní mačke obrúsiť si pazúriky s patričnou energiou. Tým je výsledok ešte účinnejší. Hustá štruktúra povrchu zvlneného, pevného a veľmi odolného kartónu pre maximálnu výdrž nahradí mačke prirodzenú potrebu škrabania. Váš nábytok si mačka už nevšimne!

 

Hra priamo ako z mačacej planéty...

Priehľadný tunel so zábavnou hrou strieda priehľadnú a opieskovanú matnú štruktúru povrchu. Matná úprava chráni hračku pred škrabancami, vnútorná hladká strana naopak uľahčuje mačke hru. Otvory sú navrhnuté tak, aby umožnili ľahký prístup labkám rôznych veľkostí. Čo dodať?

 

 

Pretože PetKit sa neuspokojí len s krásou, ukryje do každej hračky praktickú funkciu. V prípade Meow Planet sa jedná o loptičky vo dvoch farbách z netoxického, zdravotne nezávadného materiálu, odolného proti hryzeniu. Design loptičiek bol inšpirovaný povrchom mesiaca. "Krátery" na povrchu robia hru nepredvídateľnou a zaujímavou. Oproti hladkému guľatému povrchu ponúka "mačacia planéta" možnosť náhodného pohybu, kedy sa loptička zrazu pozastaví, vydá iným smerom a mačka s nimi vďaka niekoľkým otvorom ľahko manipuluje. Štruktúra na povrchu opäť strieda hladné a drsné prevedenie a doťahuje tak hru do precíznych detailov. Doprajte vašej mačke hviezdnu zábavu!

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Multifunkčný škrabadlo pre mačky s hračkou
 • Zdravotne nezávadný materiál
 • Vyberateľné škrabadlo zo štruktúrovaného odolného kartónu
 • Škrabadlo s odpočívadlom
 • Zábavná hra pre škrabaním Priamo pri hre
 • Originálne loptičky pre mačky známe ako Meow Planet
 • Vyberateľné loptičky pre samostatnú hru
 • Hra prispôsobená pre všetky veľkosti labiek
 • Jednoduchá údržba
 • Žiadne

Akú hračku psíkovi obstarať

 • Vhodnú hračku vyberajte podľa veku vášho psa. Šteniatku a psíkovi seniorovi urobíte radosť hračkou z mäkkého materiálu. Dospelý pes sa vďaka silnej čeľusti pohrá s preťahovacím lanom alebo interaktívnou hračkou, ktorá ukrýva pamlsok. 
 • Pri výbere hračky vám napovie plemeno psa. Hračky pre malé plemená sú prispôsobené ich malej čeľusti. Pre veľké plemená zvoľte hračku z pevného materiálu, ktorý odolá ich silným zubom.
 • Dajte si záležať na voľbe materiálu. Pokiaľ sa rozhodnete pre plyšovú hračku, uistiťe sa, že je určite určená pre psy. Obyčajné dětské plyšáky by pes veľmi jednoducho prehrýzol. Veľmi odolné a zároveň šetrné k psíkovym zubom sú gumené hračky.
 • Stavte na istotu. Aportovacie hračky, loptičky a preťahovacie uzly si zamiluje každý psík, najmä vďaka tomu, že súčasťou zábavy ste aj vy.

Kompletný sprievodca výberom hračky

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pro kočky

Obsah balenia

 • 1 x škrabadlo s herným nástavcom Petkit

 • 3 ks originálnych loptičiek Meow Planet

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.