Garmin Astro 320 DC 40

Doprava zdarma Najpredávanejší

Predstavujeme unikátný systém sledovania psov - Astro 320 s obojkom DC 40. Spojenie technológií GPS a VHF vám dá prehľad o každom kroku vášho psa pri love, záchranárskej činnosti či prechádzke.

888 € 734 € bez DPH
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Garmin Astro 320 DC 40

Garmin Astro 320 bol nahradený novými vylepšenými modelmi Garmin Alpha 100 a Garmin Alpha 50, ktoré nájdete TU.

Zariadenie používa rádiovú VHF technológiu k zisťovaniu polohy psov vo svojom prostredí. Používanie rádiového VHF zariadenia je v Európe všeobecne regulované predpismi. Produkty Alpha 100 je schválené na používanie v niektorých krajinách EÚ, vrátane Slovenska, nie však v Českej republike. Priemyselná norma CE pod číslom CE0470(!) a CE0681(!). Používanie je povolené v niektorých krajinách Európy na konkrétnych frekvenciách. Podrobnosti k zmenám a podmienkam používania nájdete na uvedenom odkaze: Astro Legal

Vodotesnost IPX7

 

Sledovanie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú žiadnou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočení, postriekaniu vodou.

 

Vymeniteľná batéria

 

Napájanie je zaistené dvomi batériami typu AA (nie sú súčasťou balenia), ktoré môžete v prípade potreby jednoducho a rýchlo vymeniť.

 

GPS/VHF

 

Každý obojok má vlastné kódovanie prenosu VHF. Vďaka tomu máte spoľahlivé informácie o polohe a pohybu Vášho psa pri love, prechádzke či záchrannej akcii.

 

   
Prepojenie s PC navigácia

 

Zariadenie jednoducho pripojíte ku svojemu PC / MAC pomocou USB a môžete zdieľať svoje trasy prostrednictvom aplikácie BaseCamp, kde si môžete plánovať cesty, analyzovať a spravovať trasy a body, spravovať body záujmu POI a mnoho iného. Viacej  informácií o tejto bezplatnej aplikácii získáte na uvedenom odkaze. Podporuje použitie vlastných vytvorených máp Custom Maps.

 

Pes - 10 psov naraz

 

Astro 320 umožňuje sledovanie až 10 psov súčasne, pričom každý GPS obojok posiela údaje o polohe každých 5, 10, 30 alebo 120 sekúnd.

 

3D kompas

 

Astro 320 je vybavený 3D kompasom, čo z neho robí spoľahlivého spoločníka aj v neznámom teréne.

 

TOPO mapy

 

Zariadenie má predinštalovanú topografickú mapu SK TOPO v.4.

 

Pamäť - SD karta

 

Astro 320 je vybavený slotom na mikro SD karty, ktoré môžete využiť k nahrávaniu ľubovoľných máp z edície TOPO alebo silničnej.

 

Geocaching

 

Behom prechádzky so psom môžete tiež svoje Astro použiť ako navigáciu pri hľadaní skrýší s použitím vhodného uživateľského profilu.

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra. Cena dopravy je od 3 do 5 EUR a pri nákupe nad 70 EUR (Zásielkovňa) alebo nad 100 EUR (ostatné) je doprava zdarma. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.