Pamlskový hlavolam Hide n' Slide Purple composit
Pamlskový hlavolam Hide n' Slide Purple compositPamlskový hlavolam Hide n' Slide Purple compositPamlskový hlavolam Hide n' Slide Purple composit Ukáž video
Nehodnotené

Pamlskový hlavolam Hide n' Slide Purple composit

Novinka Novinka

Hlavolam Dog Hide N’ ponúka veľa zábavy pri každej hre, stačí naplniť hlavolam obľúbenými maškrtami, alebo granulami vášho maznáčika a pozorovať, ako sa váš psík učí dostať sa k ukrytým dobrotám. Interaktívna odolná hračka donúti malých aj veľkých riešiteľov hlavolamov premýšľať, sústrediť sa a zároveň ho príjemne unaví.

 

 

32 € 26 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v stredu 15. 02. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Pamlskový hlavolam Hide n' Slide Purple composit

Zábavný hlavolam Dog Hide N' je vyrobený zo zmesi odolného plastu a drevitých vlákien, je odolnejší ako drevo, ľahký na údržbu a netriešti sa ako drevo, keď náhodou psík do hlavolamu uhryzne. Hlavolam nemá žiadne odstrániteľné časti, takže pes políčkami počas hry iba posúva. Odolný materiál a prevedenie hlavolamu zaručuje, že toto bude hra ku ktorej sa budete so svojim psíkom radi vracať. Hide N´ Slide ponúka množstvo zábavy pri každej hre. Stačí naplniť hlavolam obľúbenými maškrtami vášho maznáčika alebo granulami a pozorovať, ako sa váš psík učí dostať sa k ukrytým dobrotám. Veľkosť: 33 x 33 cm, výška 5 cm.

 • Umiestnite maškrty do kruhových otvorov v hlavolame.
 • Otvory s maškrtami prekryte posuvnými doštičkami. A hra môže začať!
 • Náročnosť hry určujete pomocou posuvných doštičiek a množstvom maškrty

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Úroveň náročnosti 2
 • Zlepšuje sústredenie a motoriku
 • Zaháňa nudu a dlhé chvíle
 • Rýchle upratovanie a údržba
 • Bezpečné materiály
 • Obmedzujú deštruktívne správanie
 • Pre všetky vekové kategórie
 • Posilňuje vzťah medzi psom a majiteľom

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Obsah balenia

 • Maškrtový hlavolam Hide n' Slide Purple composite

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.