Garmin Delta InBounds Bundle 5v1
Garmin Delta InBounds Bundle 5v1Garmin Delta InBounds Bundle 5v1Garmin Delta InBounds Bundle 5v1 Ukáž video
Nehodnotené

Garmin Delta InBounds Bundle 5v1

Unikátna technológia pre výchovu psov Garmin Delta InBounds Bundle kombinuje neuveriteľných 5 funkcií v 1! Prenosný ohradník, výcvikový aj protištěkací obojok s korekciou zvuk, vibrácie, impulz, domáci odpudzovač psa i monitor aktivity rozšírite až pre 2 psov. Ovládačom pre všetkých 5 funkcií bude váš smartphone!

Výber varianty produktu
 • Počet psov


Ďalšie varianty:
451 € 373 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Garmin Delta InBounds Bundle 5v1

Pokrokové moderné zariadenia pre výchovu psov Garmin Delta InBounds Bundle kombinuje prenosný ohradník pre pozemok s rozlohou 8 000 m2, výcvikový aj protištěkací obojok s korekciou zvuk, vibrácie, impulz, domáci odpudzovač psa a monitor aktivity s kontrolou štekanie. Zariadenie možno nastaviť pre 2 psov a môžete ich kontrolovať na diaľku telefónom, v aplikácii Garmin Canine. Aplikácia bude kompatibilná so zariadením iOS 9+ aj Android 4,4+.

 

 

S najmodernejšou technológiou vychovávate vášho psa inak ...

Garmin InBounds Bundle je jedinečný aktuálny produkt svetového výrobcu Garmin, ktorý vám umožní inú výchovu vášho psa! Nielenže môžete vymedziť psovi okruh pohybu a zakázať prístup k nežiaducim objektom, ale môžete aj lepšie kontrolovať štekanie vášho psíka. K tomu ľahko dohliadnete na jeho fyzickú záťaž a na vzdialenosť 100 m môžete s psíkom trénovať povelmi! Výchovno zabezpečiť môžete 2 psov zároveň!

 

Zabezpečte vášho psa, aj keď zostal doma bez dozoru!

Keď musíte do zamestnania alebo na pochôdzky, ťažko získate prehľad, čo váš pes zatiaľ vykonáva. Vďaka Garmin Bundle máte možnosť kedykoľvek zistiť, ako je váš chlpáč aktívna a v akých situáciách vyštekávať. Údaje nájdete všetky vo vašej aplikácii, kde sa zároveň uloží do histórie. Porozumieť štekanie a správanie vášho psa je základom jeho úspešnej výchovy. Celá technológia je zapracovaná do kompaktného malého zariadenia, ktoré tak môžete ľahko vziať kamkoľvek so sebou. Široké využitie zabezpečí vodotesné vlastnosti pre ponor do 1m a do 10 m ponor pre jednotku na obojku psa. K zariadenie nie je potrebná žiadna komplikovaná inštalácia, ani ďalšie zariadenia či ovládača. Všetko obstará zariadení Garmin a malá jednotka na obojku psa.

 

 

Zabezpečenie pozemku aj pohotový výcvik

 

Garmin 5 v 1 nestráži iba váš pozemok. Stačí vziať do ruky váš smartphone a môžete s psíkom tiež cvičiť povely. Aj to vám zariadenie Garmin InBounds vyrieši. Ako? Jednoducho otvoríte v telefóne vašu aplikáciu Garmin Canin, ktorá bude prenosom signálu komunikovať s jednotkou na obojku psa. Akonáhle psík neposlúchne, môžete ho upozorniť vyslaním varovanie na jeho obojok. Pretože je každý pes iný, ponúka Garmin aj rôzne druhy signálov k upozornenie psa: tón, vibráciu a elektrostatický impulz, ktorý si môžete korigovať na škále sily v 10 stupňoch. Vďaka prepojeniu cez Bluetooth môžete psa cvičiť bez vodítka, s dosahom 100 m. Vďaka ovládaniu cez váš telefón máte výcvikový obojok kedykoľvek so sebou!

