Pamlskový hlavolam Tumble Small, 11 cm
Pamlskový hlavolam Tumble Small, 11 cmPamlskový hlavolam Tumble Small, 11 cmPamlskový hlavolam Tumble Small, 11 cm Ukáž video
Nehodnotené

Pamlskový hlavolam Tumble Small, 11 cm

Novinka Novinka

Treat Tumhle je skvelá interaktívna hračka pre začínajúcich psích hráčov malých a stredných plemien, ktorá sa hodí ako na domácu zábavu tak vyčíňanie na záhrade! Naplňte hračku tými najobľúbenejšími granulkami, alebo maškrtami vášho maznáčika, zatočte s nudou a nechajte svojho psa, aby precvičoval svoje telo i myseľ.

 

12 € 10 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 30. 11. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Pamlskový hlavolam Tumble Small, 11 cm

Zábavná interaktívna hračka pre psov Treat Tumble je dvojfarebná plastová guľa plniteľná granulami alebo maškrtami. Stačí jednoducho hračku naplniť obľúbenú pochúťku a nechať všetko ostatné na ňom. Šťuchaním ňufákom a pomocou svojich šikovných labiek guľu bez väčšej námahy rozpohybuje, tá sa bude kotúľať a vďaka tomu budú maškrty postupne vypadávať ako odmena pre Vášho šikovného riešiteľa. Hlavolam precvičuje telo i myseľ, vďaka pevnému materiálu a ľahko čistiteľnému povrchu je možné ju použiť na domácu zábavu tak vyčíňanie v záhrade. Priemer hračky je 10 cm.

Hlavolam vyzíva vášho psa na premýšľanie, ako sa dostať k obľúbeným pochúťkam a tak zvyšuje mentálnu stimuláciu psíka pomocou zábavy a hry. Bojácnym psom zvyšujú sebavedomie a pomáhajú relaxovať. Treat tumble je perfektný na odmeňovanie a zabavenie vášho psíka.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • Úroveň náročnosti 1
  • Posilňuje vzťah medzi psom a majiteľom
  • Zlepšuje sústredenie a motoriku
  • Zaháňa nudu a dlhé chvíle
  • Rýchle upratovanie a údržba
  • Zábava pre všetky vekové kategórie
  • Bezpečné materiály
  • Obmedzujú deštruktívne správanie
  • Hračka dovnútra aj von

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pre nejmenšie psy
Malé psy
Stredné psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.