Advantage 80 10% 4x0,8ml pro kočky nad 4kg
Nehodnotené

Advantage antiparazitné pipety 40 10% pre mačky nad 4kg, 4 x 0,4 ml

Antiparazitné pipety pre mačky Advantage. Prevencia a liečba pri napadnutí mačiek blchami. Jedno ošetrenie chráni pred ďalším napadnutím blchami 3-4 týždne. Pipeta sa môže aplikovať ako súčasť liečby alergickej dermatitídy vyvolanej blchami (FAD).


Ďalšie varianty:
31 € 26 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 21. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Advantage antiparazitné pipety 40 10% pre mačky nad 4kg, 4 x 0,4 ml

Antiparazitné pipety pre mačky Advantage. Prevencia a liečba pri napadnutí mačiek blchami. Jedno ošetrenie chráni pred ďalším napadnutím blchami 3-4 týždne. Pipeta sa môže aplikovať ako súčasť liečby alergickej dermatitídy vyvolanej blchami (FAD). Advantage antiparazitné pipety pre mačky zabíjajú blchy na zvierati aj v jeho okolí. Stačí aplikovať raz za mesiac. Aplikácia je veľmi rýchla a jednoduchá. Vhodné aj pre mačiatka od 8.týždňa a pre gravídne a kojacie mačky. 

Dávkovanie
1 pipeta Advantage 40 mg roztok pre kvapkanie na kožu - spot-on pre mačky. Z pipety odstráňte uzáver, ktorý je zaistený pred zneužitím deťmi. pritlačte ho na opačnú stranu, pootočte, odstráňte. Dvoma prstami rozhrnte srsť medzi lopatkami, prípadne na bedrách tak, aby bola viditeľná kože. Potom nanesieme prípravok priamo na kožu opakovaným stlačením pipety. Jednorázová aplikácie má účinnosť 3-4 týždne.
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.