Garmin Atemos 100 + K5 + CZ/EU Mapy
Ukáž video
Nehodnotené

Garmin Atemos 100 + K5 + CZ/EU Mapy

GPS tracker s navigáciou a satelitné podporou Atemos 100 vám umožní sledovať až 20 psov naraz na vzdialenosť 10 km. Aktuálna poloha na zobrazenie každých 5 sekúnd. MicroSD slot na rozšírenie mapping, bezpečnostná zóna Geo-fence alebo Base Station centrálna kontrola výrazne zefektívni vašu prácu pri pátracích, záchranných akciách alebo pri naháňkách. Farebný dotykový displej 7,6 cm ovládate aj v rukaviciach a polohu psa zobrazíte na Topo mape SR v mierke 1: 10 000. Vodotesný obojok K5 má diaľkové osvetlenia a korekcie bez impulzu. S Garmin Atemos 100 ste na stope skutočné profesijné technológiu.


Ďalšie varianty:
1 148 € 949 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v utorok 16. 06. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Garmin Atemos 100 + K5 + CZ/EU Mapy

Maximálna sledovacie sila GPS trackera s navigáciou Atemos 100 vám umožní kontrolu až 20 člennej svorky psov aj v náročnom teréne. Do vzdialenosti 10 km nad nimi nestratíte kontrolu. Ako? Aktualizuje pozíciu psov každých 5 sekúnd. Stratu signálu poistí satelitné technológie GLONASS ...

Pohotovejší orientáciu zabezpečí zóna Geo-fence. Jej nastaviteľný rádius je v prípade prekročenia psom okamžite signalizovaný na vašom ovládači. Tieto, i ďalšie bezpečnostné signály a dáta môžete zdieľať s kolegami v tíme. Ideálny spôsob ako udržať v teréne stratégiu.

Aktivujte LED osvetlenie na obojku psa pre lepšiu viditeľnosť až na 90 m. Áno, na diaľku. K5 obojok ponúka aj zvukové a vibračné korekcie.

Transflektívny dotykový displej ovládača 7,6 cm je nielen farebný, ale zobrazí vám aj podrobnú Topo mapu v mierke 1: 10 000. Intuitívne jednoduché ovládanie vám umožní pohotovo oddialiť či priblížiť zobrazenie. Aj keď práve nosíte rukavice. Atemos 100 disponuje funkciou prednačítania mapy, takže nestrácate orientáciu v teréne. Nech máte náskok.

 

Atemos 100 GPS profesionálny tracker psov do nadštandardných podmienok:

 • GPS funkce s podporou satelitního systému GLONASS
 • Lokalizuje až 20 psů najednou nebo jednotlivě.
 • 10 km pro dosah všech funkcí 
 • Sdílení dat a bezpečnostní signalizace v rámci týmu
 • Slot na micro SD kartu pro rozšíření funkci mapping a navigaci
 • Zvuková signalizace, vibrační korekce a dálkové LED osvětlení na obojku K5
 • Barevný dotykový displej 7,6 cm s regulací podsvícení ovládáte i v rukavicích
 • Transflektivní displej pro dobrou čitelnost na slunci
 • Podrobná Topo mapa ČR v měřítku 1:10 000 a Evropy 1 : 100 000
 • Nastavitelná zóna bezpečí Geo-fence a upozornění na riziková místa
 • Kompas lokalizuje psy i za hranicí pro zobrazení 
 • Záznam pozice, trasy, směřování i rychlosti psa
 • Free trip planning a podpora sociální sítě
 • Možnost Base Station software pro centrální kontrolu situace přes notebook či tablet
 • 4 GB paměti pro ukládání dat

 

 

 

Funkcia GPS s podporou satelitného systému GLONASS

Glonass technológia zabezpečí, že nestratíte kontakt ani v ťažko dostupných miestach a náročnom teréne. Aj bez dosahu signálu GPS alebo mobilných sietí, vy nestratíte funkcie ani istotu.

Bezpečnosť v teréne s Geo-fence, LED osvetlením i zdieľanú signalizáciou

Sú vašimi očami, ušami i nápomocnú rúk. Na diaľku rozsvieťte obojok pri sťažené viditeľnosti. Je osadený kvalitným LED osvetlením. LED diódy zaručí viditeľnosť psa až na 90 m.

