Elektronická hračka pro psy PetSafe Kibble Chase

Novinka Novinka

PetSafe Kibble Chase je elektronická poutavá hračka na baterie pro psy, s nepředvídatelným pohybem, přičemž náhodně vypouští pamlsky, aby nalákala vašeho psa ke hře na honičku. Zábavné pohyby podporují k aktivní hře, odolná gumová kolečka se tiše pohybují a dostatečný objem umožní hračku naplnit až 118 ml granulí.

41 € 34 € bez DPH
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Elektronická hračka pro psy PetSafe Kibble Chase

Dávkovač pochoutek PetSafe Kibble Chase je interaktivní hračka pro psy, která vaše štěně nadchne pro zábavu. Jednoduše do něj vložte granule, zapněte a sledujte, jak zábava začíná. Hračka se kutálí po podlaze v nepředvídatelném vzoru a náhodně vydává pamlsky. Toto je ideální volba pro psy, kteří jedí příliš rychle. Tato elektronická hračka přináší skvělý způsob pomalého krmení a pojme až půl šálku (118 ml) granulí. Díky pevným gumovým kolečkům se hračka pohybuje tiše a lehce na většině vnitřních podlahových povrchů.  

Hlavní funkce:

  • Udržuje zájem - Poutavá hračka se pohybuje nepředvídatelným pohybem, přičemž náhodně vypouští pochoutky
  • Podporuje aktivní hru - Zábavné pohyby zaměstnávají psy hrou k pronásledování a mlsání
  • Řešení pomalého krmení – Umožňuje kontrolovat, jak rychle se jídlo vydává
  • Dostatečný objem - Pojme až půl šálku suchých granulí nebo tvrdých pochoutek do šířky půl palce
  • Kvalitní konstrukce - Odolná plastová skořápka a bezpečná dvířka baterie odolají drsné hře
  • Odolná gumová kolečka se tiše a snadno pohybují na většině vnitřních podlahových povrchů
  • Režim spánku – Hračka dá vašemu psovi pauzu po 10 minutách, ale pokud ji šťouchne, bude opět připravena hrát si
  • Hračka vyžaduje 3 AA baterie (nejsou součástí balení)

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Napájanie Batériový

Návody

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.