Dvierka Staywell 320 drevené
Dvierka Staywell 320 drevenéDvierka Staywell 320 drevenéDvierka Staywell 320 drevené Ukáž video
Nehodnotené

Dvierka Staywell 320 hnedé

Najpredávanejší

Priechodné dvierka Staywell 320 v imitácií dreva s manuálnym otváraním a štvorpolohovým bezpečnostným zámkom. Prechodné dvierka umožna vašej mačke alebo psovi pohodlný a slobodný prechod tam a späť, alebo iba jedným smerom. Vhodné pre psov a mačky do váhy 7kg.


Ďalšie varianty:
31 € 26 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 07. 10. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Dvierka Staywell 320 hnedé

Prechodné dvierka pre psov a mačky Staywell 320 od výrobcu PetSafe so štvorpolohovým bezpečnostným zámkom a manuálnym otváraním pre mačku alebo malého psa. Priechodné dvierka umožnia vašej mačke alebo psovi pohodlný a slobodný prechod tam a späť, alebo iba jedným smerom. Biele prevedenie, vhodné pre mačky a malé psy do 7kg, maximálna šírka hrudi 15 cm, odolné proti poveternostným podmienkam. Zamykanie (len dovnútra, len von, otvorené, zatvorené). Vhodné pre inštaláciu do: dreva, PVC, kovu, skla a tehly.Pozor u dvojitých a tvrdených skiel, odporúčame konzultáciu s odborníkom. Užívateľský manuál pre všetky dvierka v balení. 

Rozmery dvierok Staywell 300: celková veľkosť 25,2 cm výška, 24,1 cm šírka. Tunel 5 cm. Veľkosť flapu 17,5 cm výška a 16,8 cm šírka.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • vhodné pre malé psy a mačky
 • jednoduchá inštalácia
 • možnosť inštalácie do dreva, PVC, skla a tehly.
 • kvalitné prevedenie
 • záruka 3 roky
 • žiadne

V čom dvierka pre psov pomôžu?

 • Priechodné dvierka pre psov a mačky zaistia vašej mačke alebo psovi pohodlný a slobodný priechod tam aj spať.
 • Inštalácia dvierok je veľmi jednoduchá a je možné ich inštalovať do dreva, PVC, kovu, skla a tehly. 

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Obsah balenia

 • Dvierka Staywell 320
 • Príslušenstvo pre inštaláciu
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.