Určite využite tiež nastaviteľnú bezpečnú zónu Geo-fence. Zvukový signál vás po tej vždy upozorní, že subjekt prekročil vami stanovený radius bezpečnej vzdialenosti od vás.

Skvelú pomôcku predstavuje Rescue mód, ktorý môžete aktivovať diaľkovo pri strate psa. Obojok tak prepne do úsporného režimu. Úspora batérie (využíva 25%) a pridá vám asi 12 h času pre dohľadanie psa.

Využite signalizáciu pre prekročenie hranice dosahu funkcií alebo zlom kurzu psa. Upozornite psa korekciou, keď je treba. Môžete tiež zdieľať varovné signály v rámci tímu. Aby ste si váš odhad vždy poistili.

Stopujte podrobne, ale jednoducho.

Aj s dotykovým displejom vo farbách ovládate zariadenie veľmi intuitívne a jednoducho. Garmin je v tomto odbore dlhodobo absolútnou špičkou, a preto nebude prekážkou ani ovládanie v rukaviciach. Na transflektivním displeji sa orientujete aj za priameho slnka. Vďaka podrobnej topografickej mape v mierke 1: 10 000 (mapa EÚ v mierke 1: 100 000 výborné podpore orientácie sa lepšie zžijete s každou situáciou.

 

 

Sledujte jedného psa alebo celú svorku zároveň

Všetci dohormady, alebo každý zvlášť: sústreďte sa na váš cieľ s funkciami "show all" (zobraziť všetky, "show some" (zobraziť vybrané) a "show none" (nezobrazovať, prepnúť z tracking na iný variant).

Zdieľajte polohu psov pre perfektnú tímovú prácu.

Zmapujte situáciu zo všetkých strán a poskytnite si s kolegami podporu. Polohu, signalizáciu a trasu vašich psov aj kolegov môžete v tíme vzájomne zdieľať, rovnako ako dáta. Atemos 100 navyše prináša funkciu simultánneho sledovanie všetkých subjektov zároveň - na rozdiel od svojho predchodcu, modelu Garmin Alpha 100. Uľahčí vám celkový prehľad a navigáciu skupiny treba v krízovej situácii. A je to jednoduché.

 

S podporou microSD slot využijete viac funkcií mapping:

Topo mapa, Birds Eye Selection (vtáčia perspektíva) alebo City Navigation NT mapa sú možnosti vo vašich rukách. S NT City navigáciou pre vodičov, poznáte za každou zákrutou smer riadenia. Na pohyblivé mape zároveň sledujete trasu psov. Birds Eye Sattellite vám predstaví inteligentnú funkciu po 1 rok zadarmo. Integruje satelitné zobrazenie s vašu mapou Atemos 100. Vyskúšajte, preverujte a získajte zobrazenie, ktoré vám skutočne vyhovuje.

 

 

 

Zorientujte sa pomocou kompasu na vašom ovládači.

Udržujte váš smer a keď neviete kam, elektronický kompas udá smer pozície ktoréhokoľvek psa alebo celej svorky, aj keď prekročí hranicu pre zobrazenie. Stačí len prepnúť. Atemos 100 upozorní signálom na prekročenie hranice a kompas ukáže orientáciu pohybu psa.

 

 

Strážte všetky pozície alebo zaostrite na detail pomocou Auto Zoom

Pohotovo priblíži či oddiali náhľad na farebnom displeji 7,6 cm. Zameria všetkých psov zároveň alebo požadovaný detail. Prepínanie je prehľadné a pohotové a umožní vám držte krok pri love či pátracích a záchranárskych akciách. Alebo pri športových aktivitách.

 

Vyhnite sa riziku.

Atemos 100 kontroluje tiež riskantné miesta v okolí. Môže za to podrobná mapa (zobrazí aj rieky, cesty atď.) S načítaním dopredu. Trasu možno naplánovať alebo načítať s predstihom. Preto ste vždy informovaní, že váš pes mieri k ceste, rokline alebo inému nebezpečenstvu. Varovné notifikácia zdieľajte s kolegami v tíme a zlepšujte vzájomne váš prehľad. Pretože vaša práca sa s ničím nemazná

 

 

Regulujte podsvietenie vášho ovládača.

