BAZAR - Patpet B490

Zľava 15% s kódom BAZ15

Patpet B490 je protištekací obojok s korekciou spreja. Štekanie psa je snímané miniatúrnym mikrofónom na prístroji, ktorý má pes na krku. Štekaním sa aktivuje obojok a vystrekne smerom k ňufáku psa dávku spreja. Obojok je vodeodolný a nabíjací.

Výber varianty produktu
 • Stav produktu

51 € 42 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 12. 06. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

BAZAR - Patpet B490

1) Rozbaleno

Zařízení je pouze rozbaleno, popřípadě byl poškozen obal a bylo proto přebaleno do neoriginálního obalu. Zboží nebylo nikdy použito.

2) Zánovní

Zboží bylo používáno jako předváděcí, na prodejně, nebo bylo zákazníkovi vyměněno během několika dnů. Nemusí mít originální obal, maximálně několik lehkých oděrek.

3) Lehce použité

Zařízení bylo používáno 5 - 15 dní, jsou na něm již viditelné škrábance od drápů.

4) Těžce použité

Zařízení bylo používáno 15 až 40 dnů, jsou na něm velmi patrné škrábance, nebo otisky zubů. Může projít servisem, repasem.

Záruční doba u stavu „zánovní“ či „rozbalené“ je stejná, jako u nového zboží, u stavu zboží „lehce použité“ je záruční doba 12 měsíců, u stavu „těžce použité“ je doba 6 měsíců. Zboží lze do 30ti dnů vyměnit nebo vrátit. Vždy obsahují kompletní příslušenství, není-li uvedeno jinak.

Patpet B490 je protištekací obojok moderného vzhľadu pre malých i veľkých psov. Jedná sa o spoľahlivé zariadenie, ktoré je vodedolné, nabíjacie a vhodné pre všetkých psov s váhodou od 6 do 60 kg. Patpet B490 zamedzuje štekanie pomocou spreja. Obojok je aktivovaný pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku, pokiaľ teda psík začne štekať alebo vyť, mikrofón to zaznamená a obojok sa spustí. Vďaka detekcii pomocou zvuku je tak ideálny aj na vytie. Pri obojku je možné nastaviť nielen nízka a vysoká citlivosť na štekot, ale aj sila postreku spreja na nízku a vysokú. Obojok je vodotesný a nabíjací pomocou priloženého USB kábla.

 

 

Detekce štěkání

Patpet B490 využíva na detekciu štekania zvuk. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku. Pokiaľ teda psík začne štekať alebo vyť, mikrofón to zaznamená a obojok sa spustí.

 

Typ korekce 

Zariadenie využíva ako korekciu sprej.

 


Nastavení obojku

Patpet B490 vám umožní nastaviť silu spreja na veľký a malý postrek. Funkcia zvuku nie je možné nastaviť. Patpet B490 disponuje tiež nastavením citlivosti na štekot na nízku a vysokú, hodí sa tak aj na korekciu vytia. Všetky funkcie ovládate veľmi jednoducho pomocou dvoch tlačidiel na obojku.

 

Baterie a nabíjení

Patpet B490 má dobíjací akumulátor s kapacitou 300 mAh vydrží v prevádzke pri plnom dobití až 14 dní. Predovšetkým záleží na tom, ako často sa obojok spúšťa. Obojok sa nabíja pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia.

 

 

Vodotěsnost 

Protistěkací obojok Patpet B490 je vodeodolný a je tak vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za mierneho dažďa aj snehu. Obojok nie je určený na plávanie.

   

 

 Plemeno 

Ultraľahký obojok Patpet B490 je ideálny pre malé, stredné aj veľké plemená psov od 6 do 60 kg.

 

 

Délka obojku

Súčasťou balenia je pevný nylonový obojek, ktorý je nastaviteľný a pohodlný. Psíkovi nebude jeho nosenie nepríjemné. Obojok si ľahko nastavíte pre obvod krku až 67 cm.

 


Váha a rozměry

Patpet B490 má veľmi ľahký a ergonomicky tvarovaný prijímač. Na šírku 4 cm, výšku 6 cm, hĺbku 3 cm a jeho váha je 53 gramov.

 

 

 Výhody

 • Ultraľahký obojok
 • Vhodné pre psy od 6 do 60 kg
 • Dobíjacie zariadenie
 • Nastaviteľná citlivosť
 • Až 500x streknutie v jednom spreji

 Nevýhody

 • Náhradní sprej není součástí balení

 Obsah balení

 • Protištěkací obojek
 • Červený nylonový obojok
 • USB kabel
 • Návod
Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Ultraľahký obojok
 • Vhodné pre psy od 6 do 60 kg
 • Dobíjacie zariadenie
 • Nastaviteľná citlivosť
 • Až 500x streknutie v jednom spreji
 • Náhradní sprej není součástí balení

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 3,5 x 6 x 3,5 cm
Nastavenie citlivosti áno
Druh korekcie zvuk + sprej
Vodotesnosť vodeodolný
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekania pomocou zvuku
Hmotnosť prijímača 55g

Obsah balenia

 • Protištěkací obojek
 • Červený nylonový obojok
 • USB kabel
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.