Hračka na hryzanie pre psov Busy Buddy Ultra Sub
Hračka na hryzanie pre psov Busy Buddy Ultra SubHračka na hryzanie pre psov Busy Buddy Ultra Sub
Nehodnotené

Hračka na hryzanie pre psov Busy Buddy Ultra Sub

Hryzacia hračka pre psov Busy Buddy z odolnej gumy s vôňou vanilky. 

Výber varianty produktu
  • Veľkosť

10 € 8 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Hračka na hryzanie pre psov Busy Buddy Ultra Sub

Každý pes rád žuje a do všetkého hryzie, a práve preto je táto hračka Ultra Sub navrhnutá tak, aby bolo ťažké poriadne sa zahryznúť do náplne a vďaka tomu si udží psíkovu pozornosť omnoho dlhšie. Hračka na hryzanie pre psov Busy Buddy Ultra Sub je vyrobená z nylonu a odolnej gumy s arómou vanilky. Vďaka vrchnej časti, ktorú môžete odkrútiť, môžete náplň meniť stále znova a znova. 

Hryzaciu hračku pre psov Ultra Sub môžete vyberať z dvoch veľkostí S (pre psov od 5 do 10kg) a M (pre psov od 10 do 23kg).

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • vyrobené z odolnej gumy
  • možnosťt výmeny náplní
  • zábava na niekoľko hodín
  • žiadneObsah balenia

  • Hračka Busy Buddy
  • 4 balenia náplne
  • SK, EN návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.