Nie je dôležité len čo sledujete, ale aj ako to sledujete. Optimálne nastaviteľné podsvietenie rozjasní váš obraz a zlepší čitateľnosť. Farebný transflektívny displej zaistí dobrú čitateľnosť na priamom slnku. V tomto ohľade nemá Garmin konkurenciu.

 

Plánujte, nadväzujte, pracujte systematicky.

Profesionalita vyžaduje systém a GARMIN to vie. Zlepšíte vaše výkony a práca bude efektívna. GPS Atemos 100 zaznamená polohu, trasu aj rýchlosť a smer pohybu psov. Vytvorte centrálnu kontrolu situácie s Base Station softvér na vašom notebooku, tabletu alebo počítaču. Prezerajte mapy, kritické miesta, surfujte a sledujte pohyb všetkých členov zároveň na obrazovke počítača. Kedykoľvek. Atemos 100 vám umožní získať lepšiu kontrolu a efektívne plánovať pohyb. Všetko, čo musí stopár mať.

 

 

Kompatibilita je variabilita

Atemos 50 GPS prepojíte bezdrôtovo "unit-to-unit" s niektorými produktmi Garmin. Garmin Drive Track 70 LM rozšíri navigáciu pre vodiča o funkciu tracking. Zobrazí polohu psov na pohyblivé mape aj za chodu navigácie. Hodinky fénix 3 a 5 signalizujú aktualizáciu polohy psa, ktorú vám oznámi. Náhľad a notifikácia priamo na vašom zápästí.

 

  

Využite free trip planning.

Zobrazujte mapy a plánujte ciele, chodníky a trasy. Premyslené smer vedie k cieľu v profesii i voľnom čase. Tiež založte profil a zdieľajte vaše cesty s ďalšími užívateľmi. Tímovo hrať sa hodí nielen v práci.

 

Preberte kontrolu a dotiahnite ju k cieľu s BaseStation softvér.

Z vášho laptopu, počítača alebo tabletu bude funkčný kontrolný stanice pre sledovanie a záznam situácie. Priamy prenos dát s množstvom aktérov bude na väčšom monitore počítača prehľadnejšie. Centrálna kontrola je neoceniteľná pre záchranárske či špecializované pracovné tímy. Obojok K5 umožňuje využiť pre zobrazenie kameru. Garmin rieši problémy profesionálov.

 

 

V teréne sa kompromisy nedejú

396/5000Prečo by ste ich mali robiť vy? Opäť očakávajte robustné zariadenie odolné do terénov a nepohody. Garmin zariadenie vám vydrží minimálne roky. Značka Garmin navždy. IPX7 vodotesné vlastnosti vás vybaví do dažďa, snehu, blata. Vysoká odolnosť proti nárazom odtrhnutým v teréne a dobrá viditeľnosť zariadenia. Obojok psa K5 má certifikát vodotesnosti 1 TM. Vydrží ponor do 10 m.

 

 

Dosah obojku

S Atemos 100 od Garmin používate všetky funkcie do vzdialenosti 10 km.

 

Vodotěsnost

Ovládač s certifikáciou IPX7 vezmite so sebou do blata, dažďa i snehu. Obojok psa K5 certifikovaný 1ATM je ponoriteľný do 10 m. Je tak vhodný aj do náročných oblastí, kde pes prebehne vodou alebo sa aj ponorí.

 

Počet psů 

Sledujte po trasách až 20 psov naraz. Progresívne novinkou je možnosť simultánneho sledovania pohybu psov i spolupracovníkov zároveň.

 

Displej 

Farebný transflektívny displej 7,6 cm je zároveň dotykový ovládač funkcií. Je natoľko prehľadný, prepracovaný a priestranný, že manipulácia bude ľahká aj pri práci v rukaviciach. Ponúka rozlíšenie 160 x 240 pixelov a navyše zaistí dobrú viditeľnosť aj na priamom slnku.

