Dogtrace d-control 502 mini pro dva psy

Elektronický výcvikový obojok sada pre 2 psy Dogtrace D-Control 502 Mini ponúka signály zvuk, krátky a dlhý impulz v 30 úrovniach a funkciu Booster. So zariadením môžete cvičiť až 2 psy na vzdialenosť 500 m. Plne ponoriteľný prijímač, spustenie na magnet, LCD displej a zvlášť tlačidlo pre každú korekciu zvýši pohodlie pri výcviku

 

 

 


Ďalšie varianty:
Dogtrace d-control 500 mini Dogtrace d-control 500 mini Skladom 4 ks 187 € Dogtrace d-control 502 mini pro dva psy Dogtrace d-control 502 mini pro dva psy na ceste 1 ks 273 €
273 € 225 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Dogtrace d-control 502 mini pro dva psy

Sada výcvikových obojkov pre 2 psy D-Control 442 je vďaka slabším impulzom, malým rozmerom a nízkej váhe prijímača vhodná pre malé plemená psov. Psy môžete cvičiť na vzdialenosť 500 m, čo je dostatočná vzdialenosť ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Obojok ponúka funkciu zvuk, krátky a dlhý impulz v 30 úrovniach a funkciu Booster (skokové navýšenie impulzu bez zdĺhavého prenastavovania). Prijímač obojku je dodávaný s plne ponoriteľným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode. Ľahká a kompaktná vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami pre ovládanie jednotlivých funkcií. Pohotovú manipuláciu umožní tiež zapnutie či vypnutie zariadenia pomocou magnetu, kedy stačí vysielačku priložiť k prijímaču v príslušnom kontaktnom mieste a obojok sa automaticky zapne/vypne. Výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

 

Typ korekcie

Model D-Control 502 Mini ponúka 2 typy varovných signálov - korekcií: zvuk a impulz. Impulz môžete ešte nastaviť na škále 30 stupňov. Obojok je vhodný pre citlivé aj temperamentné psy, čomu zodpovedá široká škála sily elektrostatických impulzov. Model navyše disponuje funkciou Booster, čo je skokové navýšenie impulzu.

 

Dosah obojku

Maximálny dosah obojku je 500 m. Obojek je svojim dosahom vhodný pre výcvik v domácom prostredí, ale aj náročnom členitom teréne.

 

Batéria a nabíjanie

Vysielač je napájaný na 2x 1,5V AA batérie, ktorého stav vám ukazuje LCD displej av prevádzke vydrží 6-12 mesiacov. Prijímač je napájaný 3V batériou s označením CR2 a jeho životnosť sa pohybuje v rozmedzí 3 - 6 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií.

 

Vodotesnosť

Prijímač obojku je dodávaný s plne ponoriteľným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode.

 

Počet psov

Sada pre výcvik Dogtrace D-Control 502 Mini je určená pre 2 psy zároveň.

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami na ovládanie jednotlivých funkcií.

 

Dĺžka obojku

Model D-Control 1010 má pevný a kvalitný obojok z tkanej textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 15 až do 72 cm.

 

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,3 cm, výšku 11,9 cm, hĺbku 2,8 cm (bez antény) a jej váha je 88 gramov. Prijímač má šírku 4 cm, výšku 6,1 cm, hĺbku 3,1 cm a jeho váha je 44 gramov.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Magnetický systém ON / OFF
 • Sada pre výcvik 2 psov
 • Podsvietený LCD displej
 • Dosah až 500 m
 • Dlhá životnosť batérie
 • Ponořitelný přijímač
 • Magnetický spínač pre rýchle naštartovanie
 • 2 dĺžky elektród v balení
 • Tlačidlo pre každú funkciu zvlášť
 • Funkce booster

V čom obojok pomôže

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pre nejmenšie psy
Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Batérie v prijímači CR2 3V
Batérie vo vysielači 2x AA
Dosah 500 m
Sila impulzu 30
Rozmer prijímača (š/v/h) 4 x 6,1 x 3,1
Rozmer vysielača (š/v/h) 5,3 x 11,9 x 2,8
Hmotnosť prijímača 44
Hmotnosť vysielača 88
Napájanie na batérie
Funkcie impulz + zvuk + booster
Displej LCD podsvietený
Vodotesnosť vodotesný (ponoriteľný)

Obsah balenia

 • 2x Přijímač s modrým a černým obojkem
 • Vysílačka
 • Testovací výbojka
 • Baterie CR2 3V
 • 2x baterie AA
 • Elektrody 12 a 17 mm
 • Šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.