Canifugue PRO

Je nám ľúto, ale tento produkt sa už nepredáva. Variantou je nový model Canifugue MIX 2015

Neviditeľný plot CANIFUGUE PRO patrí k najnovším prírastkom značky NUMAXES. Jedná sa o jeden z najlepších ohradníkov na trhu. Disponuje 8 úrovňami nastavenia sily korekcie, teda je vhodný pre väčšinu psov, okrem tých najmenších pod 5 kg a najväčších nad 60kg. Nový je nabíjací prijímač, teda nieje potrebná výmena batérií. Prijímač je plne vodotesný a ponoriteľný.

Výber varianty produktu
 • Počet psov

262 € 217 € bez DPH
Na ceste 1 ks
Kedy tovar dostanem?
dodanie 3 - 10 dní
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Canifugue PRO

Premýšľate o kúpe elektronického ohradníka? Neviete aký vybrať? Zavolajte nám a nechajte si poradiť, aký model je vhodný pre vášho psa. Výber elektronického ohradníka je veľmi špecifický a nie na každého psa funguje práve vybraný model. Obráťte sa na nás a spoločne vyberieme elektronický ohradník na mieru vašim potrebám a psíka. Kontaktujte nás na infolinke 650 340 251, emailu info@elektricke-obojky.sk alebo pomocou online chatu v pravom dolnom rohu.

 

Elektronický ohradník CANIFUGUE PRE francúzskej firmy NUM'AXES® je vylepšená verzia modelu CANIFUGUE a CANIFUGUE MIX. Oproti nižším verziám má vylepšené základne s digitálnym displejom, citlivejším nastavením výstražnej zóny a väčším rozsahom (až na 2000 metrov ). Vylepšený je tiež prijímač, ktorý je nabíjací a nepotrebuje výmenu betérie. CANIFUGUE PRO je vhodný pre psov od 5kg do 50kg, Vďaka 8 úrovniam nastavenia sily impulzu. Pred samotnou korekčnou zónou sa nachádza varovná zóna. V tej je pes upozornený zvukom, že sa blíži k zakázanému priestoru. Obe pulóver alebo vesta oblasti sú nastaviteľné na základni, čo je medzi elektronickými ohradníkmi unikátne. Celková oblasť, ktorú môžem psovi zákazať je nastaviteľná od 30cm do 4m. Prijímač je napájaný litiovým akumulátorom, ktorý vydrží v neprerušovanej prevádzke 5-10 dní. Základňa, vysielajúca signál do drôtu, je napájaná zo siete adaptérom. Nastavujete na ňom veľkosť varovnej a korekčnej zóny.

 

 


Nastavenie zón

CANIFUGUE PRO má možnosť voľby nastaviť korekčné a varovnú zónu zvlášť. Jedná sa o unikátnu možnosť, ktorú iné ohradníky neponúkajú. Môžete teda používať iba minimálnu varovnú zónu, čo je vhodné najmä, ak je malý pozemok, pes sa pohrabává pod plotom, alebo trávia príliš veľa času v upozorňujúci zóne a vybíja batéria (čo nie je neobvyklé). Šírka zóny je nastaviteľná na základni, a to v rozmedzí od 30cm do 4m, v závislosti od typu inštalácie a dĺžke drôtu.

 

Typ korekcie 

Môžete nastaviť jednu z 8mi úrovní impulzu. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou prepínača na prijímači.

 


drát v baleníDrôt v balení

Základné balenie CANIFUGUE PRO obsahuje 100 metrov izolovaného drôtu o priereze 0,5mm, čo je plne dostačujúca pre väčšinu inštalácií. Ak drôt v balení nestačí, možno ho ľahko napojiť až do vzdialenosti 2000m.

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač CANIFUGUE PRO je napájaný Lithiom-polymérovými akumulátorom s kapacitou 300mAh. Životnosť akumulátora je 4-7 rokov a možno ho užívateľsky vymeniť. Výdrž na jedno nabitie je cca 10 dní a doba nabíjania 2-4 hodiny. Základňa je napájaná zo siete. Možno dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu alebo pri nedostupnosti sieťového zdroja.

 

Vodotesnosť 

CANIFUGUE PRO disponuje plne ponořitelným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Pes môže s prijímačom skočiť do bazéna a kúpať sa ľubovoľne dlho. Základňa je vodeodolná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

 

Počet psov 

CANIFUGUE PRO je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením Ďalšie obojková ho mozem jednoducho rozšíriť.

 

Dĺžka obojka

CANIFUGUE PRO má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 10 až do 70cm.

 


Váha a rozmery

Základňa má šírku 13,1cm, výšku 11,7cm a hĺbku 4,1cm. Prijímač má šírku 6,3 cm, výšku 4,2 cm a hĺbku 3,1cm a jeho váha je 82 gramov.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • plne vodotesný a ponoriteľný prijímač
 • dobíjacie prijímač
 • 8 úrovní impulzu
 • odolný prijímač
 • možnosť nastavenia výstražné aj korekčné zóny
 • vyššia cena

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dĺžka obojku 20 až 65 cm
Druh korekcie zvuk + impulz
Nastavenie impulzov 8 úrovní
Počet psov neobmedzene
Vodotesnosť vodotesný
Napájanie prijímača akumulátor
Bateria v prijímači Li-Ion
Nastavenie zvuku 1 úroveň
Výdrž prijímača 7 až 15 dní

Obsah balenia

 • základňa
 • sieťový zdroj základne
 • prijímač a obojok
 • 4 ks elektródy
 • cievka anténneho drôtu dĺžky 100 m
 • sada 20 ks zástavky
 • 3 ks spojky drôtu
 • neónová testovacia výbojka
 • originálny a slovenský návod na použitie

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.