 

Baterie a nabíjení

K dispozícii je Li-ion nabíjateľná batéria s výdržou až 20 h bez nutnosti dobitia. Obojok využíva pre napájanie Li-ion pack dobíjaciu batériu s výdržou 20 - 40 h.

 

Délka obojku

Vhodné pre psov s objemom krku 24 cm a viac.

 

 

Váha a rozměry

Rozměry ovladače: 6.1 x 16.0 x 3.6 cm; váha: 260,1 g s baterií

Přijímač K5: Rozměry přijímače: 8.9 x 4.4 x 4.7 cm (šířka, výška, hloubka); váha: 188 g včetně antény

 

 

 

 Technické parametry:

Ovladač Atemos 100

 • Voděodolný ovladač s certifikací IPX7 - sníh, bláto, déšť
 • Transflektivní barevný displej pro výbornou čitelnost na přímém slunci
 • Li-ion baterie dobíjecí
 • Výdrž baterie 20 h bez nutnosti dobití
 • 7,6 cm displej s rozlišením 160 x 240 pixelů
 • Paměťová kapacita 4 GB 
 • Rozměry: 6.1 x 16.0 x 3.6 cm
 • Váha: 260,1 g s baterií
 • USB port

 

 

Přijímač s obojkem K5

 • Vodotěsný 1 ATM pro ponor do 10 m
 • Vysoká citlivost pro systémy GPS a GLONASS
 • Rozměry přijímače: 8.9 x 4.4 x 4.7 cm (šířka, výška, hloubka)
 • Váha: 188 g včetně antény
 • USB port
 • Kompatibilní pro Atemos 50 a 100
 • Dobíjecí baterie Lithium-ion pack
 • Výdrž baterie 20 - 40 h bez nutnosti dobití
 • Zvuk, vibrace, LED osvětlení

 

 

Garmin, tímový hráč špičkové technológie

Atemos 100 GPS podporí jednotlivca i pracovné skupiny so psami. Uspokojenie úzko špecializovaných požiadaviek vyjadrujú funkcie ako podpora satelitného systému, microSD k rozšíreniu mapping alebo navigáciou, bezpečnostné prvky, Base Station a technologické detaily. Garmin podporuje zdieľanie dát a udrží tímovú spoluprácu. V teréne dostanete svoj prehľad, dobrú orientáciu a poistíte váš odhad. Využite inštinkty profesionála. Špecializované funkcie získajte spolu s robustnou odolnou konštrukciou, ktorá niečo vydrží a bude nepostrádateľnou pomôckou efektívnej práce. Garmin je v prvom rade funkčný, aby zaobchádzanie bolo jednoduché, stabilné a podporilo profesionálny prístup v teréne. Buďte si istí vašej profesionalitou! Ako Garmin.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • GPS tracker pro psy s navigací do náročných podmínek 
 • Podpora satelitního systému GLONASS 
 • Sleduje až 20 psů jednotlivě nebo zvlášť
 • Dosah funkcí 10 km
 • MicroSD slot pro rozšíření funkce mapping
 • Záznam pro trasy, aktuální pozice, směr a rychlost
 • Jednoduché intuitivní ovládání
 • Transflektivní barevný displej s regulací podsvícení
 • Robustní, odolná a trvanlivá konstrukce
 • Dálkové LED osvětlení, zvuk a vibrační korekce na obojku K5
 • Base Station Software pro možnost centrální kontroly
 • Sdílení polohy psů v rámci týmu
 • Geo-fence, signalizace a vyhledání rizikových zón
 • Kompas s podporou lokalizace mimo dosah zobrazení
 • Kompatibilní s hodinkami fénix 3 a 5 a Drive track 70 LM navigací
 • IPX7 certifikace pro ovladač, do deště, sněhu, bláta
 • 1ATM certifikace obojku K5 pro ponor do 10 m

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy

Obsah balenia

 • 1 x vysílač a ovladač Atemos 100
 • 1 x K5 obojek pro psa Li-ion dobíjecí baterií
 • 1 x standardní anténa 10,8 cm
 • 1 x standardní anténa 47,5 cm pro obojek K5
 • 1 x AC adaptér pro dobití
 • 1 x dobíjecí klip pro obojek K5
 • 1x USB kabel
 • 1 x úchytka za opasek
 • 1 x Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.