Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Pamlskový hlavolam Tumble Small, 11 cm

Treat Tumhle je skvelá interaktívna hračka pre začínajúcich psích hráčov malých a stredných plemien, ktorá sa hodí ako na domácu zábavu tak vyčíňanie na záhrade! Naplňte hračku tými najobľúbenejšími granulkami, alebo maškrtami vášho maznáčika, zatočte s nudou a nechajte svojho psa, aby precvičoval svoje telo i myseľ.

 

Viac informácií ›

Skladom 5 ks
12 € 9 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53046
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(2)
Pamlskový hlavolam Tumble Small, 11 cm
Pamlskový hlavolam…
12 €

Popis produktu

Zábavná interaktívna hračka pre psov Treat Tumble je dvojfarebná plastová guľa plniteľná granulami alebo maškrtami. Stačí jednoducho hračku naplniť obľúbenú pochúťku a nechať všetko ostatné na ňom. Šťuchaním ňufákom a pomocou svojich šikovných labiek guľu bez väčšej námahy rozpohybuje, tá sa bude kotúľať a vďaka tomu budú maškrty postupne vypadávať ako odmena pre Vášho šikovného riešiteľa. Hlavolam precvičuje telo i myseľ, vďaka pevnému materiálu a ľahko čistiteľnému povrchu je možné ju použiť na domácu zábavu tak vyčíňanie v záhrade. Priemer hračky je 10 cm.

Hlavolam vyzíva vášho psa na premýšľanie, ako sa dostať k obľúbeným pochúťkam a tak zvyšuje mentálnu stimuláciu psíka pomocou zábavy a hry. Bojácnym psom zvyšujú sebavedomie a pomáhajú relaxovať. Treat tumble je perfektný na odmeňovanie a zabavenie vášho psíka.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Hračky Chovateľstvo Pre psov Podle typu Na pamlsky Chytré Hlavolamy Míčky pro psy Podle značky Nina Ottosson Podľa tvaru Loptičky

Zobraziť celý popis

Parametre

veľkosť Pre nejmenšie psy, Malé psy, Stredné psy

Hračky pre psy

Akú hračku psíkovi obstarať

  • Vhodnú hračku vyberajte podľa veku vášho psa. Šteniatku a psíkovi seniorovi urobíte radosť hračkou z mäkkého materiálu. Dospelý pes sa vďaka silnej čeľusti pohrá s preťahovacím lanom alebo interaktívnou hračkou, ktorá ukrýva pamlsok. 
  • Pri výbere hračky vám napovie plemeno psa. Hračky pre malé plemená sú prispôsobené ich malej čeľusti. Pre veľké plemená zvoľte hračku z pevného materiálu, ktorý odolá ich silným zubom.
  • Dajte si záležať na voľbe materiálu. Pokiaľ sa rozhodnete pre plyšovú hračku, uistiťe sa, že je určite určená pre psy. Obyčajné dětské plyšáky by pes veľmi jednoducho prehrýzol. Veľmi odolné a zároveň šetrné k psíkovym zubom sú gumené hračky.
  • Stavte na istotu. Aportovacie hračky, loptičky a preťahovacie uzly si zamiluje každý psík, najmä vďaka tomu, že súčasťou zábavy ste aj vy.

Kompletný sprievodca výberom hračky

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené