Reedog kefa s nádobkou na umývanie domácich miláčikov
Reedog kefa s nádobkou na umývanie domácich miláčikov
Nehodnotené

Reedog kefa s nádobkou na umývanie domácich miláčikov

Originálna a účinná kefa Reedog na starostlivosť o domáce zvieratá, umožní zviera jednoducho hĺbkovo umyť a zároveň masírovať, pomocou jemných silikónových štetín. Tým, že kefa aj masíruje a nielen umýva, bude umývanie pre vášho maznáčika príjemné a bude sa z umývania tešiť. Kefa je vhodná pre dlhú aj krátku srsť.

9 € 7 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 30. 11. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Reedog kefa s nádobkou na umývanie domácich miláčikov

Originálna a účinná kefa Reedog pre starostlivosť o domáce zvieratá, umožní zviera jednoducho hĺbkovo umyť a zároveň masírovať, pomocou jemných silikónových štetín. Tým, že kefa aj masíruje a nielen umýva, bude umývanie pre vášho maznáčika príjemné a bude sa z umývania tešiť. Kefa je vhodná pre dlhú aj krátku srsť. Kefa ponúka pohodlný úchop pre ľahkú manipuláciu. Rozmery v.12 x š.8 cm

Použitie:

Odskrutkujte viečko so štetinami a do nádoby nalejte mydlo a vodu. Stlačením pružnej zadnej časti cez štetinové viečko vyjde natlakované mydlo.

 

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.