 

Hlavné funkcie:

 • Prenosný bezdrôtový ohradných s maximálnym dosahom 46 m (rádius) = 8000m2
 • Odpudzovač psa k zakázanie prístupu do určitých zón, ničenie nábytku pod. fungujúci na vzdialenosť 30 - 800 cm
 • Výcvikový obojok na vzdialenosť 100 m
 • Monitor aktivity
 • Kontrola štekanie v aplikácii
 • Obojok proti štekaniu s korekciou zvuk, vibrácie, impulz v 10 stupňoch
 • Propojení s aplikací pro přehledné ukládání údajů
 • Diaľkové ovládanie zariadenia cez váš smartphone
 • LED diódy pre osvetlenie obojku za tmy
 • Vodotesné zariadenie
 • Vodotesná výbava jednotky na obojku
 • Vodotesné čidlo k odpudenie psa

 

Voľný pohyb psíka a váš pozemok bez bariér!

Ohradník Garmin pohodlne zavesíte napr. Na stenu a nastavíte dosah virtuálneho plota. Pes nosí malú jednotku na obojku, ktorá komunikuje so zariadením prenosom signálu. Akonáhle sa psík s obojkom priblíži k hranici nastavenej zóny, obojok ho upozorní vyslaním korekcie. K upozornenie psa si nastavíte tón, vibrácie alebo impulz v 10 úrovniach intenzity. Vy zároveň na telefón dostanete upozornenie, že sa chlpáč vzdialil na maximálnu povolenú hranicu.

S bezdrôtovým ohradníkom máte ideálnu a kedykoľvek pripravené ohradenie pozemku, kde je nevhodné inštalovať plot alebo iné bariéry. Vy máte voľný priestor a váš pes má jasne vymedzené hranice pre slobodný pohyb. Nemusíte sa báť ani dažďa či nepriaznivého počasia, zariadenia vo vodotesné. Maximálny rozsah priestoru činí 8 000 m2 - 46 metrov radius.

Plot, ktorý si pribalíte aj na cesty so psom ...

Garmin InBounds bude fungovať pri zapojení do siete alebo zaistí prevádzku až 4 dni bez pripojenia, iba so záložným zdrojom tužkových batérií. Vďaka tomu aj bezdrôtový ohradník ľahko pribalíte na cesty, pobyt v prírode alebo na chate. Vďaka vodotesným vlastnostiam nie je problém vziať zariadenie so sebou k vode, kde je napr. Zvýšená vlhkosť vzduchu. Nevadí ani sneh alebo dážď. Svetelné LED diódy na obojku vám zaručí, že vášho huňatého parťáka nestratíte z očí ani v tme. Ide o skvelý spôsob ako zabezpečiť vášho psieho spoločníka a zaručiť, že sa vám ani v neznámom prostredí len tak nezaběhne po okolí.

 

Rozhrabaný kôš, vyhádzanie botník po vašom návrate? Od teraz žiadny problém!

804/5000Čo možno s ohradníkom zaistiť na pozemku, môžete využiť aj v domácich podmienkach s funkciou čidlá pre odpudenie psa. Miesta, ktorá doteraz váš chlpáč aj napriek zákazu rád skúmal, zostanú s čidlom nedotknutá. Odpudzovač Keep Away Tag funguje podobne ako ohradník, ale miesto voľné zóny vymedzí zakázanú. Korekciu vyšle psovi na obojok, ak sa priblíži na vzdialenosť 30 - 90 cm k senzoru. Vzdialenosť, rovnako ako druh korekcia nastavíte podľa svojho uváženia v aplikácii. Snímač teda jednoducho umiestnite na odpadkový kôš, vašu pohovku alebo iný objekt, a ak sa pes priblíži, obojok ho upozorní korekciou. Po návrate domov nájdete všetko na svojom mieste, bez toho by váš chlpáč využil čas treba nevítaným odpočinkom na vašej novej pohovke!

 

 

 

Pre zdravú kondíciu aj proti nechcenému štekaniu

Korekcia proti štekaniu funguje so zariadením Garmin InBounds podobne ako u ostatných protištěkacích obojkov. Na rozdiel od bežných jednotiek je tá od Garmin pripojená k aplikácii na vašom smartphone. Pri prezeraní histórie v aplikácie potom vidíte, kedy a ako silno váš psík osamote poštekávali. Získate tak oveľa presnejšiu kontrolu nad tým, čo vášho psíka popudzuje, a či šteká len z neposlušnosti.

