Plastový pešek/dummy Jumbo
Plastový pešek/dummy Jumbo
Nehodnotené

BAZAR - Plastový pešek/dummy Jumbo

Bazár

Flexibilné tréningový pešek z pevného a nezávadného ABS plastu umožňuje regulovať váhu a vztlak pomocou vzduchového ventilu. Vynikajúca pomôcka pre výcvik loveckých psov predchádza tvrdému zahryznutie psa. Pešek vyhovuje výcviku v akomkoľvek počasí a vo vode sa vznáša. Vhodné pre psov od 6 mesiacov veku ..

Výber varianty produktu
  • Stav produktu


Ďalšie varianty:
Plastový pešek/dummy Jumbo BAZAR - Plastový pešek/dummy Jumbo Skladom ks 12 € Plastový pešek/dummy Jumbo Plastový pešok/dummy Jumbo Skladom 1 ks 15 €
12 € 10 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 07. 08. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

BAZAR - Plastový pešek/dummy Jumbo

Flexibilné tréningový pešek z pevného a nezávadného ABS plastu umožňuje regulovať váhu a vztlak pomocou vzduchového ventilu. Vynikajúca pomôcka pre výcvik loveckých psov predchádza tvrdému zahryznutie psa. Pešek vyhovuje výcviku v akomkoľvek počasí a vo vode sa vznáša. Vhodné pre psov od 6 mesiacov veku.

Okrem vzduchového ventilu umožňuje pešek simulovať rôznu váhu koristi naplnením vodou či pieskom. Pes sa tak učia správny úchop pre odlišné typy korisťou.

Na Peška možno tiež upevniť lanko pre jednoduché vrhanie návnady.

Pešek je navrhnutý pre výbornú viditeľnosť v teréne aj zatienenom prostredia.
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.