Martin System Clotures E-fence
Nehodnotené

Martin System Clotures E-fence

Elektronický neviditeľný ohradník Martin System Clotures E-Fence je kvalitné a moderné zariadenie slúžiace pre ochranu vášho psíka, ktoré ho ochráni na pozemku veľkom až do 3,7 km. Tento elektronický ohradník Martin System Clotures E-Fence disponuje tromi úrovňami postupne narastajucého impulzu, varovným upozornením u vstupu do výstražnej zóny, má vodotesný prijímač a je vhodný pre všetky plemena psov.

Výber varianty produktu
 • Počet psov


Ďalšie varianty:
367 € 303 € bez DPH
2 týždne
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 10. 10. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Martin System Clotures E-fence

Elektronický neviditeľný ohradník Martin System Clotures E-Fence je kvalitné a moderné zariadenie slúžiace pre ochranu vášho psíka, ktoré ho ochráni na pozemku veľkom až do 3,7 km. Tento elektronický ohradník Martin System Clotures E-Fence disponuje tromi úrovňami postupne narastajucého impulzu, varovným upozornením u vstupu do výstražnej zóny, má vodotesný prijímač a je vhodný pre všetky plemena psov od 10kg. Pred samotnou korekčnou zónou sa nachádza zóna varovná. V tej je pes upozornený zvukom, že sa blíži k zakázanému priestoru. Obe tieto oblasti sú nastaviteľné na základni, čo je medzi elektronickými ohradníkami unikátne. Akonáhle sa pes priblíží k varovnej zóne, obojok vydá zvukové upozornenie, ak pes pôjde ďalej ku korekčnej zóne, obojok vyšle elektrostatickú korekciu. Celková oblasť, ktorú môžete psovi zakázať je nastaviteľná od 0,5 m do 3 m. Prijímač je napájaný 3V batériou, typ CR2, ktorá vydrží v neprerušovanej prevádzke 1 rok (v závislosti na početnosti spustení). Základňa, vysielajúca signál do drôtu, je napájaná zo siete adaptérom. Nastavujete na nej veľkosť varovnej a korekčnej zóny.

 


Nastavenie zón

Šírka zóny je nastaviteľná na základni, a to v rozmedzí od 0,5 m do 3 metrov, v závislosti na typu inštalácie a dĺžke drôtu. 

 

 

Typ korekcie 

Môžete nastaviť jednu z 3 úrovní impulzu (nízka, stredná, vysoká). Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidiel na základni.

 


drát v baleníDrôt v balení

Základné balenie ohradníku Martin System Clotures E-Fence obsahuje 120 metrov izolovaného drôtu o prierezu 0,5 mm, čo je plne dostačujúce pre väčšinu inštalácií. Ak drôt v balení nestačí, môžete ho jednoducho prikúpiť a napojiť.

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač ohradníku Martin System Clotures E-Fence je napájený 3V batériou, typ CR2. Batéria je ľahko dostupná a vydrží v prevádzke pri bežnom použití 1 rok.  Základňa je napájaná zo siete. Môžete dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu alebo pri nedostupnosti sieťového zdroja. 

 

Vodotesnosť 

Ohradník Martin System Clotures E-Fence disponuje plne vodotesným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Základňa je vodeodolná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

 

Dĺžka obojku

Ohradník Martin System Clotures E-Fence má veľmi pevný a kvalitní obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 55 cm. Môžete však zvoliť akýkoľvek iný obojok, ktorý máte doma či môžete zakúpiť u nás v kategórii - Obojky k ohradníkom.

  

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • plne vodotesný prijímač
 • dlhá výdrž batérie
 • 3 úrovne impulzu
 • odolný prijímač
 • vyššia cena

V čom vám ohradník pomôže?

 • v efektívnom odstránení nežiadúceho utiekania psa zo záhrady či pozemku. Vďaka tomu nebudete musieť psa priväzovať či zavierať do koterca alebo búdy. Pes bude mať tak väčšiu slobodu a môže sa pohybovať celkom volne len vo vami vytýčenej oblasti.
 • v spoľahlivom odnaučení zlozvykov ako je rozplietanie plotov, preskakovanie plotu a zábran na pozemku
 • v prerušení nežiadúceho chovania (podhrabávanie pod plotom, hrabanie hliny, ničenie záhonov a okrasnej záhrady)

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Obvod pozemku 3700 m
Drôt v balení 120 m
Dĺžka obojka 20 - 55 cm
Vodotesnosť vodotesný
Počet psov neobmedzene
Batérie v prijímači 3V CR2

Obsah balenia

 • Základňa
 • Sieťový zdroj základny
 • Prijímač a obojok
 • Batéria CR2
 • Elektródy
 • Sada vlajok
 • Drôt 120 metrov
 • Neonová testovacia výbojka
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.