Pre väčšie pohodlie psa sú v balení k dispozícii kratšie i dlhšie elektródy z vodivého plastu. Máte tak istotu, že obojok sadne krátkosrstým aj dlhosrstým plemenám.

 

 

348/5000Delta InBounds vedľa inteligentných funkcií na usmernenie výchovy psa, uľahčí aj starostlivosť o jeho zdravie. Do aplikácie sa načítavajú údaje o tom, kedy váš štvornohý kamarát šantia, kedy odpočíva a koľko toho prespal. Neoceniteľná pomôcka pre udržanie zdravej kondície psa!

Parametre:

Základna:  Rozměry - 80 x 117 x 33 mm; Hmotnost - 143,9 g

Jednotka na obojku: Rozměry - 71 x 35 x 36 mm; Hmotnost - 48 g

Čidlo: Rozměry - 35 x 25 x 9 mm; Hmotnost - 8 g; funguje na CR2032H Lithium betrie (v balení)

 

Do novej éry výchovy psa:

987/5000Garmin InBounds Bundle je úplne jedinečné zariadenie nielen pre množstvo chytrých funkcií, ale aj pre ich výnimočnú dotaženost k detailu a spoľahlivosť každé jednotlivé funkcie zvlášť. Táto vlastnosť je známkou vysokej technologickej vyspelosti zariadení a profesionality vývojárov. V zariadení s veľkosťou do vašej dlane tak nájdete všetky potrebné záležitosti, ktoré vám pomôžu zefektívniť starostlivosť a výchovu vášho psa, aj keď sa mu niekedy nemôžete celý deň venovať. Ohradník nielen ľahko nainštalujete bez nutnosti ďalších pomôcok či opatrení, ale tiež ho pohodlne kamkoľvek premiestnite. Z vášho smartfónu sa potom stáva centrum kontroly, výcviku a prehľadu nad kondíciou aj chovaním vášho psa. Skrátka zariadenie Garmin InBounds Bundle 5 v 1 s kontrolou cez váš telefón bude kedykoľvek účinný a kedykoľvek po vašej ruke. Spoznajte nové možnosti výchovy a zabezpečenia pre pokojný život s vaším psom.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Moderná technológia s funkciami 5 v 1
 • Prenosný ohradník s ovládaním na diaľku
 • Výcvikový obojok s dosahom do 100 m
 • Obojok proti štekaniu s korekciou zvuk, impulz, vibrácie
 • Možnosť rozšírenia pre 2 psov
 • Kontrola štekanie v aplikácii telefóne
 • Monitor aktivity
 • Snímač k odpudenie psa od určitých zón
 • Dosah ohradníku až 8 000 m2 - 46 m radius
 • Jednoduchá manipulácia, žiadna zložitá inštalácia
 • Elektródy z vodivého plastu v 2 dĺžkach
 • Až 4 dni v prevádzke aj bez zapojenia do siete
 • LED diódy na obojku pre zviditeľnenie psa v tme
 • Vyššie obstarávacie náklady
 • Batérie (AA batérie) nie sú súčasťou balenia

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Sila impulzu 10 úrovní
Batérie v prijímači Li-ion dobíjecí neměnitelná baterie
Rozmery prijímača 71 x 35 x 36 mm
Obvod pozemku 46 m
Hmotnosť prijímača 48,5 g g
Funkcie impulz, zvuk, vibrácie
Vodotesnosť ponoriteľný
Hmotnosť prijímača 49g
Druh korekcie zvuk + vibrácie + impuls + LED svetlo
Nastavenie impulzov 10 úrovní
Počet psov až pre 2 psov
Vodotesnosť Vodotesný
Napájanie vysielača sieťový adaptér
Výdrž vysielača niekoľko dní
Výdrž prijímača až 14 dní

Obsah balenia

 • Základňa k ohradníku Delta InBounds
 • Jednotka na obojok psa
 • Čidlo Keep Away Tag
 • Držiak na stenu pre základnú jednotku Delta InBounds
 • Nabíjací kábel
 • AC adaptéry (pre zákl. Jednotku a pre jednotku na obojok)
 • Farebné rozlišovače (šedý, modrý, červený)
 • 25ks vlajočiek
 • Krátke plastové kontaktné body
 • Dlhé plastové kontaktné body
 • Manuál

 

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.